следродилна депресия

  • 2 596
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Има си такава депресия - а тя се отключва от всякакви отрицателни емоции...било то и като видиш че дрехите от предното лято въобще ама изобщо не ти стават и такива разни неща+бебешки рев и мрънкане. Може доста да се поговори по темата.

# 16
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз явно съм била от щастливките дето ги е пропуснала!  Wink

# 17
  • Мнения: 1 897
И аз минах през следродилната депресия.При мен нещата  бяха малко по засилени, заради присъствието на свеки в къщи през първия месец след като се роди бебето.
Следродилната депресия е често срещано явление, но не всички минават през нея.  Peace

# 18
  • Мнения: 676
Аз явно съм била от щастливките дето ги е пропуснала!  Wink
И аз.

# 19
  • Мнения: 4 111
И мен ме е пропуснала. Спомням си, че моята приятелка плашеше мъжа ми със следродилната депресия, явно при нея е била доста силна.

# 20
  • Мнения: 3 356
Отървах се от нея,едва,като тръгнах на работа.

# 21
  • Мнения: 645
Плачех и не успявах да осъзная какво се случва с мен. Изпадах в паника, че няма да съм добра майка. Страхувах се дали се грижа добре за бебчо...Добре, че трая само около месец. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 715
Аз явно съм била от щастливките дето ги е пропуснала!  Wink
Peace

# 23
  • Мнения: 96
Плачех и не успявах да осъзная какво се случва с мен. Изпадах в паника, че няма да съм добра майка. Страхувах се дали се грижа добре за бебчо...Добре, че трая само около месец. Grinning
същата хубост бях и аз

# 24
  • Мнения: 3 360
С първото дете сякаш имах някакви "сътресения" Rolling Eyes,но с второто-не LaughingВъпрос на тренинг Laughing/майтап/ hahaha

# 25
  • Мнения: 649
Не съм усетила да имам, даже незнам как се проявява. Може би покрай занимаването с двамата нямах време за депресии Joy.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз постоянно плачех...почти 2 месеца след раждането

# 27
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не съм усетила да имам, даже незнам как се проявява. Може би покрай занимаването с двамата нямах време за депресии Joy.

Има нещо вярно  Grinning Моя приятелка каза, че е имала лека депресия след раждането на първото си дете. По-късно роди близнаци и тогава нямаше време за депресии и самосъжаление - трябваше да оправя две бебета плюс  малко по-голямото.

# 28
  • Мнения: 2 677
6 дена рев в болницата  Crazy после ме изписаха и ми мина веднага

И при мен така, само че бяха десет дните в болницата.  Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 9 111
Мен за сега ме пропуска, но имах предродилна в 7 месец, заради намалените социални контакти.

Общи условия

Активация на акаунт