АНАЛГИН в начална бременност

  • 23 415
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
В самото начало бебето е просто набор от неспециализирани клетки.
А сега... Ами не е хубаво да пиеш, но пък Т е също толкова опасна... Колко е била Т, все пак? Не бива да допускаш да става над 38 - и пак, без да се панираш, ако се случи. На 2 пъти през бременността карах тежки грипове, с много висока Т (над 39.5) - в самото начало и 4 месец - пък ей на, бебчо си е съвсем наред. А Т по-добре се опитвай да я сваляш по "контактен" механизъм - демек, със студени неща - мокри кърпи, кис. мяко от хладилник, каквото ти дойде.

# 16
  • Мнения: 9 973
Е,аз в 6 и 9 мес. пих по 2-3 течни и хапове заради зъб,но по 1седм. адски болки и не ме приемаха зъболекарите.
На своя глава рискувах заедно с по 1 опаковка юпанадол.
Живо и здраво ми е бебето,но без основателна причина не рискувай!!!!! Peace

# 17
Първите три месеца от бременността са особено важни за бебето, тъй като тогава се формират всички органи...Но виж, не се стряскай чак толкова, аз смятам, че едва ли би могло да има проблем от една ампула аналгин. За твое успокоение консултирай се с лекаря, който следи бременността ти. Не изпадай в паника и всичко ще е наред!   bouquet

В самото начало, страдах от главоболие, всеки ден.Говорих с лекаря си, и той ми каза, че мога да пия до 6 панадола на ден, без е вреден за детето!
Много се изненадах и за сега се развиваме перфектно!
 Laughing

# 18
  • Мнения: 3 069
По време на бременноста ми се наложи 3-4 пъти да пия течен аналгин.
Детето си е живо и здраво.
Не мисля, че имаш повод за притеснения.

# 19
  • Мнения: 3 116
В 6 месец пих 2 ампули течен аналгин заради 40 градуса температура  Thinking

Моето мнение, нищо страшно няма  Hug

Общи условия

Активация на акаунт