За сезонен косопад

  • 13 754
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моя косопад не е сезонен, а постоянен, препоръчаха ми Ескимо, пия го от 1 месец и май има подобрение вече. Струва 13лв. 100 ампули, по 2 на ден.

И моят е постоянен - би ли обяснила моля те какво е това Ескимо  Rolling Eyes




# 16
  • Мнения: 351
Моя косопад не е сезонен, а постоянен, препоръчаха ми Ескимо, пия го от 1 месец и май има подобрение вече. Струва 13лв. 100 ампули, по 2 на ден.

И моят е постоянен - би ли обяснила моля те какво е това Ескимо  Rolling Eyes

Това са омега 3-мастни киселини /рибено масло/. Повлияват добре целия организъм. Аз съм много доволна!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моя косопад не е сезонен, а постоянен, препоръчаха ми Ескимо, пия го от 1 месец и май има подобрение вече. Струва 13лв. 100 ампули, по 2 на ден.

И моят е постоянен - би ли обяснила моля те какво е това Ескимо  Rolling Eyes

Това са омега 3-мастни киселини /рибено масло/. Повлияват добре целия организъм. Аз съм много доволна!

Много ти благодаря за бьрзия отговор  Hug
Аз в момента пия и Пантогар, но мисля да ги пробвам и тези ампули. Само се чудя дали ще са сьвместми заедно  newsm78

# 18
  • Мнения: 351
Мисля, че са съвместими, ескимото е тип хранителна добавка, водят го натурален продукт.

# 19
  • Miami
  • Мнения: 412
Може да пробвате и Flax oil, ленено масло, съдържа 100 капсули по 1000мг омега-3 мастни киселини- подхранват и хидратират кожата, правят косата здрава и блестяща, а костите и ноктите здрави. Полезните мастни киселини са храната на мозъка и очите и балансират хормоните в нашето тяло. Повлияват на масната обмяна. Товя пише за тези капсули. Струват около 32 лв.

# 20
да prorin Extra sa neveroqtni vitamini za kosa ima gi v Gyrciq ima i 6ampoan takuv i za syha i za mazna kosa.

# 21
  • Мнения: 103
    Капсули Фитовал +шампоана Фитовал= ефект никакъв при мен!(капсулите ги пих 2 пъти по няколко месеца, и употребих 2 шампоана един след друг).

# 22
Здравейте,момичета!Фризьорката ми препоръча ампулите на Дюкре против косопад.Искам да попитам доволни ли сте от тях или предпочитате продуктите на Фито.

# 23
Определено Phyto.Много ми харесват.Пробвала съм няколко неща-от всичките съм доволна.За косопад-моя приятелка ползваше ампулите,имаха ефект.

# 24
  • Мнения: 73
Бирена мая!Орално! Grinning

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ампулите на RENE FURTHER!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Може да пробвате и Flax oil, ленено масло, съдържа 100 капсули по 1000мг омега-3 мастни киселини- подхранват и хидратират кожата, правят косата здрава и блестяща, а костите и ноктите здрави. Полезните мастни киселини са храната на мозъка и очите и балансират хормоните в нашето тяло. Повлияват на масната обмяна. Товя пише за тези капсули. Струват около 32 лв.

Много го рекламират това ленено масло напоследък, ти доволна ли си?
По аптеките ли го продават?

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз си купих Калмацин ................. и шампоан на Home Institut

Мина вече месец, от както ползвам шампоана и пия Калмацин и съм доволна, защото има ефект.

# 28
  • Мнения: 186
Който ползва маската и ли балсама на Ривалид,може ли да сподели какъв е ефекта от тях,че вчера си ги купих,а аптекарката ми препоръча за косопад и хапчета ривалид-дъщеря и така си излекувала миналата година косопада.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Който ползва маската и ли балсама на Ривалид,може ли да сподели какъв е ефекта от тях,че вчера си ги купих,а аптекарката ми препоръча за косопад и хапчета ривалид-дъщеря и така си излекувала миналата година косопада.
Пия Ревалид доста време, напоследък по-често...щото преди все забравях, ама сега гледам да ги пия редовно. Все още нямам ефект от него, от хапчетата Пантогар ефекта миналата година беше по-добър и излиза по на сметка като цена, но като купувах Ревалида, нямаха Пантогар (нещо внос нямало), а сега май има по аптеките и като свърша с тия минавам на Пантогар Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт