Часът на мама по БТВ

  • 7 049
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 981
Хе, хе. хе... дано гостуващите родители да не бъдат идеални майки с идеални деца. Защото в противен случай неССФ няма да извлече полза за възпитанието  Grinning
Защо ли и аз първо това си помислих  newsm78?Доста отдавна не гледам така наречените "образователни програми",че всичко беше толкова стерилно и изкуствено -бляк.
Може пък сега да са измислили нещо интересно  Thinking.

Аз пак не съм разбрала,само за майки с бебета ли ще бъде?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 057
Изобщо неможе да ме привлече подобно предване. Щом ще присъстват "специалисти" по отглеждане и възпитание на деца...

# 17
  • Мнения: 8 999
Изобщо неможе да ме привлече подобно предване. Щом ще присъстват "специалисти" по отглеждане и възпитание на деца...

Как така! Толкова е хубаво специалисти да ти обяснят как да възпитаваш детето си върху научна основа. Много обичам унифицирането. Връща ме в детството ми: "Чавдарчето е примерно дете - то пее , учи, смее се, чете!" или "Чавдарчето труда обича - на помощ първо се притича!" МММММ, моделите са вкусно нещо!

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Изобщо неможе да ме привлече подобно предване. Щом ще присъстват "специалисти" по отглеждане и възпитание на деца...

Как така! Толкова е хубаво специалисти да ти обяснят как да възпитаваш детето си върху научна основа. Много обичам унифицирането. Връща ме в детството ми: "Чавдарчето е примерно дете - то пее , учи, смее се, чете!" или "Чавдарчето труда обича - на помощ първо се притича!" МММММ, моделите са вкусно нещо!


Да ти кажа искало ми се е някой специалист по отглеждане да се сблъска с моето дете, а аз да гледам отстрани  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз имам две за предоставяне на специалист  Mr. Green!

# 20
  • Мнения: 115
МММ чудесно. Ще ни разнообазят седобедите Simple Smile

# 21
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Значи ще заменят сапунките с това предаване - и двете подходящи за домакини. А работещите майки нямат ли нужда? Както казаха по-горе, това си е жива дискриминация. Гледам от време на време "Биберон" по Скат барабар с всичките им специалисти и съветници. Да ви кажа честно, доста ме ядосва това предаване - всичко в него се показва и налага като задължение на майката, бащата изобщо не се споменава. Майката храни, облича, къпе, извежда, води на лекар и лекува детето, следи ваксинациите, взима детската кухня, играе с детето и т.н. и т.н. Пък с всичките му там изисквания как, кога, с какво. Очаквам и новото предаване да е нещо подобно. Дано греша и да е по-добро, да залагат на така нареченото "активно родителство".

# 22
  • Мнения: 1 734
Замислено е да бъде интересно (поне така на пръв поглед звучи), но времето трябва да е такова, че да могат и работещите майки да се включат или какво... налага се модела майката е най-добра когато си седи вкъщи и снове между кухнята детската и телевизора  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 15 219
Дотук разните предавания за отглеждане и възпитаване на бебета/деца все са си плъзгали някак си по повърхността на проблемите. Никога не съм оставала с впечатлението, че се задълбочават особено. Или пък канят някакви специалисти със 100-годишен опит, които не си правят труда да се интересуват от съвременни тенденции в отглеждането и само се ядосвам като ги слушам.
Когато имам възможност, ще видя как ще е разработено това предаване, но се опасявам, че няма да се отличава особено от предшествениците си.

# 24
  • Мнения: 822
 Hug Въпреки всичко, идеята е чудесна! По-добре от някоя сапунка! Ще гледам с интерес! Дано да е в крак с времето  Simple Smile !

# 25
  • Мнения: 1 715
Момичета старта е в понеделник-15.10.2007г. от 15:30 часа по БТВ

# 26
  • Мнения: 3 479
Хе, хе. хе... дано гостуващите родители да не бъдат идеални майки с идеални деца. Защото в противен случай неССФ няма да извлече полза за възпитанието  Grinning

Поне в едно предаване няма да бъдат.
В понеделник 4 многодетни майки от форума ще се снимаме в предаването, но още не знаем на коя дата точно ще се излъчва.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Хе, хе. хе... дано гостуващите родители да не бъдат идеални майки с идеални деца. Защото в противен случай неССФ няма да извлече полза за възпитанието  Grinning

Поне в едно предаване няма да бъдат.
В понеделник 4 многодетни майки от форума ще се снимаме в предаването, но още не знаем на коя дата точно ще се излъчва.

E, това определено ще бъде полезно. Аз съм от многодетно семейство, та знам... Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 15 219
Галче, пишете кога ще излъчат предаването. Ще ви гледаме!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 057
Изобщо неможе да ме привлече подобно предване. Щом ще присъстват "специалисти" по отглеждане и възпитание на деца...

Как така! Толкова е хубаво специалисти да ти обяснят как да възпитаваш детето си върху научна основа. Много обичам унифицирането. Връща ме в детството ми: "Чавдарчето е примерно дете - то пее , учи, смее се, чете!" или "Чавдарчето труда обича - на помощ първо се притича!" МММММ, моделите са вкусно нещо!


М-даааааааа, какви прекрасни времена бяха.... бяла блуза, синя връзка, зелено таке с лъвче....
Сори за спма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт