"Часът на мама" по Би Ти Ви

  • 34 524
  • 695
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 663
Момичета, чу ли някой рецептата за домашен пластилин?

Кой е давал такава рецепта в предаването?
Иначе тук има.

# 661
  • София
  • Мнения: 6 011
Tова за ешехирията коли го изпуснах. Каза ли с какво се лекуват? Аз вече пих един антибиотик, но микробното число изобщо не намалява ooooh! а съм и бременна и не мога да пия силни антибиотици
Значи доктора разказа случая на едномесечно бебе с уроинфеция с тази бактерия, аналогичен случай на нашия, само, че почерпих моят 53-дневен тогава син с антибиотик за повече от 20 дни.
Доктора реално не е атакувал директно бактерията с нищо. Давали са на бебето въпросната клеева тинктура под негово наблюдение и са му засилили имунитета, организма му се справил сам. Щом си бременна имунитета също спада. Лекували са бебето месец и урината му се е изчистила. Това е напълно възможно и най-доброто решение.

# 662
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Заради любими съфорумки гледах един-два броя на предаването. Нарочно гледах и днешното предаване, преди да пиша тук.
Не ми харесва "Часът на мама" (не мога да гласувам в анкетата, ама да си кажа Laughing).
Това, което най-много ме подразни, е хаосът. Лоша форма, темите са подбрани като с "Онче бонче", скачат, прескачат и накрая какво - нищо. Да загубиш толкова време (аз съм от онези, които нямат време да гледат телевизия по цял ден) и я научиш нещо полезно, я не.
Много ме подразниха и водещите, особено едната. Прекъсва гостите си, често говори откровенни недосмислици и явно намира собствената си особа за твърде интересна (пък аз това, аз онова, моите деца...).  Tired
А най-грозното е, че (за тези три, гледани от мен предавания) няколко пъти засегна гостите си (доста нетактично и злостно - това пък защо newsm78).
Много лошо впечатление прави, че явно използват "Бг мама" като източник не само на информация и вдъхновение, ами и си събират хора от тук. Хубаво де, ами кажете някоя дума за форума.  TiredНищо не им пречи да пуснат един надпис в началото или в края на предаването...
Съжалявам. Мен ме загубиха като зрител.

# 663
  • Мнения: 508
Момичета,някоя от вас дали вчера е гледала "ЧАсът на мама".Истината е че не ми допада много това предаване и не го гледам с интерес,но случайно хванах един господин,който говореше за имуностимулация с природни продукти ,което ме заинтригува.Както винаги,водещите го прекъсваха многократно и не разбрах  името,а ми се иска да се запозная с негов труд.Така че,ако някоя мама е разбрала за името на господина,моля да пише.

http://www.bns-bg.hit.bg/
сайта на д-р Михайлов

# 664
  • Мнения: 7 418
   Последната им детегледачка прави изключително неприятно впечатление! noНе бих поверила на такава детето си! Naughty

# 665
  • Мнения: 6 443
   Последната им детегледачка прави изключително неприятно впечатление! noНе бих поверила на такава детето си! Naughty
Ами то почти не се забелязва,че я има..И как точно ги избират тези детегледачки и защо постоянно ги сменят?

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И на мен не ми харесва предаването. От няколкото гледани предавания не съм научила нищо ново, нищо интересно. Имаше едно в което правиха Прощъпалник, на мен ми заприлича на домашно видео ... много хора в един общ хаос, без сценарий, без идея даже.
Водещите също не са подбрани добре /моите уважения към Богдана, която иначе слушам я с интерес в сутрешния блок/. Имам чувството че не правят никаква подготовка за предаването. Казвате че четат тук, на мен не ми се вярва. Ако четяха тук щяха да се справят доста по-добре.

# 667
  • София
  • Мнения: 6 011
Линката, четат, четат и още как! Темите ги взимат от тук, дори доста форумски мами участваха. Предаването е на запис, в темата по-напред се споменаваше това от участвалите вече в него. Това, което излъчват сега е правено преди седмици. Коментарите тук са ги прочели, защото доста хора им пуснаха линк към темата. Да се надяваме, че са ни разбрали, че искаме да слушаме гостите повечко и в бъдещите предавания да се не ги прекъсват така.
Според мен предаването има бъдеше, много майки не четат по форумите и им е интересно. Водещите ще се ошлайфат с времето, надявам се.

