Машина за хляб - 5 част

  • 61 958
  • 550
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11 747
Ивето,импровизациите са най-важни! Peace
много ти е хубав хляба

# 526
  • sofia
  • Мнения: 176
Ето го и него, успях newsm44. След малко като поизстине и разрез ще покажа. Момичета без вас нямаше да се справя, толкова бях сигурна, че няма да се получи от първия път, та ми идеше да почна от третия, ама на, благодарение на вас и първият път стана, поне на вид де Heart Eyes

# 527
  • sofia
  • Мнения: 176
Ама забравих линка от радост http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4464402

# 528
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Беболинке  [/color]Браво,видя ли ,че не е трудно newsm53

# 529
  • sofia
  • Мнения: 176
страхотно е. Само си представям без машинката как щеше да е. Аз с тестяни ръце полуумолително, полузаплашително крещя-не не го бий, само да си измия ръцете, ше видиш ти...А сега-Ани, виж какви вълшебства ще правим, аз меря, ти слагай в тенджерката...Четох, че е страхотно удобств, но се съмнявах в резултатите. Разкошен е наистина не съм яла толкова вкусен хляб, отвън с коричка, отвътре пухкав и мек...извинявам се за дългия пост, ама съм въодушевена. Само да уточня, че рецептата е от форума, с три лъжици май съм прекалила с брашното, но си е много вкусно, нямах масло, сложих маргарин и вместо две супени лъжици захар, сложих две чаени, че мразя да ми сладни хляба. Раз-ко-шо-тий-ка, отново хиляди благодарности на всички хлебарки.

# 530
  • sofia
  • Мнения: 176
Пак забравих линка http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4464622 Вече половината го няма. Грабвам другата половина и тръгвам по махалата да се фуклява.  Hug на всички услужливи хлебарки, добри и толерантни и с най-неподатливите ученици Embarassed

# 531
  • Мнения: 22 867

Само на мен ли ми излиза началната страница на снимка.бг?  newsm78

# 532
  • sofia
  • Мнения: 176

Само на мен ли ми излиза началната страница на снимка.бг?  newsm78
[/quote]

На мен като ми излезе така,  влизам си в профила и при следващо отваряне на линка, ми се отваря, ма може и да съм объркала нещо.
Виж така дали ще стане, че тук няма на кой да се хваля, младите съседи били си купили къща другаде още лятото, ама аз като "видна обелска клюкарка", пак съм пропуЩила...

# 533
  • София
  • Мнения: 547
bebolina1, и на мен ми излиза началната страница на snimka.bg.

 Поръчах на мъжа ми да купи ръжено брашно и той ми е взел Пълнозърнесто ръжено брашно на ТЕХРА. Имам спомени, че бях чела коментари за Техра, че са пълни с подобрители, но все пак са 2 пакета - ще ги изразходваме. Но моля за изпробвана рецепта. Ако не се лъжа, някой беше писал, че тази от пакета не струвала.
 

# 534
  • sofia
  • Мнения: 176
Май е голяма снимката, но се надявам да излезе така

# 535
  • sofia
  • Мнения: 176
И разрез Извинете за големината, още се уча, пък и мелето пред компа е жестоко, боря се с две маймунета и всяко иска да натиска копчета

# 536
# 537
  • Мнения: 22 867

Не, пак излиза началната стр., но пък хлебчето ти е мммммммммммммм, разкошно!  bouquet  bouquet  bouquet

# 538
  • Мнения: 1 147
Ей така се вижда Wink

Е хайде и да си призня, че отдавна ви чета и от около 3 месеца и аз имам машинка и съм много доволна, благодарение на вас вече съм се специализирала в хляба, но мисля като ми остане повечеко време да пробвам и по-засуканите рецепти за пити, кузунаци, ...

# 539
  • sofia
  • Мнения: 176
Десито, как успя, аз пък тооолкова се мъчих да ми излезнат горе кУто филмова лента, ама не можах, изглежда туй ще да е проблема. Нищо, важното е, че се изфуках, макар че то не аз, пак ваши са заслугите  bouquet
 Сега обаче, сърце не трае и се засилвам да правя пица Верди, че още докът четох за нея, после я сънувах. Въпросче, като запиука за допълнителни съставки ли да вадя тестото или още да го чакам, щото нали без втасване...И на загрята фурна ли да пека или да си довтасва, докато се пече. И още не е ли много едно пакетче мая, че ми остана половин пакетче от хляба-да го гъчна него, ще ли стане със суха мая. Айде докът се понауча, а после няма да съм толко изчерпателна и с въпроси и с коментари, простете ме, че обсебих темата, ама само вас си имам за питанки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт