Български книгообмен

  • 26 601
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
е-пей е система за извършване на плащания по интернет. Трябва да имаш българска дебитна карта, на която от банкомат трябва да активираш плащане по интернет и да си направиш регистрация в e-pay.bg. Там мисля, че има подробно описание на всичко. Много е удобно.

# 31
  • Мнения: 871
Грийндрийм, какво точно представлява е-пей? Предполагам, че не става въпрос за плащане с кредитна карта?

най-обикновено плащане с кредитна карта - аз платих с Виза, ама може с всякаква. Моята не е издавана и "заверявана" в българска банка, съвсем от канадска  Simple Smile Никаква регистрация в и-пей бг не е нужно.

# 32
  • Мнения: 87
Супер, значи може с всякакви карти . Аз не съм пробвала с карта от чужда банка. За кредитните ми беше ясно, ама отговорих за дебитна, защото май някой питаше по-горе дали може да поръчва книги он-лайн без да има кредитна карта. Жалко само, че не сме по-близо да поръчваме повече книги и да ги разменяме.

# 33
  • Мнения: 8
Ето ви няколко адреса на които може да четете и сваляте книги и на български:
www.E-bookbg.com
www.youre-books.biz
www.izvorite.com
www.knigite.info
Аз живея в Кипър и колкото парадоксално да ви звучи намирам книги за четене предимно от местните а не от други българи. Откакто открих тези сайтове се родих, свалям си книгите и си ги чета на лаптопа. Ако някой знае и други сайтове, моля да пише. Може да са с книги на английски.

# 34
# 35
  • Мнения: 55
И аз благодаря за полезните линкове! Макар че не обичам електронното четене, за мен е класиката - с книжка в леглото. С приятелски семейства в Хамбург редовно си разменяме книги, така и си набавяме книгите от БГ - който е в отпуска, купува новоиздадените. Както се казва тук - читателски кръг... Ако има заинтересовани и живееше в региона, може да ми пишете на ЛС.  Peace

# 36
  • Мнения: 64
С канене и добри намерения само няма да стане, ами да пускам тема по идеята на annette114 да си обменяме български книги.
Предлагам:
"Свирепо настроение" на Йордан Радичков
"Митология на прехода" на Алек Попов.

Търся:
"Майките" на Теодора Димова.

Вече имам две предложения да ми бъде изпратена книгата. На едното отговорих по териториални съображения (по близко е до Ню Джърси, САЩ), другото също бих приела, ако не ми стигне времето да прочета книгата в приемливия период от 3-5 седмици. Благодаря сърдечно за предложенията.   bouquet

Здравейте. Има ли някой във Вашингтон ДС, имам много български книги, които с удоволствие ще подаря.

# 37
  • Словения
  • Мнения: 32
За онлайн читателите - http://chitanka.info/ Peace

# 38
# 39
  • Мнения: 1 896
Търся книгата "Светлина и осветление" на Маикъл Фриимън.

# 40
# 41
  • Мнения: 5
Здравейте, живеем в Лондон, и просто от време на време ми се чете по някоя книжка на роден език, имам малко жалки книжки в момента, но понякога.... утре ще ги листна , ако някой си хареса нещо ще го изпратя веднага...
поздрави
жана

# 42
  • Мнения: 33
Търся книгата "Светлина и осветление" на Маикъл Фриимън.


ПОздрави за избора Wink

# 43
  • Мнения: 86
До мамите в Дания:

Аз също имам книги на български и предлагам разменяне. Има ли някоя, която има книги на български?

# 44
  • Мнения: 683
Здравейте
 
Аз съм в България и тук книгите на чужд език са доста скъпи.

Предлагам размяна на книги на български език за такива на английски или испански език.
Ако някой има интерес ще напиша и предлаганите книги- предимно български автори.

редакктирам се- размяна без връщане

Общи условия

Активация на акаунт