Красива или грозна "новинарка"?

  • 5 140
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 759
...Повечето новини са разтърсващи неща. Лъскавият, млад фасон ги неутрализира.
                    Много ми хареса това мнение   bouquet и е много вярно.
                    Аз пък си мислех за водещ-инвалид, интелигентен и одухотворен. Не ми дреме ми за красотата и пола му. Много ми харесват рекламите на Дав, с нормалните жени, въпреки че никога не съм ползвала техен продукт. Мисля, че след като вече възпитанието на малки и големи (мда, особено големи) в голямата си част се извършва от медиите, то поне могат да се ползват за добри цели. Хубаво би било телевизията да помогне за приемането на различните в това общество. Т. нар. 'нормални' всъщност имат нужда от много помощ за да започнат наистина да приемат тези, които не са като точно тях.

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Е нито един от отговорите не ме задоволява мене.
Искам красива(може и красив), скромна, деликатна , умна и с чувство за хумор.  Mr. Green
 Предпочитам да изглежда добре ама да не отвлича вниманието със сексапил от конкретната новина разбира се  Grinning

# 77
  • Мнения: 1 322
Аз харесвам Ани Салич като професионалист, а дали е грозна или хубава - различни гледни точки.

# 78
  • Мнения: 393
  За мен най-големите лами работят в БНТ- просто нема такава пародия-говорим за сумати години минало + възможности...Жалко ooooh!А по малките канали-то е да ревеш-диалект,наречие,кривотии-УЖАС!
Аз си харесвам Ани ,а и една от БНТ-Радинела(а имало едно време и една Бетина-сещате ли се?) или нещо такова.И да питам-какво е красива-приятна за гледане след грима или разтърсваща красавица?

# 79
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  За мен най-големите лами работят в БНТ- просто нема такава пародия-говорим за сумати години минало + възможности...Жалко ooooh!

Дай пример за "ламя" от БНТ!

# 80
Мъж, естествено, и по-добре хубав. Нищо, че по принцип новини много, много не гледам.

# 81
  • Мнения: 1 477
Мъж.За предпочитане хубав.

# 82
  • Мнения: 393
   Ами що да им помня имената-ама малкото име беше Надя...и сега Обретенова ли,Обрешкова ли newsm78-тя чете следобед новини,ами красавиците от сутрешния блок... #Crazy

# 83
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ная Обретенова от години не чете следобедните новини. Води късната емисия в 22часа. И може да не е красавица, но е професионалист и качествен водещ, на когото зрителят вярва. Това е важното.
А в сутрешния блок има една единствена жена - Валя Войкова, за която последното нещо, което може да се каже е, че не изглежда добре. Нищо, че е руса  Wink

Прекалено критични сте към водещите - и като външност и като качество на работа. Поне веднъж трябва да си сядал на тяхното място, за да знаеш какво действително се изисква от теб... и тогава да критикуваш.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 011
Мъж, по-добре хубав, най-добре Николай Дойнов.

# 85
  • Мнения: 105
харесвам Венета - "Горещо" НТВ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт