A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 478
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 350
ЧРД НА МАРИПОСА И МАРИЦА, ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И ВСИЧКО КОЕТО СА СИ ПОЖЕЛАЛИ ДА ИМ СЕ СБЪДНЕ!

# 211
  • Мнения: 3 098
Благодаря ви моми4ета за хубавите пожелания!!! Heart Eyes
Да сте живи и здрави и вие вси4ките! Hug
Слагам по4ерпката,4е съм и юбилярка таз година  Grinning :









 




4естито на Марипоса!Твоите ме4ти и желания са мои благопожелания!Бъди здрава и нека късмета да е с теб и твоите близки хора!
Наздраве,везни4ке!  bouquet

# 212
  • Мнения: 1 461
Честит рожден ден на Марица и Марипоса пожелавам ви да живеете и прогресирате в обятията на младоста и нека всяка ваша стъпка бъде сбъдната мечта  newsm59  bigdance2
и един специален поздрав за рожденничките надявам се да ви хареса
http://www.youtube.com/watch?v=JuFFah279Ls

# 213
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Марица и Марипоса,честит рожден ден!Много здраве,щастие и любов!


Анет,на теб ти желая всичко да мине бързо и успешно, и в най-скоро време да се радваш на малкото човече!Бъди смела,всичко ще мине добре!
Мимки,пази се много и скорошно оздравяване!
Дарк,на тебе и на децата също бързо оздравяване!
Асто,аз вече не знам какво да правя с тази гуардериа,пак сме болни Sad.Сега сме с гастроинтеритис,цяла нощ не сме спали и сме висяли по урхенсиас.За 2 седмици вече хванахме 2 болести и все от гуардериата.Ако сега е така,какво ли ще е като дойдат студовете #Crazy.Не знам,ще опитаме още малко и ако продължава така ще си я гледам аз.
Момичета,и на мен ми излезе един курс най-накрая.Бях подала документи за селядор и бяхме над 200 човека за 15 места.В първата група не можах да влезна,но за моя изненада ми се обадиха преди два дни да ми кажат,че са сформирали още една група от 15 човека,но по някаква друга линия-някаква фондация Европа,чиито проекти са да подпомагат жените с трудности за намиране на работа,като жени над 40 год.,жени с увреждания или емигранти,та от там и моят късмет да ме изберат.Но както и да е,решила съм да го направя,явно дава доста шансове за намиране на работа в някоя болница или резиденция.

# 214
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Кар4ита,лек път на тебе!Ако не се лъжа щеше да пътуваш на 1 октомври.Сигурно чакате с нетърпение срещата с тати Grinning

# 215
  • Мнения: 1 461
Мила Саби ще пътуваме на 28,10,2007 г , мъжът ми търси друга квартира ,че с тази нищо не стана
Утре е секциото на Анет , Анет миличка стискам ти палци и ти пожелавам да имаш най хубавото и най здравото бебенце  Praynig  Peace  Hug

# 216
добар ден
забравих да ви покажа тва
http://nacionsolipsista.wordpress.com/2007/05/17/el-psoe-y-la-slavocracia/
много се смиах на описанието което дава на "певицата"
между другото кар4ита от преди 2 години от както се върнах от бг не биах виждала Анелиа, там стоиах месец и половина и ми излиазоха на пъпа си4ки 4алги дето циал живот съм ги мразела, но анелиа бе6е лиубимата певица на прителкатами и само ме моле6е да иа гледам малко, накраиа видиах едно мноо готино моми4е със странен глас, които пониакога е дразнесст, та питамсе, да не се е оперирала несто в лицето? много странна иа виждам в лицето. или е удъртиала?
а пък миро от каризма е стра6ен певец.
знаели ниакои несто за Десислава Добрева(мислиа 4е бе6е) дето пее6е със Слави, гледах слу4аино един негов концерт преди около 5 години и се влиубих в гласа на това моми4е.

# 217
  • Мнения: 40
МАРИЦА И МАРИПОСА, честит рожден ден!Желая ви 6тастие, лЮбов и безброй успехи!
Мимки, шведската горчивка е противопоказна за бременни.
Приятна неделна ве4ер на вси4ки! И весело изкарване на празнува6тите! bdbaloni smile3510

# 218
  • Мнения: 1 461
Асто нищо не съм чувала за Десислава, найстина има много хубав глас, единствено преди 3 години я видях в Варна в сладкарницата в която работих изглеждаше много добре и се държеше добре в смисъл не се надуваше докато другата Алекс парадираше със страхотно сомочувствие

# 219
  • Мнения: 52
Марица и Марипоса честит рожден ден!
Живот и здраве,любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ви до старини!



Приятна неделна вечер на всички!








# 220
  • Мнения: 62
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЦА И МАРИПОСА,С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ

Анет мили4ка на теб стискам палци вси4ко да мине бързо и леко и скоро да си имаш едно прекрасно беб4е.
Кар4ита мерси за клип4ето наистина е готино.Тази песен е една от последните ми фаворити.

Лека ве4ер и успешна седмица на вси4ки  Hug

# 221
Честит Рожден Ден! на Марица и Марипоса. Пожелавам им да са много щастливи и много обичани мами и съпруги! smile3525 newsm51

Анет, стискаме палци и сме с тебе.   bouquet Всичко да мине леко и да гушкаш бебо с усмивка утре   bouquet

Лудетина, макс пака ми излезе някъде околко 2,50 пратих 2 смс, там както пише на сайта.

mimky, наготви ли гамбите? Simple Smile

Поздрави на всички и до нови срещи!

Ааа забравих да ви питам, някой от вас знае ли за брак сключен в Испания какво трябва да направим, за да го регистираме в България. Трябва ли да ходим лично до посолството или може някой родител с пълномощно да го регистрита в България? Мерси за инфото предварително Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 21:15 от lovely_

# 222
  • Мнения: 350
donostia точно това исках да разбера, значи не трябва да я използвам, благодаря за бързия отговор.  bouquet
kar4ita дано скоро мъжът ти намери квартира, знам че е трудно, но ще стискам палци по бързо да се намери. Как са дечицата оправиха ли се или още боледуват? А Анелия е една от любимите ми певици от този вид музика. Има страхотен глас и като я чуеш на живо, направо настръхваш.
Марица почерпката е страхотна на вид предполагам и на вкус е такава. Приятно изкарване на празника тази вечер.  ura newsm59
saby късмета излиза там от където не го очакваш, радвам се че си намерила курс. А има и една друга приказка "Който търси- намира", и дано детенце по скоро оздравее. Кофти е по тия градини какви ли не вируси хващат децата. Малкия в квартирата пък е от 2 дни с повръщане и разтройство, и няма спиране, хем пие лекарства.
lovely_ през тази фаза минах миналата година и да може с пълномощно да се легализира в бг, така направих аз. Понеже се оженихме тук в Испания в Посолството ни, но трябваше да се регистрира в бг и затова изкарах пълномощно на баща ми за изкарване на свидетелството и отделно за изкарване на личните ми документи, голямо тичане беше, но се оправихме, че даже го легализирах и го имам и на испански. Той ходи до дома на младоженците и от там вече го насочиха, какво трябва да прави. Успех! А гамбите все още не съм ги готвила,  chef понеже правих печено пиле и още се давим с него, но докато не го изядем няма да готвя.
Мисля, че започвам да се оправям, вече по малко кашлям, да чукам на дърво да минава по бързо, че ми писна да съм все болна.

# 223
  • Мнения: 789
Честит юбилей,Марица ! Честит рожден ден,Марипоса!Да сте живи и здрави и желая и на двете ви всичко,което вие си пожелаете!

               

               

               

Извинявайте за късните честитки,но късно се включвам! Rolling Eyes

Оздравяват ли болните дечица,мами и бъде6ти мами?

Анет,Желая ти утре всичко да мине безпрепятствено и чакаме новини.

ROZI24,благодаря за комплимента за Иво!С твоето момченце 6те разбиват сърца,а? Joy

Лека но6т на всички,а на рожденничките весело празнуване! И умната..!

# 224
  • Мнения: 1 461
Стискам палци на Анет дано всичко мине нормално   Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт