СПЕШНО! Фолксваген Голф 4 или Ауди А4 ??

  • 9 331
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Мъжа ми каза:Ауди. Peace

# 16
  • Мнения: 306
Аз задължително бих изчакала съпруга си! Наистина не са последните коли на света!
Иначе за протокола, карам ауди(не същия модел), и съм адски доволна от автомобила. При следваща кола не бих сменила марката newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
При такова предлагане на коли не виждам нищо спешно.
За Голф двувратка на тия години не бих дала толкова пари. Всъщност, никога не бих си купила кола с две врати.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
За Ауди!

# 19
  • Мнения: 4 668
Аз карам АУДИ А4 , само че комби  Hug Това е страхотна кола . Препоръчвам тия от сърце . Моята е модел 2000 г. , но пред какъвто и да е Фолксваген бих избрала АУДИ , макар и по - старо .

АУДИ е по - луксозен клас кола . Достатъчно е да погледнеш и да сравниш таблото на двете коли  Wink
Фолксваген са по - дървени и като возия . И въобще не ти трябва двуврата кола  Naughty

И за да не съм голословна ще кажа , че мъжът ми има ГОЛФ 4 и аз не го харесвам никак .
На АУДИ са малко по - скъпи частите , но на новите модели ...

# 20
# 21
  • Мнения: 795
Още като прочетох - двувратка - гласът ми отиде в полза на Ауди-то. Peace
Защо не се допитате до автомонтьор- те са най-запознати със "здравината" на въпросните модели.

# 22
# 23
  • Мнения: 22 935
Аз карам АУДИ А4 , само че комби  Hug Това е страхотна кола . Препоръчвам тия от сърце . Моята е модел 2000 г. , На АУДИ са малко по - скъпи частите , но на новите модели ...

Моето ауди е комби,модел 99г.Пак са си скъпи частите... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 167
Ауди и фолксваген - това е почти едно и също !
И все пак АУДИ-то Simple Smile


 hahaha 

Audi.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ауди...
Изобщо няма място за чудене
Пусни анкета  Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Audi

# 27
  • Мнения: 952
определено Ауди Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Аудито, но за мен е странно, че са на една цена, при положение, че Аудито е и по-мощно и с повече врати и от по-висока класа.

# 29
  • Мнения: 1 172
Аудито, но за мен е странно, че са на една цена, при положение, че Аудито е и по-мощно и с повече врати и от по-висока класа.

Но Аудито е 3 години по-старо.

Общи условия

Активация на акаунт