Есен на вратата чука, АПРИЛския отбор навънка все тъй щъка

  • 9 847
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 250
Ваня, пробвай с лепенка. Мартина също имаше издадено пъпче, но се прибра с лепенката.
Ами педитърката каза пък обратното  newsm78, сега да диша да зарастне, а на първата консултация, ако не се е прибрало тя ще го залепи. За колко време се прибра пъпчето на Марти?

# 46
  • Мнения: 182
Привет!
На Поли ще й направят операция в понеделник,ако всичко мине нормално ще ни изпишат във вторник.
Ваня,Дани още е много мъничък  може и да се прибере  пъпчето,а и кожата му е още много нежна и ако сложиш лепенка може да се възпали.

# 47
  • София
  • Мнения: 676
Кала, стискам палци и Бог бъде с вас  Praynig.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 019
Ооооо Ваня, не казвам да слагате лепенката веднага. На Мартина й я сложиха когато си дойдохме отпуската в България. Била е някъде на 4 месеца. В Молдова никой не обърна внимание на това, че пъпчето е изпъкнало, а тук педиатърката, като го видя веднага го залепи.
Кала, чакаме във вторник да се включиш с добри новини.

# 49
  • Мнения: 663
Кала, стискам палци всичко да си мине ок.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 250
Еми, Здравич, Павлета, (априлките, на които им предстои пак раждане), ако искате вижте в темата за породени деца (в Нашите деца), една от септемврийките е дала линк към историята на нейното раждане във вана в Тина Киркова. Чак да ти се прииска пак да родиш. Party Laughing

Еми май не се е отчитала няколко дни, да не се е запътила към родилното? newsm78

Аз съм довечера на родителска среща в градината. Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 676
  От два дни Алексчо е на ясла. Засега плача е в малки количества. Проблемно ни е яденето, че не сме по супичките. Иначе госпожите са дружелюбни и сами споделят как е минал денят. Засега го взимам на обяд. Надявам се бързо да се адаптира  Praynig.

  Ваня, аватара ти е сладурски  Hug. Да нацелуваш младежите  Heart Eyes. Като имаш време, може и някоя снимчица да качиш, да ви зърне по обстойно  Wink.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 026
Hello Hug
Още не съм родила Laughing но днес се е появил още един Дани - на Надежда, майката на Ева. (наша съфорумка и Ваня 100% я знае)
Малкия Даниел се е появил днес 13.10 и е 3кг и 49см. Да и е жив и здрав!  bouquet

Ние най-сетне купихме нещо за бъдещата сестричка - кошарка и матрак. Не съм изпрала още бебешките дрешки на Лили...

Ох, да идва и моят ред...

# 53
  • София
  • Мнения: 6 250
Още не съм родила Laughing но днес се е появил още един Дани - на Надежда, майката на Ева. (наша съфорумка и Ваня 100% я знае)
Малкия Даниел се е появил днес 13.10 и е 3кг и 49см. Да и е жив и здрав!  bouquet
Да, знам я. Не знаех, че чака бебе, тя отдавна не е писала тук. Да й е жив и здрав юнака и много да се разбират с кака Ева!

Не съм изпрала още бебешките дрешки на Лили...
Ама хайде, какво чакаш. Hug

Дори, пожелавам ви лесна адаптация в яслата и изобщо да не боледува!!! Hug Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 676
emi_jamie, честити покупки  Hug.

Честито бебче на Надежда   bouquet. Макар, че май не съм я срещала тук newsm78

Дори, пожелавам ви лесна адаптация в яслата и изобщо да не боледува!!! Hug Praynig

 Ваня, мерси и както се казва от твоята уста в Божиите уши  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 026
Dori, не си я срещала -тя отдавна не пише, но я има в редиците на априлките от първата страница на темичката. nadezhda и е ника.

А по повод адаптацията на децата в яслата...
Една съфорумка от фотошопските теми разказа как дъщеря и още от първия ден на градината ни "Чао" казала ни се обърнала да види майка си.  Grinning На прибиране отказала да си тръгне, лелките казали на майката да изчака, докато детето се наиграе. А после  имало  сърдене и плачене, че...я прибират. Joy
 И това от първия ден. Laughing
Ех, всички деца да бяха така, половината форумските теми щеше да ги няма

А Алексчо ще се адаптира, само да не боледува много Peace

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 22:43 от emi_jamie

# 56
  • Мнения: 489
 Здравейте, Априлки! И аз да се включа, че напоследък съвсем се загубих... Отвикнала съм да ходя на работа, та малко съв период на адаптация... За съжаление времето изобщо не стига, та не мога да стигна да напиша 2 реда. С работата свиквам, малкия с градината няма проблем, за мое учудване изобо не реве, само мрънка понякога... Храни се, спи, играе си добре там, даже сме качили цял килограм. Само преди 1-2 беше 12, а сега го мерихме станал 13кг. човека.  За нас това е голямо постижение защото по принцип сме много злояди и бяхме се закотвили на 12кг. от доста време. За съжаление от 2 дни сме с кашлица, та ще се погледаме малко в къщи. пииваме сиропче, но няма Т и сополи, както обикновено. Надявам се бързо да се оправим. проблема е, че в наща ясла често пускат болни деца, а не ги връщат и колкото и да сме здрави не можем да устоим съвсем на вирусите... Иначе напоследък не боледуваме, толкова често и сме по- устойчиви... Дано и занапред да е така.
 На тези които им предстой раждане стискам палци, всичко да мине много леко, както при Ваня.
Ванче, много са сладки двамата на аватара, да са ти живи и здрави... Ти също:) За гърдите ползвах крема на "Авент" за зърна, много беше ефективен и е без отмиване. По- скъпичък е, но има страхотен ефект. Моя хубосник така стискаше и дъвчеше, че все ме болеше, а и зъби му изкараха още в 5-я месец. Кърмихме се до 9-тия.
Кала, какво стана с вашето пъпче? И ние преди време имахме същия проблем, ходихме в Пирогов при доц. Бранков, сега всичко е наред. Не сме правили операция, оправи се и без лепене. Той каза, че като заякнат мускулите на коремчето, ще се прибере и пъпчето. Така и стана. При нас се появи след 6-тия месец и около 1 година бяхме под наблюдение при него... Не знам защо бързате с операция, но явно се налага.
На всички лек и безпроблемен ден, отивам да свърша някаква работа и да почета по- френски, че нали съм франкофон:) До скоро!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 250
Най-сетне успях да кача малко наши снимки. Има още по-нови, ама друг път. Wink
Ето ни. Simple Smile

DEZIRELA, браво, че му харесва на детето в яслата, дано спре да боледува.

Дори, как е Алекс с яслата?

Еми, още ли си 2 в 1?

# 58
  • София
  • Мнения: 2 026
Ваня, много хубав разказ в снимки. Много сте готини. Бебето прилича ли си с батко си или само така ми се струва Grinning



DEZIRELA, май във всички ясли това е проблема -пускат недоизлекувани деца. Но дори всички да са здрави е необходима честа и яка дезинфекция на помещенията.
Пожелавам бързо оздравяване. Grinning

Още сме 2 в 1, но аз не бързам.
Бих дала Лили на ясла, но ме е страх именно от болести, особено докато мината ваксините на бебето. Затова пролетта на градина.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 250
Бебето прилича ли си с батко си или само така ми се струва Grinning
И да, и не. Simple Smile Приличат си доста, но все пак имат и доста разлики. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт