Какъв бебефон да си купя?

  • 26 630
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Още един глас за Филипс.Още си го ползваме без никакви проблеми.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 191
Филипс, най-обиновеният модел с 2 канала.
Много съм доволна.

# 17
  • Мнения: 1 029
Ползваме обикновен на Фишър прайс и съм доволна. Не съм ползвала такъв с видеонаблюдение и може би е много удобен и практичен, но на мен лично ми е излишна такава опция.

# 18
  • София
  • Мнения: 412
Със сигурност не на Бертони  Stop
Подариха ни такъв отвратителен е - при всяко движение на беба пращи ужасно, ако се разреве - не можеш да чуеш гласчето от пращене  Sick
 Peace

# 19
  • Мнения: 3 153
Филипс-чиста работа, никви ядове няма с него!

# 20
  • Мнения: 204
S purvoto dete imah na Sony, a s vtororo imam chicco, i sum mnogo dovolna. Njama prashtene i smushtenija.

# 21
  • Мнения: 1 251
Аз ползвам на Чиполино, не е с камера, подарък ми е. Мисля че струва към 60 лева. По принцип всичко се чува, даже и като въздиша пак се задейства. Доволна съм, но понякога  в радиуса на обхвата му се включва и друг бебефон и аз чувам примерно как женски глас говори на бебе, което плаче и се шашках първите пъти докато зацепя какво става. Joy Просто честичко трябва да сменям каналите и да гледам да не съм на този канал, на който е и другото бебе. Затова според мен трябва да се вземе някоя по неизвестна марка и не толкова разпространена, ако това има значение за честотите на бейбифона. newsm78

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Филипс-чиста работа, никви ядове няма с него!
3 години до тук го ползваме. Нели от бебе е сама в стаята си и сме го използвали непрекъснато.
Съвет- гледай и двете части да могат да работят с адаптор на ток. В моя компект имаше само един адаптор и докато се сетя да купя още един, вечер карахме на батерии с подслушвачката- доста е неприятно посред нощ да сменяш батерии.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Какъвто и да си вземеш една и съща работа ще ти върши.Нашият ни е подарък, неизвестна марка,много стар (над 10 год.) използван е,но ни върши чудесна работа.

# 24
  • Мнения: 2 336
Аз също мисля че какъвто и да вземеш ще ти върши една и съща работа .Моят е на Бертони

# 25
  • Мнения: 10 758
Филипс-чиста работа, никви ядове няма с него!
3 години до тук го ползваме. Нели от бебе е сама в стаята си и сме го използвали непрекъснато.
Съвет- гледай и двете части да могат да работят с адаптор на ток. В моя компект имаше само един адаптор и докато се сетя да купя още един, вечер карахме на батерии с подслушвачката- доста е неприятно посред нощ да сменяш батерии.
Аз си купих отделно адаптор.

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Филипс-чиста работа, никви ядове няма с него!
3 години до тук го ползваме. Нели от бебе е сама в стаята си и сме го използвали непрекъснато.
Съвет- гледай и двете части да могат да работят с адаптор на ток. В моя компект имаше само един адаптор и докато се сетя да купя още един, вечер карахме на батерии с подслушвачката- доста е неприятно посред нощ да сменяш батерии.
Аз си купих отделно адаптор.
И аз Mr. Green
Идеята ми беше, че има модели на Филипс(а и на други марки де), на които приемника работи само на батерии.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ние ползваме този модел на Филипс http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=129&products_id=10483 и сме много доволни . Peace

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз мисля да взема,но докато се наканя и вече няма да има смисъл  hahaha

# 29
  • Мнения: 6 618
ТСМ с камерата много съм доволна от него .

Общи условия

Активация на акаунт