Как си представяте....

  • 1 912
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Как си представяте Дяволът?Аз лично си го представям висок,тъмнокос и страшно красив  Grinning
Зна4и си представяш мъжът ми! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 072
Не знам защо, но винаги си го представям като Ричард Чембърлейн. Много лукавство има в погледа му.



# 17
  • Мнения: 364
Djane дай снимка да видя дали си представям така дявола  Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Като Ал Пачино в "Адвокат на дявола" - черна коса, черни очи, огнен поглед.
Секси, а? Simple Smile

Exxxxxx....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Говорим за Ал Пачино все пак!

# 19
  • Мнения: 2 978
Не знам защо, но винаги си го представям като Ричард Чембърлейн. Много лукавство има в погледа му.
......


Верно е зловещ Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 103
Знайте само, че "Сатаната" е бил ангел. Най-умният и красив - Луцифер, носител на светлината. Светлина на ума, прозрението и сексуалното съзряване.

"Технически" Сатаната и Дяволът са две различни същества. Дяволът е Луцифер, и да, ангел е, но паднал. И тъй като той е доста добре вплетен в човешката природа се съмнявам, че някой, който не е упсял да си види ушите без огледало го е виждал. Може би само в някои сънища, в някои ситуации...........  Wink

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808

"Технически" Сатаната и Дяволът са две различни същества. Дяволът е Луцифер, и да, ангел е, но паднал. И тъй като той е доста добре вплетен в човешката природа се съмнявам, че някой, който не е упсял да си види ушите без огледало го е виждал. Може би само в някои сънища, в някои ситуации...........  Wink

Благодаря за допълнението.

# 22
  • Мнения: 2 161
Не си го представям.Но съм си представяла ангели.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Черен с рогца.

# 24
  • Мнения: X
Като Ал Пачино в "Адвокат на дявола" - черна коса, черни очи, огнен поглед.
Само в еротичните ми фантазии би могъл да е такъв. И когато се опитва да ме вкара в "беля".
Иначе това с рогата ми допада като цяло...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 408
Между Ал Пачино и Лиз Хърли, разбира се в полза на Ал Пачино.
Но аз си го представям малко по-изкусителен.
Няма начин нещо отблъскващо да ме изкуши.
От друга страна изкушението асоцирам с жена.
Ледено красива, с ясно изразени скули, бадемови очи, но задължително с черен цвят, не просто тъмно кафяви, чернокоса, с гъвкава фигура и движения бавни и премерени, но все пак въпреки леденото външно спокойствие прозира грацията на хищник и миризмата на опасност.

# 26
  • Мнения: 255
Във всеки от нас живее доброто и злото т.е. Бог и Сатаната ,но наш е избора да бъдем повече добри или по-малко лоши Laughing Иначе в художествен план винаги ме е възбуждала мисълта той да изглежда например по този начин:

# 27
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Миризлив и космат  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 080
Румен Петков ми навява помисли за Луцифер.http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bg/e/e3/Rumen_Petkov.jpg

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 19:15 от catch

# 29
  • Мнения: X
Не си го представям, мисля, че съм го виждала! Mr. Green
Умен, ленив, овладян, проницателен, синеок, зодия скорпион.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт