ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 8

  • 15 857
  • 484
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички,

Днес времето отново е ужасно- вали и явно пак ще се наложи да си стоим в къщи с Вики цял ден, вече почти седмица е така. Confused

Дейзи, как мина прегледа? Как вървят изпитите на Алекс?

Лек и диетичен ден на всички.  bouquet

# 451
  • Мнения: 603
Добро утро и то мен
Черпя ви кафенце и ви желая усмихнат и изпълнен с емоции ден   Nature Sunny. Нищо ,че вънка е  cold Wear Umbrella.   bouquet

# 452
  • Мнения: 1 975
Добро утро милички  Hug

Прекрасни кафенца сте ни приготвили Мими и Усмивка благодарско   bouquet

Усмивка питаш ме за режима - ами никакъв го няма в момента - просто ям от всичко, което ми се яде, но по малко и така. А от понеделник смятам да започна една  диетка на прясно мляко и банани, че да се опитам да разкарам и последните 2 кг  Peace

Дейзи Heart Eyes кажи мила как мина при доки  Hug Hug Hug

peerumi Peace 1 -1 кой ти го дава - капка по капка вир става, нали знаеш. Кофти, че е свален от проблеми, дано всичко  се нареди при теб  Peace

maca-keraca
- търпение му е майката  Peace ще мръднат къде ще ходят  Hug

Гушки на всички и до скоро  Hug

# 453
  • Мнения: 496
Добро утро на всички,
Днес трябва да се отървем от още едно килце Praynig
Успешен ден на всички  bouquet
Жалко само че времето е толкова подтискащо ooooh!

# 454
  • Мнения: 149
здравейте и от мен!
благодраря ви зо кафето!
до скоро.
приятен ден на всички. въпреки  лошото време.

# 455
  • Мнения: 187
  HugЗдравейте,милички Heart EyesМного работа,брей,аз усърдно вървя към 64 - тия си килограм, и се надявам най - късно в неделя да видя на кантара 64.Много съм доволна от новия си режим на хранене,ако някой проявява интерес да заповяда в темата"За 90 дни.....фиданка стани" там си пише всичко.Чао,засега,булката ни как е,обаждала ли се е на някой? newsm78

# 456
  • Мнения: 1 454
Ами....мина с диагноза : микрополикистоза на яйчниците Sad

ще се правят изследвания хормонални...и сега изчетох сумати материал по въпроса...то си е почти хронично това, защото е свързано с различно вариране нивата на хормоните. Характеризира се с наднормено тегло защото се предполага ,че повечето жени са резистентни към инсулин и имам повече андрогени (т.е. мъжки хормони)

Засега от вторник  мисля да почвам лечението на Д-р Емилова...правя изследванията и...ще видим...в зависимо какво ще ми предпише...защото...би следвало да са или противозачатъчни или други хормонални...и на всякъде се оплакват от качване с по 10тина килограма....много тъпо....

Извинявайте: това се казва спам Simple Smile))

Ще се оправя де...въпроса е на цената на колко килограма отгоре...
Абе....
днеска си хапнах една ябълка , мисля едно млекце за обед и ...ще видя...няма да съм на специална диета до понеделник вечер (тогава се връщам от командировката в Румъния) и...така....

до вторник сладки момичета!
Много ви обичам, благодаря ви за въпросите и подкрепата!
  bouquet Hug Hug Hug  bouquet

Пешони, стискам палци да видиш желаните килограми...наистина!
Галка, Мими...май всички сме режимни по свои си начин Simple Smile

# 457
  • Мнения: 187
 HugДайси,мила не се притеснявай тези кисти се получават постоянно на много жени, но в повечето случаи се водят функционални т.е. получават се в резултат на яйчниковата функция.Та в такъв случай къде ти е твоето наднормено тегло.Братовчедка ми е с поликистозни яйчници и тежи към 90 кг.Направи си извода сама.Не се стряскай от диагнозата,всичко ще се оправи Heart Eyes

# 458
  • Мнения: 2 099
Дейзи миличка, много съжалявам за диагнозата, но както pe6oni каза кистите са доста често срещано явление при повечето жени. Преди години и аз имах кистозен яйчник и ме мъчеше години наред, даже ме вкараха за безкръвна операция в болницата, но завеждащият ме изписа и ми предписа подобно лечение. 8мес. бях на противозачатъчни , болката отшумя, наддадох няколко кг., но за съжаление след като ги спрях наддадох още и така станаха +10кг., за щастие все пак вече няма и спомен от кистата. Надявам се, че при теб хормоналните няма да дадат такъв ефект, чувала съм че действат различно и че някои жени даже отслабвали от тях. Успех миличка и не се тревожи.  bouquet

# 459
  • Мнения: 603
Daisi4ka, мила не се тревожи, бързо ще си оправиш,и нали знаеш че здравето и най-важно.Ти и няколко кг да качиш,няма да ти личат.   bouquet Направи си лечението, а за кг има време, и все пак никой не е казал 100% че ще качиш.   bouquet
Черпя ви едно следобедно кафенце,   food010 днес съм на бяло месо,едно кафе,и едно капочино.Ако ми пригладнее ще си хапна пиленце.Сега съм малко поддута че другата седмица трябва да ми дойде, и не знам как ще съм с минусите ,въпреки диетите  Confused
Галче, какъв е този режим с бананите и млякото? четох в една от темите,ама само е споменат,има ли тема само за него?
Приятна вечер момичета   bouquet

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 16:55 от УсMuBka

# 460
  • Мнения: 1 416
Привет привет,аз пак се позагубих ама работа работа и пак работа.Сега първо да се похваля днес приключих Японското чудо и резултата е 3 кг знам че не е много но за мен е супер като се има в предвит че исках -4 кг.Много съм щастлива  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68Та значи остана ми 1 нищо и никакво кило.От утре и аз минавам на Банановата диета -защото много ги обичам ,дори и да не сваля ще си задържа кг.

# 461
  • Мнения: 2 149
Браво мами 73 цвети
Ех като те слушам така въодушевена,да взема и аз ли да я пробвам тази японската Thinking
И на мен - 3 килца са ми излишни Wink
Уф пак ме вкара в рзмисъл хаха
Успех с бананите Hug

# 462
  • Мнения: 1 416
Браво мами 73 цвети
Ех като те слушам така въодушевена,да взема и аз ли да я пробвам тази японската Thinking
И на мен - 3 килца са ми излишни Wink
Уф пак ме вкара в рзмисъл хаха
Успех с бананите Hug

Японската диетка е без отказна ,за пореден път се обеждавам.Ако обичаш яйчица давай смело Peace

# 463
  • Мнения: 2 099
Браво Мами, много се радвам за теб.  bouquet
pe6oni от както са я пуснали темичката за 90дни фиданка стани и аз се чудя дали да почна тази диета, тъй като ми допада, та би ли споделила ти от колко време си на нея и колко свали?

# 464
  • Мнения: 603
Мами bouquet  bouquet  bouquet Поздравления за постигнатия резултат!!! Горди сме с теб!

Общи условия

Активация на акаунт