25.09 - Празникът на ДОБРИЧ (35)

  • 17 736
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 335
Привет  wavey

Цоцоланке,честити рожден ден(малко на патерица)Много здраве,щастие и любов   bouquet   bouquet   bouquet

Нека последно да се разберем за утре,къде и в колко часа(моля да се напише с ГОЛЕМИ букви и цифри  Wink)
Арчела,предлагам да мине това мероприятие и после да наблегнем на Коледният базар  Peace

Лек ден!

# 76
  • Мнения: 167
Бравос Галакси, конструктивна си- Утре Да се съберем от 11 до 11-30 в парка откъм пешеходните пътеки или на "Сохо". Самата операция започва в 12.00. Носете си сигналните жилетки и евентуално някой друг балон- за разкош и шик HugКойто няма -да си купи- сруват 1 лев в магазина за 1 лев срещу стоматологията. . И не се заглеждайте по полицаите Grinning Точка моля се да се справите бързо  и леко с това, което ви е сполетяло!
Арчелка   бравос за спечеления конкурс в Бюрото потруда-ти си нашта гордост   bouquet

# 77
  • Мнения: 167
Жилетките струват по левче-не балоните, както съм писала.

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 958
СЪБОТА - 29.09.2007 г.

11:00 - 11:30 - събираме се на "СОХО" в Градския парк

12:00 - НАЧАЛО на ОПЕРАЦИЯТА

# 79
  • Мнения: 643
Аз ще изчакам, просто понеже се свързах с някои от хората да го обсъдя, а все пак събитието най вероятно ще протече от името на форума, реших да го споделя, макар че не съм първата която го прави, просто за да го премислите. То сто процента ще започне след предстоящото!

# 80
  • Мнения: 2 821
За коледния базар...немога да плета, шия, бродирам, апликирам и др. подобни дейности. Ако само с handmade неща смятате да участваме, то аз няма да се включа.
Има ли първоначална идея как ще протече организацията?
Амарена се бе заела с нещо в тази връзка newsm78
Позволете ми да съм маааалко скептична ако ще протича това събитие само от името на форума. Thinking

# 81
  • Мнения: 4 392
Можеш да продаваш, примерно. Или да ни направиш една баница. Mr. Green
За всеки ще намерим работа, споко.
Аз ще чакам желаещите да участват, да се свържат с мен на ЛС, за да видим , с колко хора разполагаме и какво можем да направим ЗАЕДНО.  bouquet

# 82
  • Мнения: 167
Привет девойки, идеята за коледния базар е супер. Мисля че би било хубаво отново да го направим заедно/имам предвид утрешното "упражнение"/.Предлагам фоайето на Органова зала.Там сдр "Св.Мина" ще подреди изложба на рисунки  "Ако до всяко добро същество застане поне още едно" от школа Стела и Дара във връзка с проект, който общината ни одобри.Сигурно ще има и сурвакници и картичики като други години-на различни детски градини и училища. Нашият благотворителен концерт е на 17декември-понеделник. Аз ще се включа в базара-още не зная с какво-имам хартисали малко  стихосбирки newsm78, акко ви харесат-давам ги.

# 83
  • Мнения: 4 392
Моята идея като цяло беше, да направим най- после нещо за дом Дъга. Все пак  най- близо ни е. Варненските майки се грижат за Овчарово много добре. а защо не, И с дом Дъга. По някакъв начин да включим и децата там с изработването на сувенирите. фондация "Ръка за помощ" се занимава с дома.  Можем да го обсъдим с тях, но е добре , д а отидем с готови предложения. Peace


Утре няма да участвам, за съжаление, а ми се искаше . Няма да сме в града.

# 84
  • Мнения: 4 392
krasobr , ще се радвам, да работим заедно.

# 85
  • Мнения: 643
Мамиблю споко бе, теб ще те накарам да купуваш Joy. Значи наистина дайте да мине утре, иначе хората за правенето може да се каже че се навиват да го направят, така че за изпълнението нямам грижаи / поне за сега после сигурно ще си чупя главата /. Смятам идеята на Краси за удачна, защото ще имаме място за продажба! Абе има време, вярвам че всичко ще се подреди.
 Колкото за паричките,  и това ще решим на кого ще ги дадем, или по скоро покупките които ще направим, зависи и колко  ще съберем все пак. Аз имам друга идея, но нека да набъбне идеята и да почне да се реализира въобще и ще ви я кажа!

# 86
  • Мнения: 2 821
Мамиблю споко бе, теб ще те накарам да купуваш Joy.
  Laughing

# 87
  • Мнения: 335
И аз се включвам към купуващите,също като мама Блю,не мога да правя нищо  Crazy.Кадрокоса прави страхотни неща,ако прояви интерес може да направи нещо за Коледния базар  Hug Надявам се утре да има доста присъстващи и наистина да докажем че можем да "работим" заедно.
Лека и спокойна вечер   bouquet

# 88
  • Мнения: 80
Добро утро мами !Почерпете се за здравето на нашият пораснал Тигър   

  разхладителни коктейли       

     и кафе                                                         
Дано ви се послади малко душичката за мероприятието което ви очаква.За сега виртуална почерпка после ще кача снимки .

# 89
  • Мнения: 110
Добро утро!Днес моята мома става на 2 години.Да ни е жива и здрава

Общи условия

Активация на акаунт