AVON само за представители - 17

  • 15 111
  • 352
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 716
За пресата ли питаш?
Имам доволни от нея. Ползва се със сешоар. Но като цяло, оценката е отрицателна.

# 76
  • Мнения: 3 356
Да,за нея.Значи да не я препоръчвам. Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 2 716
Прецени си.
Имам клиентка, която ми поръча три. За себе си и за приятелки, които много я харесали.
Обяснявай, че се ползва на мокра коса и има специфика. Иначе добре захваща и изтегля косата.

# 78
  • Мнения: 572
Моята поръчка беше за 140 лв. Това си е направо постижение за мен. И то благодарение на това, че една приятелка и аз си поръчахме комплекта "Малка черна рокля", а една друга приятелка-кремчета, лосиончета...за запас. Иначе-загивам.
Но за себе си поръчах коректор от нетната, а ми изпратили четка за коса...Ужас!И да направя рекламация, никой не се отзовава, и затова ще я държа като подарък за някоя приятелка с гъста и къдрава коса...
Колкото до К13-все още съм само на 10-12 лв. поръчки. Явно ще трябва отново да поръчвам. Но наистина вече не ми се набутва. А като не мога да се откажа...Толкова ми е готино да си вземам поръчките, да разглеждам доставените продукти, да виждам грейналите лица на близките, когато им подаря нещо от Ейвън...Пък и аз основно козметиката оттам си я пазарувам. В общи линии съм доволна от продуктите им...А и цените на повечето са сносни.

# 79
  • Мнения: 605
Момичета, как се смяташе от полския каталог - приблизително 1/2 от цената в него ли идва нашата  newsm78
Гледам в Капания 14 пак някакъв сет от четки за грим има http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169081&photo=7
дали този път ще го произведат  hahaha

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тук е редно да се включа и аз!
Анкета пускам, от чисто любопитство, за да си сверим часовниците, като се чудим защо е слаба кампанията, само при нас ли е така.. ?!

моля всички момичета, кито искат даги допишем в началото на темата, да ми пишат Лс, но като приключим темата да речем 14 страница...Ще предвидя за новата!!! Wink Вече не мога да редактирам първия си пост!
Радвам се,че ви харесва темата и ви е приятно тук! Hug

# 81
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, как се смяташе от полския каталог - приблизително 1/2 от цената в него ли идва нашата  newsm78
Гледам в Капания 14 пак някакъв сет от четки за грим има http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169081&photo=7
дали този път ще го произведат  hahaha

Тези четки си ги има от доста време, май само цвета им беше друг.

# 82
  • Мнения: 448
Засега само се записвам в темата! Peace
Чакам си поръчката в петък,защото не пуснах на първа дата!

# 83
# 84
  • Мнения: 56
Рядко пиша в темата,но я следя! Rolling EyesБлагодаря ти КК !!!  bouquet
Искам да взема за себе си фон дьо тен - какво препоръчвате?
Аз лично от 5 години ползвам Дълготраен комфорт и съм много доволна,наистина си отговаря на името фон дьо тена-мн е добър!!!Лицето ми става като "барнато на FOTOSHOP" Laughing

# 85
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Рядко пиша в темата,но я следя! Rolling EyesБлагодаря ти КК !!!  bouquet

Удоволствието е изцяло мое!!  Hug Wink Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 56

Рядко пиша в темата,но я следя! Rolling EyesБлагодаря ти КК !!!  bouquet

Удоволствието е изцяло мое!!  Hug Wink Heart Eyes
ПУХЧЕ Heart Eyes Hug  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета
В анкетата гласувах "до 50 лв." но необичайно за мен на втора поръчка успях да направя 100 лева.Това си е постижение-все пак е и втора поръчка и общо става 150 лв за каталог 12 и бих казала "средно-доволна"
От 13 кампания обаче съм много доволна за сега.Показала съм каталога на много малко хора и вече имам 100лв. а имам още 4-5 редовни клиентки и ако успея да забия 200лв. в този каталог ще бъда на седмото небе.
Сега ми е важно,защото след броени дни навършвам 18 и започнах  на ново от каталог 13 на мое име и пак гоня мотивационни.А тази мотивационна ми харесва повече от всички други до сега.Заслужава си.

А да попитам някой има ли идея от пилинга  liiv botanical серията.В този каталог е за пръв път,но...знам ли.Ако някой има идея моля да сподели.
В каталога пише,че трябва след хубаво почистено лице да минеш с един от тампоните,но аз тъй като никога не съм ползвала такъв пилинг незнам дали се измива след това или не.
Моля,кажете ми. Rolling Eyes

Лек ден на всички Peace

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 5 691
 Whaasup  Чак на четвърта страница  doh тц-тц-тц

# 89
  • Мнения: 1 259
ще се измие,няма какво друго да стане... и аз още не съм го пробвала...

Общи условия

Активация на акаунт