13 теории за "лечение" на хомосексуалността

  • 7 937
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Терапия #2 - Брак...Познавах един гей, който си имаше семейство. Жена му знаеше, имаше и дете, но той отвреме навреме кривваше вляво
Терапия#%-Целомъдрие...Съгласна съм с теорията, но не бих се доверила. Тук доста католически свещеници ги осъдиха, че са педофили и са правели глупости на малки момчета.
От гейове приятели научиx това:
Повечето са би-сексуални. Въпреки ,че искат да го правят с мъже ,още искат съпруги и деца Shocked
Вродено им е . Един мой приятел ми разказваше как като тинейджър е минал през огромен шок, когато се хванал, че се заглежда по момчетата в класа и че момичетата освен като приятелки по друг начин не можел да ги възприеме. Cпоред него най-ужасното нещо на света  е...хм, нека кажем женски полови органи...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
И кой се радва, да речем, от това, че аз спя с мъжа си, а не с Лиска, да речем?
Някой печели ли нещо от това

Аз, много ясно. И се радвам, и печеля.
Joy Joy Joy
А, стига да сте пълнолетни и съгласни и двете, таковайте се колкото си искате с Лиска. Великодушно ви разрешавам Laughing Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 161
Подозрителна съм към хора,за които хомосексуалистите са трън в очите.Мисля,че ги влече еднополовата любов,страхуват се и се срамуват от себе си и затова така ревностно търсят начини срещу хомосексуализма и го заклеймяват.Така,че,на д-р Хъмънд и сие работата им не е чиста.Прикрити хомосексуалисти,които се опитват чрез другите да накажат себе си.Хората,на които им е все едно кой с кого си ляга нямат теории за лечение.

# 18
  • Мнения: 3 447
Електрошокът е супер. Направиха човек от Джак Никълсън, не помните ли...
Да, ама оплешивя от него  Rolling Eyes

Иначе съм съгласна с Кифлата - методите са като извадени от Д и С. Половината - романтично наивни, другата половина - заканително пожелателни  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 103
Подозрителна съм към хора,за които хомосексуалистите са трън в очите.Мисля,че ги влече еднополовата любов,страхуват се и се срамуват от себе си и затова така ревностно търсят начини срещу хомосексуализма и го заклеймяват.Така,че,на д-р Хъмънд и сие работата им не е чиста. Прикрити хомосексуалисти, които се опитват чрез другите да накажат себе си. Хората,на които им е все едно кой с кого си ляга нямат теории за лечение.

 newsm10

Винаги са съмнителни мъжете, които не могат да приемат хомосексуализма като част от живота.. че пък и болест, хаха..

# 20
  • Мнения: 2 161
Е,всеки може да мисли каквото сметне за добре.Много хора приемат хомосексуализма като болест.Не е казано,че всички трябва да ги приемат и разбират.Но поне да не ги заклеймяват.

# 21
  • Мнения: 5 370
Най-добрият приятел на жената е не просто друга жена, а мъж-гей. Това го установих лично.
Няма да коментирам теориите, обаче ми иде друга мисъл-Защо т.нар. "нормални" мъже са отявлено нетолерантни към "другите" мъже? Наскоро се заядох сериозно с един такъв, който сякаш се опитваше да унижи в очите ми другия.

# 22
  • Мнения: 103
Ако един мъж няма проблеми със собствената си мъжественост и сексуална ориентация няма да има проблем и с чуждите такива.
Когато там има проблем, и ако той е неосъзнат, много често той бива проектиран по някакъв начин върху другите мъже.
Когато един мъж започне да ми разправя врели некипели за това какви били гейовете и нам кво си, винаги ми светва една червена лампичка: къв пък му е проблема на тоя пишльовец, неговата пишка нали сочи надясно и жените го харесват, какво му пречат другите мъже?!
Може би тези мъже без да го осъзнават дори (иначе щяха да знаят колко смешно е всичко това) си викат, леле, ужас, ами ако и аз съм такъв, ами ако и на мен ми се случи, тогава какво? Mr. Green Забавно..

# 23
  • Мнения: 503
Знам, че не е точно по темата, но е в духа на размислите ви. Веднага се сетих за едно изказване на А. Слабаков: "Не ми пречи, ако някой реши да си забоде перо в задника. Пречи ми, когато се опитва да ми го завре в лицето."

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Разтроена съм между обгаряне, електрошок и лоботомия... Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 15 466
Нали Господ е създал човека по свой образ и подобие newsm78, значи всичко е нормално.

# 26
  • Мнения: 103
Ще те улясня значително, Нати Mr. Green Значи приемаме, че съм гей. Имал съм жестоко изгаряне, пак съм си същия. Бил ме е яко ток и то не веднъж, пак съм си същия. Почти. Косата ми вече е чуплива, а не къдрава. Начи квооо останаааааа Flutter Wink Действай!

# 27
  • Мнения: 4 392
Определено първото и последното биха били най- ужасни .
Имала съм доста такива приятели и познати. Като магнит съм за тях. Joy
По- добре мъж- гей, отколкото мъж с автомат. Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
И винаги съм се чудила защо обществото е по-толерантно към любовта между две жени, в сравнение с любовта между двама мъже? В древността не е било така - справка древна Гърция.

# 29
  • Мнения: 5 370
И винаги съм се чудила защо обществото е по-толерантно към любовта между две жени, в сравнение с любовта между двама мъже? В древността не е било така - справка древна Гърция.
Не бих казала, че е по-толерантно. Но пък мечтата на почти всеки мъж била....да гледа ласки м/у 2 жени.
А колко ли жени си мечтаят за обратното? Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт