Вече 10 месеца без секс- побърквам се!!!

  • 13 284
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 73
Аз пък съм УБЕДЕН,че мъж ти си има друга!Сори, но така е!Само,че няма да си признае....Няма мъж,който да стои на сухо толкова време....

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Аз пък не бих искала не само да правя секс, ами и да съжителствам с някой с подобно отношение към мен. И какви са тия простотии "на мъжете май не им се прави секс след раждането". Аз такива мъже не познавам. Обикновено на жените не им се прави и то в кратък период. Wink На мъж не му се прави, когато вече не обича жената, не ще да я гледа, намерил си е любовница или има психически проблем. Crazy
Peace
Напълно подкрепям - моя мъж още преди да родя все ме питаше да ли съм питала доктора колко време след това може да правим секс и имахме точно обратния проблем. ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 13 230
Гледам повечето сте я посъветвали да се самозадоволява или да си намери любовник?! Какво решение ще е това за ситуацията при положение,че вечер ще се прибира отново при мъж, който не стига че не я желае ами и я определя като " станала като кофа след раждането "?! На такъм изрод ( дори няма да се извиня за определението ), шут в гъза и прав му път!

Е, как бре! Тогава ще й все едно дали мъжа й казва, че е кофа  Wink Знаеш ли колко ще ми пука какво ми казва мъжа ми в тоя случай  Grinning А иначе наистина това не решава големия проблем. Но пък сигурно има шанс да се осмели да му бие шута така. Ще има със сигурност повече самочувствие. Също така новата връзка може да се окаже по=перспективна като цяло. Аз лично в нейната ситуация не бих имала скрупули  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 13 230
А защо не вземеш да го питаш твоя калпазанин,след като той не иска,възможно ли е да ти купи/той/ вибратор или да ти даде пари за жиголо,или да ти даде име на колега склонен към пове4ко секс...Питай профилакти4но и на майтап,ако и така се не усети,4е си тръгнала по пътя към лЮбовника,ситуацията е ясна.
Или си намери вибратор и ве4ерта го помоли у4тиво за около 20тина минути да не влиза в спалнята... Wink

Точно така !

И един технологичен въпрос. След нормално раждане колко време трябва да мине за да се възтанови "работната маса" и що годе първоначалния размер. Жена ми ражда секцио и подобен проблем не сме имали ..... да не би мъжът ти да има комплекс заради инструмента?

Ами да ти кажа теоретично влагалището не би трябвало да става "като кофа" Wink Смята се, че колкото и да се разшири при полов акт си се свива достатъчно. Би трябвало след периода на кръвотечението всичко да е ОК  Wink Моят мъж не е казвал да има някаква драстична разлика преди и след раждането.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
М/у впрочем кво стана с авторката?  newsm78 Има ли развитие?  newsm78 #Crazy

# 80
  • Мнения: 2 427
Много са странни хората.Имам чувството че бог така ги е групирал ,че да има някакъв баланс.В двойките които аз познавам задължително единият иска ,а другия не дава Crazy.Ако жената е навита,мъжа се дърпа.И обратното.Що ли е така?!Не можа ли да ни събере искащи с неискащИ newsm78?Мисля че секса е като апетита,колкото повече ти предлагат"Яж,яж,яж",толкова повече ти се отщява.А когато в хладилника няма нищо за ядене почваш да си мислиш"ммм фъстъци,обожавам фъстъци,как ми се ядат...да имаше малко шунка,маёнеза,кисели краставички,пилее..."
Така е и със секса,като ти го тикат под носа,в огромно количество,колкото и качествен да е ти накъртва Confused.

# 81
Хей авторката, защо пък на мене ми се струва, че си търсиш повод и оправдание да изневериш на мъжа си  #CrazyПодозирам, дори че имаш наблизо някой обект newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 2 217
За мен не е невъзможно един мъж да изкара без секс толкова време, но.....ако е свестен човек. Твоя мъж не ми се вижда да е такъв - свестен. Първо, ако мъжът ми ми каже, че съм станала като кофа, никога повече няма да легна с него, камо ли да го чакам да кандиса и да му се представям и предлагам - ай, сиктир от тука! Да си търси друга! А той може и да си има!
Второ - не мога да разбера какво значение има, че си толкова висока и толкова широка и т.н. Обичате ли се с тоя човек или се следите кой пръв ще погрознее, надебелее и т.н. Винаги съм се отчайвала от подобни теми - мъжът ми не трябва да е дебел, жена ми трябва да е както преди да роди.....Ами ако не стане така? Ако се повреди жената или мъжа или се разболее, или надебелее и т.н. какво? Изобщо не мога да разбера къде е любовта в тия семейства и откъде намират време да се гледат и преценяват толкова старателно и критично/че чак обидно/ - май липсата на уважение и обич си казва думата там. Twisted Evil
Направо ми омръзна да чета за жени, които се чудят как да угодят на наглите си мъже! Тая дума достоинство никой ли не я е чувал newsm78
Ако съм на теб - лошо му се пише на такъв мъжльо smile3513

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хей авторката, защо пък на мене ми се струва, че си търсиш повод и оправдание да изневериш на мъжа си  #CrazyПодозирам, дори че имаш наблизо някой обект newsm78
10 месеца въздържание са повече от повод Mr. Green

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ние не сме правили секс през цялата ми бременност и вече10месеца след това.Общо 1год. и 6месеца.В началото той искаше аз все му отказвах.Сега спря да си иска и аз нямам желание.Така,че не се оплаквам.
Според мен не си добре. ooooh! Извинявай, ама не се сдържах.

# 85
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Хей авторката, защо пък на мене ми се струва, че си търсиш повод и оправдание да изневериш на мъжа си  #CrazyПодозирам, дори че имаш наблизо някой обект newsm78
10 месеца въздържание са повече от повод Mr. Green
Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 4 966
Хей авторката, защо пък на мене ми се струва, че си търсиш повод и оправдание да изневериш на мъжа си  #CrazyПодозирам, дори че имаш наблизо някой обект newsm78
Aми нормално е да иска д аму изневери.
И какво ако има някой обект.
Мъжа ми ще ми отказва секс,а аз ще го чакам да се реши.Друг път Crossing Arms
Бих му казала директно:"АКо не ме задоволяваш,ще си го търся навън".
И да бих го направила.Да не е единствения мъж.АКо той не ме цени,друг ще го направи.
Няма да си скапвам психиката,емоционалното състояние и куп други неща.
Ай сиктир. Whistling

# 87
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Как ги търпите такива мъже??? Това е някакъв вид мазохизъм. Я да се вземе в ръце авторката. Едва ли има основателна причина да търпи такова отношение. Ако има, да я чуем, щото като слушам за такива "съжителства" ми настръхват косите...

# 88
  • Мнения: 396
Как ги търпите такива мъже??? Това е някакъв вид мазохизъм. Я да се вземе в ръце авторката. Едва ли има основателна причина да търпи такова отношение. Ако има, да я чуем, щото като слушам за такива "съжителства" ми настръхват косите...
Peace

# 89
  • Мнения: 164
Хей авторката, защо пък на мене ми се струва, че си търсиш повод и оправдание да изневериш на мъжа си  #CrazyПодозирам, дори че имаш наблизо някой обект newsm78
Почва да се очертава едина такъв обект, няма начин да ги изтрия от мислите си Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт