A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 424
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
Моми4ета,как може тази миловидна кукли4ка да е Пипи Дългото 4орап4е?

http://farm2.static.flickr.com/1207/940254212_95957317f1.jpg?v=1186006125

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 00:08 от Дивиана

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дунче, превода на заглавието е в смисъл: "Помогни си сам, че да ти помогне и Господ", нещо от сорта.

Марица, това е страница губи-време  Laughing, правиш си акаунт и играеш игрички.

Гери-чери, имаш едно листо и от мен Sunglasses

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз моята гора дори не я помня как се казваше  Rolling Eyes
 ина4е съм шеф на клан - тези седмици като ми остане време ще пора4истя и ако искате пи6ете се там Simple Smile

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
изтрих 2-ма които не правеха то4ки отдавна - така 4е има 3 свободни места в клана
 казва се BULGARIAN - които иска да заповяда- ще изтирия още 2 сигурно защото никои не се обажда да са негови никове и сигурно ве4е отдавна са изтити  Simple Smile
 отивам да си търся гората как се казва6е Simple Smile

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Моми4ета,как може тази миловидна кукли4ка да е Пипи Дългото 4орап4е?

http://farm2.static.flickr.com/1207/940254212_95957317f1.jpg?v=1186006125
каква е тази кукли4ка ?

 а какъв е смисъла от тази гора ? нещо съм пропуснала ..ама имам Simple Smile да не остана поназад Simple Smile
http://amka.un-clic-pour-la-foret.com/ ето кликаите да ми растат дърветата Simple Smile
аз от праиза макар 4е играя ве4е 150 дни кяр не съм видяла - сега ми е станало като рутина - защото стоя на опашката за един готин 4адър .та всеки ден съм в сайта да играя и да се отбележа - от 700 места сега съм на 290 - както е тръгнало напролет ще го имам Simple Smile - ако не се обърка нещо до тогава Simple Smile  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 00:08 от Дивиана

# 20
  • Мнения: 2 825
Здравейте момичета, аз отдавна не съм влизала, ама не мога да се отделя от малката кукла  Blush
Благодаря на всички за честитките и пожеланията за София Simple Smile
Ние вече влизаме в ритъм, само дето нощта ни е ден, а деня нощ. На мен не ми пречи, защото наваксвам със съня през деня, ама татито ни ходи като призрак напоследък  ooooh!

Ето тук   съм качила две снимки на София. Ще направя неин албум и ще кача още, само да намеря малко време да ги обработя всичките.

Добре дошли на новите мацки, вярвам че ще ви е забавно тука  Hug

# 21
  • Мнения: 329
 Bec   , искам да те питам : ако всеки ден влизам ще имам ли листо . или отбелязва само IP адреса по веднъж?  newsm12 Ако е за всеки ден листо- вече съм ти сложила няколко  smile3521
ЛуДеТина , не знам точно и аз какъв е смисъла,ама ми харесва да растат дърва,защото уча биология  Flowers Four Leaf Clover и на теб ти дадох листо. А за тези твоите дето имали места,много не ги разбирам,ама утре ще поразгледам за какво става въпрос.  perko

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Клара, много ти е изписана щерката, пу пу!  Mr. Green

Лудетина, включих се към твоя клан, ама чакам одобрение. А, имаш и ти едно листо от мен. А целта на гората е, че като станат 100 милиона листа, от страницата ще дарят 10 000 евро на асоциацията Акуа верде.

Гери-чери, от един ИП може само веднъж да се сложи листо. После и всеки ден да се влиза, нищо не става.



Нека който не се вижда в списъчето, да ми прати данни на лични, за да го включа, докато мога!  Hug

# 23
  • Мнения: 789
Ves,хубава темичка и чудесна поговорка.Много ми допада! Браво!
Clara,пу-пу-да не урочасам Grinning.Да ти е жива и здрава.Ти възстанови ли се?
Ние естествено не останахме назад и от днес-антибиотик.Е,к'во да се прави.Поне не се чувства зле и е без Т-ра.А сиропчетата са сладки и Иви ги харесва,та не го мъча да ги пие.
Поздрави и прегръдки! Hug

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Клара жива и здрава да е малката пък кои спал , кои не спал забравя се бързо. после се свиква и неможеш да отвикнеш Simple Smile . кърмиш ли или не ? как се възстановяваш - напоследък съвсем си ни забравила тук Simple Smile
 Мимии дано бързо да ти се оправи детето - както казваш важното е да няма температура !
Вес "вклю4ена си" ве4е .
я кажете купувате ли си наистина макс пакове и откъде , на каква цена ?

# 25
  • ES
  • Мнения: 2 172
ВЕЕЕЕС, страхотна теми4ка, както винаги улу4ва6 заглавието. Маестрата по офиматика толкова образно се опита да ми го обясни, 4е го разбрах на мига.

Кларита, има6 4удесна дъ6теря.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 6те я крадем май  Wink. Ако има6 време напи6и как мина раждането. А за спането 6те е така първия месец, после 6те се кротне, моми4енцата по принцип са по_кроти4ки и спинкат цяла но6т.
Забравих да поздравя новите мами

# 26
 Hug аз само на бързо да се запиша и ще бягам после ще ви чета
цунки по муцунки на всички садурки  Hug

# 27
  • Мнения: 789
Момичета,я ми кажете,някоя от вас ходила ли е почасово да чисти с детенцето си,ако не е имало на кого да го остави и как минава работният час с един такъв "малък помо6тник",т.е. има ли проблеми и пада ли викане по детенцето.Аз 6те започвам в началото на октомври и 6те ходя с Иви-няма как.6те пла6тат 5Е на час,не е кой знае какво,ама и те са ни от полза.Необходимост-знаете как е. Rolling Eyes
Лудетина,благодаря,и аз това искам-да оздравявя по-скоро.Поне има повечко апетит.Антибиотикът изисква по-солидно хранене,иначе би навредил,вместо да помогне.

# 28
  • Мнения: 73
Мimmiii,мога да ти кажа,4е моята куняда така ходи с детенцето си на работа в една къща и няма никакъв проблем.там то спи ,яде играе си и т.н

# 29
  • Мнения: 350
Здравейте момичета!
Вес страхотна тема, нека и аз се запиша. Малеее връщам се от работа и първото нещо е да седна че вече едвам се държа на краката си и да ви почета, а вие много се изписали момичета.
Кларита, дъщеричката ти е много сладко бебче. Да ти е жива и здрава, все така да те радва!
Рози, Мими, Гери благодаря ви за подкрепата   bouquet и да права си Гери, че не трябва да се ядосвам, за глупости и наистина е по по добре понеже и сега се уморявам, представям си ако работех и тези два дни, натоварването е голямо, а пък и трябва да пазя и бебо. Утре трябва да отида да ми вземат кръв за болестта на Даун и после ще се отчета как е минало, стискайте палци всичко да е наред.  Момичета оставям ви отивам да хапна нещо и в леглото, лека вечер на всички, а на бебоците, дечицата и коремчета много  newsm51   lovekiss remybussi preggo

Общи условия

Активация на акаунт