Кога разбрахте че сте бременни.....

  • 54 491
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Здравейте!Разбрах, че съм бременна 3 дни след като ми закъсня.По принцип цикълът ми е много редовен и въобще нямах съмнение.Бебето ни беше планувано и таткото направо пощуря:-).Оттогава започна да ми помага повече.Дано и като родя е така.

# 151
  • Мнения: 105
1-2 дена след като съм забременяла усетх, че има нещо и предположих че е това.

# 152
  • Мнения: 227
Sled kato mi zakasnia 2 sedmici si napravih test, koito be6e otricatelen..sled 06te 2 sedm. pak i pokaza 2 4erti4ki.

# 153
  • София
  • Мнения: 503
на петия ден от закъснението

теста беше положителен

# 154
  • Мнения: 311
В първия месец още.

# 155
  • Мнения: 528
14-15 след уж датата която си бях пресметнала че ще и дойде.Понеже преди да ми дойде ,две седмици преди това ме болят бъбреците и ужасно ме сърби гърба.Затова казвам че съм си го сметнала.Направих тест и той излезе   EFPИначе сега си ми закъснява но в момента в който си направя теста и той е  EFNми идва цикъла до няколко часа.Иначе екографа потвърди в 7г.с

# 156
  • Мнения: 276
Направих си тест на втория ден от закъснението на цикъла (въпреки че още на първия ден бях почти убедена, че съм бременна), и така в деня на дипломирането ми научихме щастливата новина!

# 157
  • Мнения: 1 919
2 дена преди МЕН,теста показа 2 бледа чертичка..бях нервна и раздразнителна....съпругът ми направо каза, че съм бремена и ме прати за ТЕСТ!!!

# 158
  • Мнения: 28
Mama rosi нещо не разбрах отговора ти.Искаш да кажеш че пак ти е дошло но всъщност си бременна така ли?
Пиши пак, моля те проблемът ми е точно в това,2 месеца ми идва,но сега втория път беше доста оскъдно, затова се чудя дали е възможно да съм бременна.Направих един тест, още 7-8 дни след като го направихме, но беше отрицателен.Кажи при теб как е било и при всичко други

# 159
  • Мнения: 82
Моят тест беше отрицателен,въпреки че ми закасняваше с 10 дни и когато отидох на лекар научих че съм бременна. Grinning

# 160
  • Мнения: 60
Аз си знаех, че съм бременна още преди да ми закъснее, направих си три теста и всички бяха отрицателни, чак след като ми закъсня и направих поредния тест вече беше положителен.

# 161
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Късничко- в 4 г.с.

# 162
  • Мнения: 7 474
На първия ден от закъснението, знаех, теста го отчете после.  Grinning

# 163
  • Мнения: 683
Първите 4 теста бяха отрицателни. Но аз предполагах, че съм бременна, в смисъл, че бебето ми е планирано и когато 5-тия тест показа 2 чертички не се учудих много.
Направих два - бяха отрицателни и това ме изненадваше. Изчаках втория по мои сметки месец - видеозона отрази бебче Simple Smile

# 164
  • Мнения: 102
По принцип се твърди, че на първия ден от закъснението на цикъла теста за бременност показва реален резултат, или да или не и той трябва да се счита на 99% верен. При сегашната ми бременност направих тест на втория ден от закъснението на цикъла  и той беше положителен. На 10ден отидох на гинеколог за да убедя мъжа си, тъй като аз вече се чувствах бременна и той потвърди пета седмица от бременността. При първата ми бременност си спомням, че направих тест на 10ден и беше отрицателен, пък 2 дни по късно гинеколожката потвърди бременност, та си мисля, че е твърде възможно да не съм го направила според инструкциите, защото сега смятам, че тестовете не лъжат. Гинеколог може да потвърди най-рано на 10ден от закъснението.Успех

Общи условия

Активация на акаунт