25.09 - Празникът на ДОБРИЧ (35)

  • 17 698
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 958
Може и да не е съвсем кооординирано всичко Thinking, но и няма как да е, защото всичко и всички са много тромави, включително и потърпевшите, по какъвто и повод да е /без да обиждам никого Peace/. Всеизвестната истина, че народа си трае и си "кюта", продължава да важи с пълна сила. Ако не вземем в ръце собствената си съдба и интереси, тогава кой?! На кого чакаме?!
По-добре некоординирано, отколкото: "Кучетата си лаят, кервана си върви" ...

# 16
  • Мнения: 41
добро утро мом4ета днес кафето е от мен.   food010  food010  food010  food010 kaffeetrmker_2 cookприятен ден на вси4ки

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 193
 Heart Eyes  bouquet

# 18
  • Мнения: 167
Кеми с тази слънчогледова прелест на картинката направо ми правиш живота като мед и масло Laughing
Мамо Цоци много си права за заглавиено на темата, но не се сетих,
 съжалявам. Примерно- "Добрич-най прекрасен на земята -днес празнува свободата" или "Добрич, приказна земя- честита свобода!
УФФФФФФФФ newsm78

# 19
  • Мнения: 167
некоординирана е цялата работа. С писмото кметицата веднага трябва да бъде конфронтирана с подписка, а не с : "По- късно ще ви я пратим". Не трябваше ли протеста да съвпадне по quote]

Амарена, защо никой не се координира  веднага след като галакси проплака във форума за ужаса който преживя, а сега търсим кусури. Всяка една от нас е дотатъчно затънала в грижи, мечти ,амбиции и т.н и правим нещата така както можем, пък да става каквото ще!Освен това не сме професионалисти по правенето на подписки- ние сме просто граждани, които имат право на спокойна разгодка по центъра Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 392
Отивам в ъгъла. Почна се. Не съм наясно със случая. От един век не съм  влизала тук. Недейте, моля ви,  да скачате веднага на всяка реплика! Не търся "кусури"!

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честит рожден ден на Дея на мама laskova!!!
 

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДЕЯ!
Да расте здрава, щастлива и безгрижна!

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 958
Отивам в ъгъла. Почна се. Не съм наясно със случая. От един век не съм  влизала тук. Недейте, моля ви,  да скачате веднага на всяка реплика! Не търся "кусури"!
Амарена, никой не скача върху теб. Най-малко пък аз скачам на когото и да било. Дори е по-добре да споделиш мнение, отколкото да не пишеш изобщо. Но все пак, би трябвало да се запознаеш със случая, макар че всичко най-важно е описано в писмото.

# 24
  • Мнения: 167
Амаренаизобщо не се впрягай, обаче постой малко в ъгъла Embarassed. Момичета моля да обсъдим кой е по-удобния ден за акцията ни "Не шофирай смъртоносно!Спаси Дете"-делничен или събота. Възможните дати или 29 септември или 1 октомври. Аз виждам Организацията  да е следната- събираме се в 11 на пейките в гр парк или на СОХО-там ще ни оставят стикерите, за да не ги мъкнем по торбите. В 12 заставаме на пешеходните пътеки облечени със сигналните жилетки и с плакати вързани като престилки "Тук законът ме пази-пази ме и ти" и "Не шофирай смъроносно-1 хамър +2 водки равно на смърт"/ако имате други предложения- давайте ги бързоЖблечени сме в сигнални жилетки, който няма моля да си купи-2лв в магазинчето за 1 лев на таралежите. На спрелите коли пожелаваме на водачите лек път и подаряваме стикер и минерална водичка съдруг стикер-"Ако си пил, слез!Спаси дете". Движението ще бъде спряно или от нас или от пътни полицаи които още не съм поканила защото не сме уточнили дата. Ще поканя Дамски ротари клуб и Дамски Лайънс клуб да са с нас. Моля повече майки, баби, племенници, кръстници,комшии, колеги да поканим - за десетина минути  е цялата дандания.Обръщам внимание, че до утре трябва да уточним дата за да кажа на медиите. Моля всяка да си носи чантата от бебешката количка-тя мисля е най-удобна да се напълни с водичките и стикерите-с оглед бързина и удобство. Хубав ден на всички и да се молим всички водачи да не карат смъртоносно

# 25
  • Мнения: 208
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЯ
на мама laskova


# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
krasobr аз съм за делничен ден,сиреч 1.10

# 27
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЯ на мама Ласкова ! Да расте жива и здрава и да радва всички.
 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 101
Честит рожден ден на Дея! Много здраве, щастие и усмивки. Приятен ден на всички.http://barbie-boutique.dir.bg/_files/t5_2494503.jpg

# 29
  • Мнения: 55
Ако има бланка за подписката,моля да ми я пратите да си я сложа в магазинчето!
Ако до утре никой не прати правя си едно образно и всеки влязъл клиент ще бъде приканвам към съпричасност!
И в офиса ще дойда да го разпишат всички ,ако не стигне и други идеи имам.(
Моля само кажете  до кога трябва да е готово!

Общи условия

Активация на акаунт