За съвпаденията в живота

  • 12 556
  • 217
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 674
1.Моят сегашен съпруг който живее на 3.500 км от България е бил само на 100 км от мен/в съседна Македония/ точно в деня на сватбата ми с първия ми съпруг  през 1984 година....Онемя когато ми видя датата на брачното свидетелство с бившия. Тогава ми каза че е бил в същото време толкова близо до мен...Мисля че е шокиращо.  Каза че много харесал Балканите...и 18 години след това се срещаме за да се оженим ...
 
2.Когато стъпих като музикант за първи път през 1989  в Норвегия,първия град  който свирехме с групата  ми беше Трондхейм.  Тогава бях много млада и се влюбих в този красив град от първия миг....и съм си мислела че много би било хубаво да живея в този град.Макар и никога да не съм го вярвала...Това  се оказа е родния град на сегашния ми съпруг.

3.Любимата ми планина в България е Пирин. Там съм родена в подножието на Пирина, ...в едно малко и приказно градче което сега е  туристически обект.   Всяко лято ходя там... Обичам скалистите върхове на Пирина. Има сурова красота. Според митологията Перун е бил Бога на гръмотевиците.

4.Сегашния ми съпруг се казва Тor....което в скандинавската митология е Бог на гръмотевиците... Embarassed  Когато му казах къде съм родена,и  когато той посети града ми се влюби в Пирина...и двамата сме изкачвали върховете му. И когато  разбра какво значи името на планината  Пирин...онемя от изненада.

Оказва се че сме се въртяли в кръг..и е било писано да се срещнем.Имаше една жена която ми гледа само един път на кафе...преди да замина на работа за Скандинавия   в 1989 година беше...

Беше ми за първи път и не знаех къде отивам и какво ме чака. Тогава бях щастливо омъжена за първия си съпруг, и никога не съм предполагала че съдбата ще ми поднесе изненади...Тя ми каза нещо на което тогава се изсмях в очите и...но никога не забравих.

Тя каза че ще се разведа и ще се омъжа и  ще живея там В Скандинавия...и това се оказа истина. Тя е видяла "бъдещето ми" което аз в последствие съм проектирала подсъзнателно...и е станало реалност.

Нищо случайно няма на този свят....

# 151
  • Мнения: 525
За протокола:
Когато се наложи да изляза в майчинство потърсихме човек, който да ме замести в офиса.
След многото и доста налудничави идеи за кандидати, единственото момиче, което преценихме, че би могло да се справи имаше име, същото като моето; детенцето й имаше име, почти идентично с това на нашето; беше се преместила в нов апартамент по времето, когато и ние правехме това; плюс още един, два идентични детайла..
Ей такива неща се случват:)

# 152
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Много интересно!
На мен такива съвпадения не са се случвали, или не съм обърнала внимание.

# 153
  • Мнения: 17 546
Онзи ден разбрах за интересно съвпадение. Братът на мой приятел буквално бе върнат от Оня свят след много тежко боледуване преди година. Оказа се, че и той, и доктора, който се е застъпил за това да се погрижат за него, въпреки безнадеждното му положение, са с едно  и също име. И на двамата синовете им са с едно и също име, и майките им се казват еднакво... Е това не е ли съдба! Сега са като братя!
Имам и собствени невероятни съвпадения и много им се кефя когато са за хубаво.  Peace
Когато бях в шести клас, на екскурзия в Плевен, на Кайлъка стара циганка ми гледа. Каза ми следните неща: "Ти ще се омъжиш млада. Мъжът ти ще бъде 10 години по-голям от теб. Висок, светъл, синеок човек - много умен и добър и много щастливо ще живееш с него. Ще имате три деца." Нищо повече не пожела да ми каже. Съответно: омъжих се на 19. Мъжът ми е с 9г и 6 м. по-голям от мен. Висок (187) светъл и синеок. Много мил, добър и любящ Heart Eyes Сетих се за това, което ми каза циганката, когато бях по майчинство с големия ми син и чакахме близнаците...

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 00:05 от DarkMoon

# 154
  • Мнения: 7 723
Случайности, случайности..........светът е малък! Whistling
А пък ние с мамма сме били съученички Whistling

# 155
  • Мнения: 2 013
Всички сме братовчеди, а ако не сме братовчеди, то сме баджанаци.  Grinning

# 156
  • Мнения: 7 723
Всички сме братовчеди, а ако не сме братовчеди, то сме баджанаци.  Grinning
...и за това така изглеждаме. ooooh!
Кръвосмешението е причината Crazy

# 157
  • Мнения: 963
Имаше преди време май такава тема... тогава пропуснах, но този път...  Mr. Green няма пък!
Родена съм на рождения ден на баща ми (не със секцио  Laughing ); приятелят ми и жената на брат ми (това какво се пада  newsm78 ) са родени на една дата; брат ми и тъст му са на една дата; някои от най-близките ми приятели през годините са родени на една дата; Айрис Мърдок е родена на същата дата, на която и аз, и е починала на датата, на която е роден приятелят ми.
С половинката ни събра обща приятелка. Оказа се, че две години по-рано, когато и двамата сме имали сериозни връзки, сме били на купон на приятелката ни - и двамата не се помним от тогава.
Такива разни...  Crazy

# 158
  • Мнения: 6 362
Слях двете теми - старата тема за съвпаденията с новата такава.

# 159
  • Мнения: 3 405
Където и да съм живяла все са ми казвали: "Ти много приличаш на моя позната."
Или имам двойници в няколко населени места или е съвпадение.
С едно момиче от форума се запознах виртуално по такъв повод. Колегите й видели моя снимка тук и си помислили, че е тя. Оказа се, че имаме редица общи неща (не само външно, а и като преживявания). Всъщност не си приличаме чак толкова  Grinning Но и двете бяхме намерили хамстерчета, изпуснати навън (на различни места в града) и ги бяхме прибрали.

# 160
  • Мнения: 3
  Сигурно не е случайно но кой ли може да го обясни newsm78
 Лично ми се случва да имам сериозна връзка  с  трети мъж ,който е роден като предишните на една и съща дата ,месец само годините са различни но последователни... Shocked
 Обява да бях пуснала нямаше да стане така...
 Това е случайноста Twisted Evil

# 161
  • Мнения: 227
Когато се роди сина ми в стаята в болницата бяхме 3 жени и на трите ни бебетата се казваха Кристиян ,бяха родени на една дата. Heart Eyes
И вокала на Металика е роден на моята дата. Flutter

# 162
  • Мнения: 1 680
Незнам това дали е съвпадение, за мен определено е - децата ми са на 27.09 и 29.07 родени и двамата са в петък, ааа 7 и 9 са любимите ми числа , а петък любимия ми ден от седмицата. Много се кефя Wink

# 163
  • Мнения: 385
Имам колежка с която много си приличаме и ни бъркат двете,изпадали сме в много комични ситуации, като се заговорихме преди време се оказа, че сме родени през две години и два дена и сме имали връзка (преди време,но не по едно и също време) с един колега  Embarassed Joy Може и той да се е объркал горкия.

# 164
  • Мнения: 985
Съвпаденията са предопределени закономерности. В моя живот има толкова много съвпадения, че вече дори не ги забелязвам.

Общи условия

Активация на акаунт