Двегодишните СЕПТЕМВРИЙЧЕТА ще са щури купонджийчета

  • 12 839
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 400
Рукси както винаги колоритна  Hug Hug Hug

Ради не давам да си тъжна  Naughty Hug

Да ви питам една акана тема : през последната една година колко често горе долу имате /бебо/ разстройство?

# 61
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Рукси, злато си.  Hug
Мен забрави в организацията  Thinking , но мога да питам мацките  от Гарджето дали не могат да измислят енщо за нас.

Идеята да сме в двора на Дани е супер, но мисля че отпада на прима виста, защото не можем да оставим решението за подледния момент.

Вместо клоун мисля, че добър аниматор ще свърши чудесна работа, офертата за РД на Йоана май беше 80 лв. за час и половина ,пак от Гарджето ни го предложиха, участва в сутрешното предаване на Канал 1 в неделя, ако не се лъжа.

Н анас в Гарджето- извинете че ставам досадна- ни искат- за два часа 5 лв. на час за до 10 дсеца и 4 лв. на час за 10 и повече, за 3 часа- 7 лв. до 10 деца и 6 лв. над 10 деца, което включва някое от четирите менюта по-долу плюс сок . Обаче там не става за толкова много деца.Затова писах, че ще ги питам имат ли някаква идея, защото цената им е много добра

Детски менюта

Меню ЛУДОТО ПАТЕ

• сандвич по избор:
- с шунка и кашкавал;
- шунка и домат
- сирене и кашкавал
- пушено сирене и краставичка
- кашкавал, кренвирш и домат
• пуканки и солети / чипс
  
 Меню УДИ КЪЛВАЧА

• пица по избор
• солети и пуканки / чипс
  
Меню ВЕСЕЛИЯТ ЩРАУС

• бутер баничка
- със сирене и кашкавал
- със сирене и спанак
• солети и пуканки / чипс
 
  Меню КОСЕ БОСЕ

• кроасан
- с кренвирш
- с кайма
- сладък пълнеж
• пуканки и солети / чипс


А Тея днес рева над 30 минути, по-скоро 40  #Cussing out, за да ме накара да стана и да й взема шишето с вода от земята, но аз не отстъпих и накрая тя си го взе сама . Стават ужасни , искат да ес налагат и сега е момента да им покажем кой командва в къщи.
не визирам кротките и послушни дечица, но такива като вмоята принцеса направо.....

За сега е това, ще пиша като говоря с Гарджето.

А ТОРТАТА?  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 393
Здравейте!
 Първо честито на двегодишните сладурчета  Симона, Стоян, Лазар, Виктор, Дея, Йоана, Александър!!! Много здраве и незабравимо детство изпълнено със смях и веселие!! Tada Tada Tada  ura  ura  ura
Да се похваля вече втори ден съм на новото раб място в старата фирма Laughing Много ми харесва и се чувствам добре. Определено си е друго човек да е сред различни от майки с деца хора, не че нещо ама 2 год стигат като че ли Mr. Green Естествено  вас винаги ми е драго да ви  чета и сте ми много полезни в депресивни моменти, но просто е друго да смениш обстановката, бях забравила Blush Митето е добре на яслата, вече свиква и се моля само да е здравичък Praynig Може би няма да влизам толкова често вече, но ще гледам да ви чета и да се включвам като мога Hug
Някой пита за нослето на Митко- ами падна и го обели точно на рожденния си ден, да е красив на снимките Rolling Eyes
За тръшканиците и истериите гледам и аз така да правя, но пак зависи къде се намираме, в най-лошия случай ако е общ. място го водя навън , далеч от хора и го оставям да му мине, колкото и жестоко да изглежда на разни баби и лели Confused С него се справям някак, но виж батко му е различен случай , днес така ни вбеси, но няма да ви занимвам Tired
На всички желая прекрасна вечер  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 387
Ние си правихме рождения ден в Гарджето и съм много доволна.
Децата си поиграха,а майките си починаха.
Обаче бяха малко дечица-около 7.
А сега навън ние ще измръзнем.И на нашият рожден ден ми беше студено,а сега времето е по-хладно и ветровито.

# 64
  • Мнения: 3 595
Ради прегръщам те силно  Hug
Пипи прочетох на Иво какво си писала за Тея и той помисли, че аз съм го писала за Елито. Просто 1:1  ooooh!

# 65
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Венистефани, днес те видях, че се подвизаваш на страницата и точно да те скастря, че не пишеш и ти се разписа! Mr. Green Аз въобще не предлагам Гарджето, макар че ще рискувам и там ще направя РД на Тея, миналата година беше супертопло, дано имаме късмет и тази година, ако ен - ще стоим вътрле. Имах предвид да ги питам нямат ли и дея за по- голяма зала , а те да се ангажират с кетъринга и аниматора, да ин дадат цялостна оферта. Peace

Ради прегръщам те силно  Hug
Пипи прочетох на Иво какво си писала за Тея и той помисли, че аз съм го писала за Елито. Просто 1:1  ooooh!


 Joy Joy Joy, много показателно е колко са еднакви на тази възраст- както си го написала, си го представих образно...Много жалко ,че сте толкова далеч и още не ви познавам лично!  Hug

Качих нещо, за който му се гледа- косата на Тея в целия й блясък и  в неделя до Симеоновските езера

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 00:53 от Пипи 67

# 66
  • Мнения: 983
Добро утро!
 Момичета черпя ви по случай втората годинка на дъщеричката ми Анна-Мария


Не знам за другите но за мен страшно бързо изминаха тези две години  Rolling Eyes сякаш вчера се роди.

Честит рожден ден на Емил на мама Боби и на всички, които през изминалите дни са имали рожденни дни и съм пропуснала да ги поздравя.  bouquet  bouquet  bouquet

Бъдете живи и здрави мили дечица и нека усмивката никога не угасва на личицата ви!  party002

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 08:16 от Rouz

# 67
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АННА-МАРИЯ И ЕМИЛ!


Безгрижно и щастливо детство им желая, да растат здравички и обичани!

# 68
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АННА-МАРИЯ  И НА ЕМИЛ   bouquet   bouquet   bouquet

                                         

ДА  СА ЗДРАВИ ,ВЕСЕЛИ И С ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО

ЗА общия РД и аз съм съгласна да е в клубче.За да има за децата по-интересни неща и занимания.За съжаление започвам работа в петък  и няма да мога да помогна с организацията.

Пипи страхотна е косата на Теа  Peace

Боби вече е без Т,но сега кашля.дано да се оправи по-бързо. Praynig

Хайде лек ден   bouquet

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Честито на всички рожденници и сърожденници, които пропуснахме. Да растат живи и здрави и много щастливи!

Вещи, честито и на теб, бъди все така борбена  Hug

Иви, радвам се, че си се заела с въпроса и ряпата излиза  Grinning Снимките ги разгледах с голям кеф. Сигурно ти е много трудно с бебе и кака-бебе, но съвсем скоро и двамата ще са порастнали и най-трудното ще е минало  Hug
Съни, прегръщам те мила, не мога и да си представя колко те боли  Sad  Hug
Ради, горе главата. Не оставяй тревогите да почернят радоста ти. Като гледам какви съкровища имаш, всичко друго няма значение просто  Hug

Изкарахме си страхотно моренце. Компания от 7 семейства с дребосъци от 1 до 2 години. Бяхме във въпросната къща в Гърция. Децата много се накефиха, тичаха на свобода. Направихме и страхотен рожден ден на открито в градината до моренцето. Имаше и покани  Grinning
"Нашата Рали,
кани цялата дружина
в морската градина
при третата маслина
точно в шест и половина
по случай своята втора година!"
Имаше и гръцка торта, която си беше гола-вода в сравнение с тези които гледам по вашите снимки. Децата обаче си я хапнаха..
Децата бяха много доволни, наиграха се и нащуряха на воля. Татковците също де. Имаше игрище за футбол и волейбол и си поиграха добре и те Mr. Green Имахме и два лоши дни, но ги оползотворихме в разходки из полуострова.
За съжаление, накрая Рали се разболя. Доста отслабна и се разглези, но от днес е по-добре да чукам на дърво. Избиват й и три кучешки... Въпреки това пак ми се ходи и 1 седмица изобщо не ни стигна. Догодина повече, живот и здраве!
Ходенето на плаж с нея се оказа малък ужас. Постоянно я гонихме да не влиза във водата, не седна и 5 мин това дете  Tired Няма никакъв страх, влиза навътре във водат до шия и вика "искам на дълбокото да се удавя"  Shocked нали аз все и разправям не влизай навътре, ще се удавиш... Даже не искаше и с пояс да влиза... дано догодина е малко по-кротка
ето и снимките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176573&photo=6

Целувки на всички!

# 70
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АННА-МАРИЯ И ЕМО!
МНОГО ХУБАВИ ДЕТСКИ СПОМЕНИ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!
  Hug  Hug  Hug

Пипи, не е истина каква кокона си имаш!  Hug Като ви чета за организацията за купона, направо ми се свива сърцето Sad а че си я търпяла 40 минути да реве, евалата! Явно всички са в някакъв период и не е от детската градина както аз си мислех в началото. Ади днес го заведе баща му и каза, че даже и не е хленчил като го е оставил. Та си мисля, че само пред мен ги прави лиготиите. А пък вече във втора книга чета, че ак не е супер наложително, по-добре било децата да се дават по детски градини след 3година. И аз като седнах да мисля дали не съм сбъркала...ама пък Ади е едва 4 часа там, та си мисля, че няма да му повлияе много и като стане олям и тръгне напсихоаналитици - да ме обвинява  Joy
Кеми, радвам се,че ти харесва на работата. Аз съм на същото мнение, че си трябва и друга компания и теми за разговори Simple Smile
Тайги, страхотни снимки Рали е такова диване хубаво
Еви, да ти кажа Ади отдавна не е имал разстройство. да чукна на дъво  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 400
Taigi - много ми бе приятно да рзгледам снимките от морето. Къде сте били - струва ми се много хубаво и на мен ми се ходи  Hug Това с боледуването е много неприятно и на нас ни се случи и затова доста се разглезихме отношно тръшкането  ooooh! И на нас ни останаха последните кътници да излизат.
Малкия ме дърпа да се къпе - приятна вечер от нас !

# 72
  • Мнения: 393
Честит рожден ден на днешните рожденници!!

Еееех, Тайги затъжихме се за вас, Раличка е такава бонбонка Hug Прекрасно място изглежда по снимките и на мен не би ми стигнала 1 седмица  WinkДано имате възможност и догодина за повече, пък и на себе си го пожелавам Mr. Green
Пипи, ето точно такива къдрици щеше да има Митко, ама нали е момченце , ох много ви е сладичка искам и аз момиченце пъъъък  Crossing Arms
Сигурно никого няма да учудя с тазвечершната история- Димитър направи страхотна истерия  #Crazy Буквално 30 мин не можех по никакъв начин да го успокоя ,оставях го, пак се опитвах да му говоря, сякаш беше изпаднал в някакво състояние и аз не знам какво ooooh!Накрая го оставих в леглото му сам в стаята и му казах, че като се успокои да ме извика, точно след около 5 мин чевам м-у виковете *мамо алааа*, но всяка вечер не бих могла да търпя такова нещо Thinking Чета, чета дебелите книги и май няма ефект, толкова изтощена психически се чувствам и не знам не му стига и стреса от яслата и в къщи ако така почне да прави......
Марис, права си не е от яслата, такава им е възрастта ,дано по бързо се усетят, че не командват парада и да им мине Praynig Митко много добре се държи на яслата, утре ще го оставя и за следобедната закуска А какви са доводите да не се дава на градина преди 3 год? Ето че Митко специално доста бързо се адаптира и му харесва Confused
Пожелавам на всички хубава вечер и утре да има по-малко мрънкащи дечица Wink

# 73
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пипи, ето точно такива къдрици щеше да има Митко, ама нали е момченце , ох много ви е сладичка искам и аз момиченце пъъъък  Crossing Arms

Ами захващайте се тогава- таман за догодина лятото ще сте готови!
Имам приятелка, която може да ит сметне кога да работите за момиченце!  Hug

А за реването- постъпила си страхотно, това работи при такива деца, но при Тея не става, още по- зле даже.
А дебелите кинги не помагат, Д-р Спок наизуст го знам, той пише много хубави неща точно за тази възраст- това ми напомня да го поразгърна отново, обаче са трудно приложими на практика. Това, което съм научила от него обаче е ,че трябва да оставяме децата да изразяват генва си, лошото е че нещо нЕам нерви....

Напоследък не се справям много добре с Йоана, май започва да я тресе пубертет, усещам и че изисквам повече от нея, отколкото отговаря на възрастта й, нали каката вече не живее с нас и изведнъж нейните задължения автоматично се перхвърлиха върху нея, а пък тя си още детенце... Много съвстно ми става като й се карам, даже я поступвам, а пък не трябва, понякога тя го отнася и за Тея... Милата, нали е средна, пак на нея се карах вместо да се карам на кака й ,че нали беше пубер , да не стане нещо.... Ама и тя е една... само дивотии измисля, хем трепери над Тея, хем пък игрите й едни такива, че вечно онова малкото пада и се претрепва, после реве един час и  така....Нямам спомен да е било така с Елена и Йоана, ама сигурно е от ЕГН-то ,едва ли е било много по- различно...Истината е ,че ми идват в повече, а вие, мацки, с по-малката разлика как се справяте, не знам... ooooh!

Наоплаквах се, олекна ми малко , дано децата ни прощават, че не сме перфектни... аз все обяснявам, че и аз съм човек и понякога не мога да реагирам по  най - правилният начин, ама детето си е отнесло неговия си пай вече, и да съжалявам, станалото- станало.
Но пак добрия д-р Спок съветва да не подтискаме недоволството и гнева към децата си, защото после избива в нещо по- лошо.Да си пирзная, чудя се как се справят другите без наказания и крясъци, дали е защото децата са по- кротки или защото са по- добри и способни родители? newsm78

Целувки за лека нощ от нас! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 400
Добро утро момичета  ! Хайде и аз един ден да ви почерпя Simple Smile


 newsm59 Честит рожден ден на Тео, Божидар, Лилия и Емилия!  Да растат здрави, умни, щастливи за радост на всички които ги обичат!newsm59

Пипи това което пишеш за децата много често и на мен ми се случва с разликата, че ти имаш повече оправдание - все пак три си отгледала  Wink А наистина и при нас като играят с каката и все нещо ще се случи и нали го пазим заради някои травми и въпреки това пак се случват белите  Sick Но като се сетя и ние какви сме ги правили като деца  Joy
А малкия от сега хитрее - като направи беля и го питам кой го направи - той казва "мама" или "кака" само не и него си Joy Joy Joy
Хубав ден на всички !

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 08:15 от evica

Общи условия

Активация на акаунт