Как да се справим с негативното в живота?

  • 1 848
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
      Въпроса ти е поставен мн по-ясно от поста ти.

Вероятно и аз съм в депресия,защото напоследък много често си задавам подобни въпроси.Подтиснато ми е, чувствам се някак си нещастна,нещо като Дон Кихот,все бързам,все се боря , все не съм успяла. newsm78Негативизъм....

   А живота минава... Confused

# 16
  • Мнения: 2 232
http://www.friends.bg/index.php?navPage=search&subPage=view& … 182&p_id=1919 

Тази статия(за 18ти септември ), може да ти даде поле за размисъл , а и да ти помогне до някаква степен....

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, камък ми падна от сърцето, като прочетох, че не само аз не схващам нищо от написаното Crazy

# 19
  • Мнения: 2 427
С екстази Mr. Green

# 20
  • Мнения: 750
Ох, камък ми падна от сърцето, като прочетох, че не само аз не схващам нищо от написаното Crazy
Нали? Mr. Green
Помисли,4е нещо изпушваш ве4е и не вдянваш за какво говорят хората ли? Joy
Добре си Белинда...добре си!Но май има други които не са.... Thinking

# 21
  • Мнения: 708
Ох, камък ми падна от сърцето, като прочетох, че не само аз не схващам нищо от написаното Crazy
Нали? Mr. Green
Помисли,4е нещо изпушваш ве4е и не вдянваш за какво говорят хората ли? Joy
Добре си Белинда...добре си!Но май има други които не са.... Thinking
вярно ,но кои ли са те  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 568
Не знам мога ли да помогна на авторката,но съм забелязала следният психологичен момент при хората!

Те (ние) се успокояваме когато разберем,че някои не е добре!

Пример:нашето дете е болно,уплашени сме,страдаме,в паника сме,но изведнъж прочитаме тук или чуваме,че някое друго дете има примерно генетично заболяване или нещо друго и е  много по-болно от нашето и ние се...успокояваме  #Crazy!

Усещате ли за какво иде реч newsm78  трябва ни винаги едно нещастие или една чужда болка,за сравнение с нашите,за да се успокоим и да се почувстваме по-добре ooooh! това е абсурдно,но е самата истина!!!



Та в този ред на мисли,как да се избавим от негативизмът ????

Общи условия

Активация на акаунт