Новият сезон на Шоуто на Слави

  • 5 654
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Докато щраках с дистанционното видях,че Слави е с очила.
Отдавна не мога нито да го слушам,нито да го гледам.

# 16
  • Мнения: 124
С очила и с нови обеци....
Странна птица ми се видя

# 17
  • Мнения: 1 520
Аз гледах малко, чух за идеята за паметника и за Танцувай с мен 2 . Мисля , че наградата, за която той загатна ще е апартамент Simple Smile

Аз хванах накрая като говореха за новия конкурс за танци.
И си помислих същото - апартамент ще да е.

Слави с очила -  по-скоро ми стана смешно в първия момент. Но в крайна сметка - здравето си иска своето. Пък и не изглежда зле.

Другото не съм гледала - мернах Росен на диванчето и ми стана ясно, че пак нещо свое си обсъждат.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 12:39 от SmaRt

# 18
  • Мнения: 9 050
На мен ми хареса с тези очила. Малко омекотяват излъчването. Преди на моменти беше страховит направо.

# 19
  • Мнения: 460
На мен ми хареса с тези очила. Малко омекотяват излъчването. Преди на моменти беше страховит направо.
newsm10 на мен ми прилича на някое мило старче!

# 20
  • Мнения: 1 715
newsm10 на мен ми прилича на някое мило старче!
Peace

# 21
  • Мнения: 9 050
Ееее, вий пък! Човекът е на 40, вие - мило старче  Joy

# 22
  • Мнения: 3 268
На 18.10. става на 41 години.Мисля,че изглежда точно на годините си.Но не там е въпроса,а  в това,че от неговата автореклама вече ми писна.Много за велик се мисли и изобщо егото му е до небето.Няма да го гледам,просто ми омръзна.

# 23
  • Мнения: 460
Ееее, вий пък! Човекът е на 40, вие - мило старче  Joy
е,ми какво лошо има!сравнението хипотетично!!

# 24
  • Мнения: 22 867
Аз пък го харесвам и ми беше приятно да гледам пак неговото шоу - като среща с добър стар приятел.

# 25
  • Мнения: 2 074
Не съм гледала предаването, ама паметник на Хан Аспарух има в гр. Добрич - направиха го за 1300 г. България - значи през 1981 г. - миналата седмица още си беше там.

# 26
  • Мнения: 727
хаха голям майтап с тези очила
относно предаването-нямам мнение рядко го гледаме от липса на алтернатива или когато не сме превкл.канала и е без значение какво има по ТВто...за фон

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не съм го гледала защото по това време приспивам малкия което отнема кажи-речи час. Но му свалям шапка на Слави - може и да му е скучно предаването на моменти, но конкуренция досега не се е появила. А и човека досега нито ни е лъгал, нито ни е грабил. Що пък да не го подкрепяме като го гледаме. Ако си направи партия ще има доста последователи.

# 28
  • Мнения: 9 050
Единственото, което може да промени положителното ми мнение за него, е ако се набута в политиката. Много неуместно ще бъде.

# 29
  • Мнения: 3 268
Слави Трифонов определено е най-големия шоумен в България,но самоизтъкването му за различни неща е прекалено.Ето това не харесвам у него.Себичен и самовлюбен е и много добър водещ също.Много ми идва обаче вече присъствието му на екрана.

Общи условия

Активация на акаунт