Дънки тип цигара

  • 15 004
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 305
Имам такива дънки,харесват ми,стоят добре

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
И аз бях предубедена към дънките тип цигара, но след като премерих си купих 2 чифта...Май и трети ще си взема този месец, на мен много добре ми стоят..А широките ме правят да изглеждам много клечава..иначе ми допадат като вид..Но при мен основното е, че модно е това, което ми стой добре Peace

# 77
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз да не остана назад също си купих такива. стоят добре и със спортни обувки и с по-елегантни, харесват ми. обаче модата наистина идва с 2 години по-късно...

# 78
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесвам дънките тип "цигара". Подчертават страхотно дългите и слаби крака.
От модела с широките крачоли имам един чифт, но не ги нося вече и не ми и харесват.

# 79
  • Мнения: 8 917
Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки
Peace Подкрепям.

# 80
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Поправете ме, ако греша, но между skinny jeans, тип цигара и тези, които се стесняват долу, има разлика...
http://www.acnejeans.com/look_book.asp?id=3&offset=9#
http://www.acnejeans.com/look_book.asp?id=3&style_id=654&offset=18#
http://www.acnejeans.com/look_book.asp?id=3&style_id=650&offset=18#


 Shocked е,не съм виждала толкова грозни модели дънки!!! с ттолкова зле направен сайт...

Какво му е на сайта? Между другото, това е една от 100те "нови" супер модерни марки за дънки, та в немодерност не могат да бъдат обвинени...

На мен също не стоят добре такива дънки, нося или прави (bootcut), или широки.

# 81
  • Мнения: 312
Честно казано според мен този тип дънки/панталони са само за момичета,изглеждащи като модели. Определено не ми харесва как ми стоят. Ще чакам да се върне модата на чарлстона,че да понося на воля. Иначе сега си купувам само прави дънки( и те не ми стоят добре,но може и да съм малко по-критична към себе си)

# 82
  • София
  • Мнения: 7 831
Нося само такъв модел дънки.  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 5 476
Харесвам ги, но не харесвам себе си в тях. На моята фигура изобщо не стоят добре.

и аз така.

# 84
  • Мнения: 636
Харесват ми, до съвсем скоро мислех, че няма да ми стоят добре - дори не исках да пробвам. Преди няколко седмици мерих такива и толкова се харесах, че съвсем непредвидено си купих и дънки, и панталон тип цигара.
Показаните по-горе дънки с широките крачоли са отврат!

# 85
  • Мнения: 281

Какво му е на сайта? Между другото, това е една от 100те "нови" супер модерни марки за дънки, та в немодерност не могат да бъдат обвинени...


Не вярвах, че някой ще напише това  Simple Smile  Hug
И все пак не разбрах, какво се има предвид под "тип цигара". Имам чувството, че се бърка със skinny jeans.

# 86
  • Мнения: 2 132

Какво му е на сайта? Между другото, това е една от 100те "нови" супер модерни марки за дънки, та в немодерност не могат да бъдат обвинени...


Не вярвах, че някой ще напише това  Simple Smile  Hug
И все пак не разбрах, какво се има предвид под "тип цигара". Имам чувството, че се бърка със skinny jeans.
Ами точно skinny jeans се има предвид  Wink

# 87
  • Мнения: 281
Ами те не са тип цигара  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 132
Ами те не са тип цигара  Simple Smile
Еми не знам защо така им викат. Аз им казвам дънки по краката  Laughing

# 89
  • Мнения: 1 282
Нося само такива дънки. Много се харесвам в тях и се надявам модата им да не отмине бързо. И панталоните ми са от същия модел.

Общи условия

Активация на акаунт