# 668
  • Мнения: 1 111
Заради любими съфорумки гледах един-два броя на предаването. Нарочно гледах и днешното предаване, преди да пиша тук.
Не ми харесва "Часът на мама" (не мога да гласувам в анкетата, ама да си кажа Laughing).
Това, което най-много ме подразни, е хаосът. Лоша форма, темите са подбрани като с "Онче бонче", скачат, прескачат и накрая какво - нищо. Да загубиш толкова време (аз съм от онези, които нямат време да гледат телевизия по цял ден) и я научиш нещо полезно, я не.
Много ме подразниха и водещите, особено едната. Прекъсва гостите си, често говори откровенни недосмислици и явно намира собствената си особа за твърде интересна (пък аз това, аз онова, моите деца...).  Tired
А най-грозното е, че (за тези три, гледани от мен предавания) няколко пъти засегна гостите си (доста нетактично и злостно - това пък защо newsm78).
Много лошо впечатление прави, че явно използват "Бг мама" като източник не само на информация и вдъхновение, ами и си събират хора от тук. Хубаво де, ами кажете някоя дума за форума.  TiredНищо не им пречи да пуснат един надпис в началото или в края на предаването...
Съжалявам. Мен ме загубиха като зрител.



напълно те подкрепям

та за какво е всъшност това предаване,след като нищо не можеш да научиш от него...

Линката, четат, четат и още как! Темите ги взимат от тук,

и защо ли ги взимат, след като ние си ги четем и коментираме по тях

Мисля също,че повечето гостенки - мами,които канят,не си гледат сами децата и няма какво да споделят толкова от личен опит.то не бяха звезди,то не бяха тв водещи и разни манекенки...Е,мислите ли,че си нямат детегледачки  и подобни...Но иначе - "Аз така го гледам", "Аз така го правя"...Много се съмнявам тия звезди да сменят памперси,да преваряват вода и да перат наакани дрешки Rolling Eyes

# 669
  • София
  • Мнения: 4 899
Няма такова нещо като ошлайфане, когато става въпрос за водещи, които са упражнявали вече професията от поне 1 година. Те вече са възприели един маниер на работа и е почти невъзможно този маниер да бъде променен. За ошлайфане можем да говорим за водещ, който тепърва "прохожда" в професията. Тъй че най-добре е да сменят направо водещите с някои млади момичета, завършили "Журналистика" или "Публична реч", майки задължително, които да са в час с новостите на нашето време при отглеждането на деца, но и не с много опит в тази област - например ако детето им е на 3-4 годинки би било перфектно. По този начин на екран ще излизат на преден план гостите с техните съвети и опит, които биха били полезни и на самите водещи, а не две многознайни философки (Ива особено  Sick ), които обичат да слушат само собствения си глас и с поведението си демонстрират крайно неуважение към събеседниците си. Ама пусто в БТВ нали си мислят, че са недостижими, безгрешни и НАЙ  във всичко, не виждам как биха си плюли на самочувствието да направят предаване с нови лица на екрана си, като дадат шанс на хора с не толкова професионален опит.
Позволявам си такъв коментар за предаването, тъй като самата аз работя вече от 11 години в телевизия и тези неща от "кухнята" са ми изключително познати.

И абсолютно подкрепям горното мнение за памперсите и нааканите дрешки!!!  Peace

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 11:25 от Kally May

# 670
  • Мнения: 7 640

и защо ли ги взимат, след като ние си ги четем и коментираме по тях

Мисля също,че повечето гостенки - мами,които канят,не си гледат сами децата и няма какво да споделят толкова от личен опит.то не бяха звезди,то не бяха тв водещи и разни манекенки...Е,мислите ли,че си нямат детегледачки  и подобни...Но иначе - "Аз така го гледам", "Аз така го правя"...Много се съмнявам тия звезди да сменят памперси,да преваряват вода и да перат наакани дрешки Rolling Eyes

ами и аз отначало така мислех, ама то пресните и не чак дотам пресни майки все едно и също дъвчат Laughing
Пък и не всички жени имат нет ими им се рови по форуми Wink

# 671
  • Мнения: 2 821
Момичета, чу ли някой рецептата за домашен пластилин?

Кой е давал такава рецепта в предаването?
Иначе тук има.

Вчера в предаването говори една майка за това как се прави.
Благодаря за линка Hug

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Днес Ива е направо непоносима.

# 673
  • Мнения: 7 201
Днес Ива е направо непоносима.
PeaceКато всеки друг път!Ей не ги оставят да се изкажат тия хора,бее!

# 674
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
А русото момиче, което говореше за амниоцентезата, не участваше ли и в Такъв е животът?

Общи условия

Активация на акаунт