Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45

  • 9 349
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Хахаха, Спонч Боб, Швамкопф, ужас!!!

Мистик, бившите са част от нас, аз
сменям темата, ако стане дума за тях.

# 76
  • Мнения: 2 907
Разпъват двама престъпника на кръст. Боли ги, окачени на дървото, казва единият в болка:

- Брато, какъв ден сме днес?

- Понеделник.

- Хм. Лошо започваме седмицата.


Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 01:24 от mystic

# 77
  • Мнения: 1 584
Добро утро!

Мистик, за дршките са ти отговорили вече. Моята  на 1г и 2м и носи от 68 до 86 ти  Shocked номер. Вчера се убедих, че и различните марки са различни големини - 1 панталонче 80ти номер и е голямо, а друго което премерих - тясно на талията. Иначе преди 1м беше 76см и 9.250гр. Винаги е била дребничка.

За бившите - не питам, и не спомнавам. Ние сме вече 7г заедно и го минахме тоя период.

# 78
  • Мнения: 1 178
въпроса zа бившия/та, го въzприемам като съвсем нормален, zа мен той е zнак_zов zа потвърждение на чувствата. иzненадах се, че след 15 год. връzка, моят мъж ме попита zа бивш, явно си мисли, че може да го срещна България.

какво количество течности (вода, мляко, чай) и какво количество храна, ви раzрешиха да вzемете със себи си в самолета. полета ни съвпада с обедното хранене и съм в голяма чуденка как да го органиzирам. Маймунке, надявам се и ти да ми отговориш.

# 79
  • Мнения: 7 605
И ние не говорим zа бивШите, и ние го минахме тоя период  Wink  В на4алото беШе раzли4но, мъжът ми имаШе 7 год. връzка малко преди да ме среЩне мен и в на4алото имаШе моменти на ревност, колкото и нелоги4но да zву4и.
А вие поддържате ли връzка с бивШите? Аz да, 4ат пат  Blush

ДъЩерята на един колега на мъжът ми, на 2.5 години, стоеШе просто zалепена zа ТВто. Пуснаха й Ме4о Пух и тя zабрави света около нея. Дори не zабеляzа, 4е има друго дете наоколо  Shocked 

В4ера след обяд ходихме във Вийzбаден във Фаzанери, един парк с животни, голяма детска плоЩадка, имало и Щрайхелцоо (не го намерихме но бяхме само 1.5 4аса там), иzобЩо мн добре беШе направено и входа е беzплатен. ПРепоръ4вам с 2 ръце  Peace  (Мугел, на вас не ви е дале4е  Wink )

# 80
  • Мнения: 7 605
какво количество течности (вода, мляко, чай) и какво количество храна, ви раzрешиха да вzемете със себи си в самолета. полета ни съвпада с обедното хранене и съм в голяма чуденка как да го органиzирам. Маймунке, надявам се и ти да ми отговориш.

За децата няма ограни4ение. Просто ги слагаШ в пластмасова торби4ка и на секюритито ги покаzваШ, каzваШ 4е е zа децата и готово  Peace

# 81
  • Мнения: 1 178

А вие поддържате ли връzка с бивШите? Аz да, 4ат пат  Blush


не, те са в моето далечно минало. всякакъв род вzаимоотношения с тях са приключени. ако случайно ги срещна едва ли нещо в мен ще потръпне, освен ако някой от тях е zаприличал на Джордж Клуни  Wink

# 82
  • Мнения: 7 605
Между нормални контакти и потръпвания има раzлика  Wink  Мен никой от тях не ми е тръпка, просто си говорим, любопитна съм как са, какво правят и т.н.  Мъжът ми zнае, нямам какво да крия.

# 83
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Предлагам да спрем да си говорим за бивши! Дайте да си поговорим за изкуство! Mr. Green
Гледахте ли снощи филма "Александър", показаха част от Ищар вратата. Част от нея  е изложена в Пергамонт музея в Берлин, но не зная докога ще е еспозицията й. Страхотна е! Заслужава се да се види.
Да, искам и в Египет, Сирия и Мароко, нали съм Шехи!  Mr. Green
Искам и в Индия, да направя разходка по течението на Ганг, искам да присъствам на индийска сватба, искам да се облека в сари.Искам да ми нарисуват краката и ръцете, искам....
Искам в Аржентина. Ох, тангото от филма" Усещане за жена" е влудяващо. Можем да вземем някой курс по танци с половинката...Това танго някой знае ли как се казва? Дали го има в тубе?

# 84
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Че не си ли е чисто аржентинско танго, поне мен аржентинчетата тук все на такова ме учеха Thinking

# 85
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Да ,де...нали в Аржентина има клубове за уроци по танго.
 newsm78, не разбирам...Аааааа, сега вдянах. Тангото си е аржентинско, но под какво име ще се води, по автора?
Както "Болерото" на Равел.
Тангото е танц, все едно някой аржентинец да търси бг хоро, от някой филм!   Joy

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 15:15 от Шехи

# 86
  • Мнения: 3 423
Котаранке, за бебешките храни няма
ограничения
. Нищо не съм слагала в
никакви найлонови торби, мерките не
са като за другите течности. Взимаш си
пюре, вода, сок, мляко, няма проблеми,
като е за бебето. Контролата в Париж
пък ми разреши на два пъти да пренасям
1,5 л вода Евиан, щом било за бебето...

Хайде, танцьорките, Ал ви Пачино!

Като казахте танго, обичам да танцувам танго
с баща си! Всяка Нова година започвах с едно
танго с него. Много ми се иска и тая да танцуваме.
Вие къде ще сте по Нова година?

Получих СМС от Еър БГ, че до 30.12. имали цени 190 евро до БГ.

# 87
  • Germany
  • Мнения: 1 262


Черпя, момичета!! Вчера големият ми син стана на 5 Crazy Crazy Crazy

# 88
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да питам - бебока като няма ЕГН и паспорт - не знам кога ще има и как става Embarassed Confused - може ли да пътува за БГ примерно така? Само с акта за раждане от тук?

  bouquet

# 89
  • Мнения: 3 423
Да питам - бебока като няма ЕГН и паспорт - не знам кога ще има и как става Embarassed Confused - може ли да пътува за БГ примерно така? Само с акта за раждане от тук?
  bouquet

Не. Трябва му май пасаван.
Взема се от посолството.
Важи 7 дни. Няма ли паспорт?
Немски поне?

Наздраве за рожденика! Да ви радва и изненадва!

Общи условия

Активация на акаунт