Профилактика преди зимата за децата?

  • 6 319
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
ZA PROFILAKTIKA AZ POLZVAM PRODUKTITE NA AMERIKANSKATA FIRMA ZA PROIZVODSTVO NA ALOE I P4ELNI PRODUKTI FOREVER LIVING SINA MI E NA 2  GODINI I VE4E VTORI MESEC MU DAVAM ALOE GEL P4ELNO MLE4ICE PROPOLIS I MULTIVITAMINI  MNOGO SAM DOVOLNA ZASTOTO IMAM DOBAR REZULTAT IMA I DRUGI EHINACEIA 4ESAN I MASTERKA ANTIOKSIDANTNI NAPITKI

# 16
  • Мнения: 3 861
Вече давам Коластра и Зелена енергия и пупу, доволна съм за сега. Откакто ги пие не е боледувал, не че времето е много, но той в градината постоянно хващаше по нещо. Хайде да не урочасам нещата ...

# 17
  • Мнения: 2 249
а къде мога да купя такива продукти???

# 18
  • Мнения: 3 861
а къде мога да купя такива продукти???
Зелена енергия и Коластра ли?
Направо от фирмата можеш, намира се на Костенски водопад или чрез дистрибутор.
Аз лично ги купих през незнам си колко човека от Варна, но мисля, следващият път да се регистрирам във фирмата, плаща се някаква вноска еднократно и да пазарувам на дистрибуторски цени.

# 19
  • Мнения: 152
Да, купуваш си дистрибуторски пакет за 30лв и после пазаруваш на дистрибуторски цени. ..... Нооооо все пак трябва някой да ти обясни кое как се пие.

# 20
  • Мнения: 12
Това е зимната схема, както каза нашата хомеопатка:

hepar sulfur 30 ch-10 гранули - неделя
silicea15ch -10 гранули - вторник
oscillococcinum 1 доза - сряда
aviaire 15 ch -10 гранули - четвъртък
influenzinum 15 ch -10 гранули - събота

Vit.C
1.Х.-10.Х.2007г.
18.ІІ.-28.ІІ. 2008г.

сина ми е на 2г. 10м. и ще я пие
късмет

# 21
  • Мнения: 1 559
Това е зимната схема, както каза нашата хомеопатка:

hepar sulfur 30 ch-10 гранули - неделя
silicea15ch -10 гранули - вторник
oscillococcinum 1 доза - сряда
aviaire 15 ch -10 гранули - четвъртък
influenzinum 15 ch -10 гранули - събота

Vit.C
1.Х.-10.Х.2007г.
18.ІІ.-28.ІІ. 2008г.

сина ми е на 2г. 10м. и ще я пие
късмет

 Shocked
Не те съветвам да даваш на детето си тази безумна комбинация. Ако според хомеопата ви това е хомеопатично предписание, сменете хомеопата (по принцип не си позволявам да давам подобни идеи, но това предписание няма как да бъде коментирано по друг начин).

# 22
  • Мнения: 1 984
Това е зимната схема, както каза нашата хомеопатка:

hepar sulfur 30 ch-10 гранули - неделя
silicea15ch -10 гранули - вторник
oscillococcinum 1 доза - сряда
aviaire 15 ch -10 гранули - четвъртък
influenzinum 15 ch -10 гранули - събота

Vit.C
1.Х.-10.Х.2007г.
18.ІІ.-28.ІІ. 2008г.

сина ми е на 2г. 10м. и ще я пие
късмет
ама как може да не ви дадът и беладона? или пирогенум...  Sick

# 23
  • Мнения: 5 500
Мими, вашето не е хомеопат, то е недоразбрало докторче някакво!
Моля, те консултирай се с друг преди да си объркаш детето тотално Peace

# 24
  • Мнения: 119
Аз съм на същото мнение.Напълно погрешно лекуване. Дава се само 1 лекарство ! Най-добре смени хомеопата, този със сигурност не е класически !

# 25
  • Мнения: 1 753
Ухаааа, Мими.... от къде ли да започна.... като начало се поинтересувай и прочети нещо за класическата хомеопатия. Но недей да даваш на детето си тази боза!  Peace

Иначе за профилактика... чак не смея да се похваля... децата пиха конституционно лекарство в края на август. До сега имаха 2 много леки хреми и това е - вече 2 месеца удържаме фронта Praynig. А миналата година от септември до юни нямаше момент, в който да са здрави.....  Confused Това за мен е най-добрата профилактика + много плодове и сурови зеленчуци!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт