Какви памперси използвате за новородени!

  • 3 680
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
HUGGIES са най-добре за новородени,според мен.Даже и в болницата услужих на една майка.След това ги смених,защотот ми идваха малко скъпи.Сега сме на последен пакет"Мамиа",защото вече ги няма по магазините.Ще трябва да ги заменя с други,но още не съм се спряла на определена марка.

# 16
  • Мнения: 4 629
В началото използвахме Pampers Newborn, а сега използваме  Pampers Swaddlers. Много сме доволни -не мисля да сменям марката

# 17
  • Мнения: 1 289
Аз ползвах Нанис от 2-5кг, защото тогава нямаше Памперс Нюборн, а Ради беше под 3 кг като се роди. Бях много доволна.След това минаме на Памперс.

# 18
  • Мнения: 3 334
Цитат на: anya
За болницата бяхме взели Памперс Нюборн. След първия пакет минахме на по-големия размер, но марката и досега е само една Памперс!


 и ние така!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Памперс Newborn използваме в момента. Мого съм доволна от тях и са ми изпускали само 2 пъти, но причината не е в тях, а в този който ги обуваше на бебо Simple Smile Смятам и в бъдеще да си останем с тази марка.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Памперс нюборн и до сега не сме сменяли марката,само номерата.

# 21
  • Мнения: 229
Пробвала съм всякакви но от Памперс съм най-доволна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 596
Ползваме само Памперс. Веднъж си взех Молфикс, но не съм доволна.

# 23
  • Мнения: 310
И ние досега сме използвали само Pampers. Доволна съм и не мисля да сменям марката

# 24
  • на езерото
  • Мнения: 263
За болницата и в началото ползувах (фиксес от 2 до 5 кг).Купих ги защото искаха 20 памперса и те бяха 20 в един пакет.Не съм имала проблеми стях.Но после минах на Pampers и нещо не съм доволна много ми изпускат.Мисля като свърша този пакет да пробвам с Libero поне така препоръчаха някой мами.Успех с намирането на най-удобните за теб #Milti

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
Започнахме с Памперс но изпускаха около крачетата и минахме на Либеро-доволна съм от тях както и от Молфикс
Сега като понапъля малко пак се върнахме на Памперс че имаме още половин пакет..Simple Smileне съм решила следващия Памперс или Либеро да бъде

# 26
  • Мнения: 439
Досега съм ползвала само Памперс. И мокрите кърпички са много добри. От тях пробвах и други ужким за по-евтино, но освен на Нивеа, другите смърдят ужасно Simple Smile

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз също ползвам Памперс, но ми пропускат и смятам да мина на Либеро. Много ги прехвалиха в предните форуми свързани с памперсите.

# 28
  • Мнения: 844
И аз съм на Памперс 2. Пробвах Хъджис, цял пакет с 72 броя май бяха, от Метро, едвам ги избутах. Пропускаха и на по-малко от три часа и се преобличахме целите, от главата до петите. Отново се върнах на Памперс. Много рядко ми създават проблеми от към теч. И досега - никакво подсичане. А пък кърпичките им са страхотни, и от тях съм супер доволна!

# 29
  • Мнения: 3 550
Откакто сме си в къщи ползваме Памперс Тотал Кер. Доволна съм. Нашият юнак пищи, щом усети, че е мокър, та не се натрупват големи количества и досега не се изпускали.

Общи условия

Активация на акаунт