Искам да захраня с каша,но каква?

  • 1 860
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
аз захраних с оризова на милупа,много съм доволна от нея.изобщо нямахме проблем с изхождането.

# 16
  • Мнения: 238
Захраних с оризовата, безмлечна на ХИП и слагах неговото АМ. Нямаше запек.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Започнах с Нестле оризова


След това ориз и царевица с АМ на Фризокрем - супер е

# 18
  • Мнения: 4 784
Аз захраних с оризово-царевична и всичко мина безпроблемно!

# 19
  • Мнения: 6
Аз дадох първо оризова каша- млеча на хип и не ми се запече.И после дадох бананова на Слънчо.

# 20
  • Мнения: 206
Какво означава "бананова каша" и "прасковена каша" newsm78 ,не четете ли етикетите със съдържанието smile3529 ? Бананова каша означава, грубо казано оризово брашно + сушени банани ,така че ако до сега  не е въведен банана означава да въведеш две нови храни едновременно ,друго важно банана също много запича както ориза. Прасковата разхлабва ,но тя трябва да се въведе по-късно към 8-9 месец ,защото заради власинките спада към групата на храните "силни алергени".
Аз захраних в средата на шестия месец с каша от елда на "Хип"(по препоръка на педиатър-гастроентеролог) заради тежкия запек който имахме минахме и на Фризовом и нещата се оправиха .Другата каша ,която ми бе препоръчана бе само царевица. Сега редувам два вида каши едната елда или царевица другата ориз+нещо. Не отварям повече от две кутии ,защото в противен случай трябва да хвърлям остатъците ,отворени кашите повече от 3-4 седмици не издържат казвам ти го от собствен опит.  bouquet

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз захраних с оризова на Хип и не съм имала никакви проблеми  Peace
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 928
Аз първо дадох бананова каша без глутен. Реших, че оризовата няма много да я хареса.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз захраних с оризова на Хип и не съм имала никакви проблеми  Peace
Peace

# 24
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
А защо точно с каша ?
Аз захраних с пюренца в 4 мес. и много добре го понесе и цяла нощ спи без да се буди
Незнам какво е запек,

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
Първата каша на бебчо беше Безмлечна каша ориз на Милупа. Запек не е имал от кашата.  Peace

# 26
  • Мнения: 191
Захрани с Оризова на МИЛУПа. Много е хубава. Аз я приготвях с АМ.

# 27
  • Мнения: 5 362
Не се получава запек от оризовата каша. Няма как да стане, при положение, че основно и много пият мляко  Grinning
Рано им е за каша, освен това 150гр за тримесечени бебоци също е крайно недостатъчно. Синът ми на тяхната възраст ядеше поне по 180  Peace
Блонди е права според мен(както винаги Wink) Peace

И аз мисля,че им е рано за захранване с каша.За грамажа на млякото съм на същото мнение Peace

# 28
  • Мнения: 8 917
С оризова на Милупа. Кашите им са много хубави. Peace

Общи условия

Активация на акаунт