"Дневникът 26" – иде есен и да я посрещнем с бедър тесен

  • 13 372
  • 334
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 254
Благодаря на всички за пожеланията
И специално за пожелалите да видят:
http://images21.snimka.bg/004085530-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004085531-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004085533-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004085534-big.jpg
Костюмът не е чисто черен, с екрю орнаменти е но май не се виждат на снимките Simple Smile Моля не ми се смейте на мократа коса, ама тамън излязох от банята  Heart Eyes
Росето, мисля че ти пита-защо мъжът ми да има нещо против-нали аз ще си се пъхам в дрехите Simple Smile Пък и каза че много му харесват
Мария Йо, вече е твой ред за снимките
Галатея, до къде я докара с диетите. От тази твойта линийка не се разбира Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 12:48 от MissCaprice

# 76
  • София
  • Мнения: 2 613
Хоп, здравейте и от мен  bouquet
Много работа, все нещо излиза- та не мога да смогна да седна да пиша, чак сега успях Sunglasses
Мис Каприс- честита годишнина, много щастие, късмет, успех и радост ти желая от все сърце Hug
Галя- дано се оправят бързо проблемите Heart Eyes
На новите момичета- добре дошли  bouquet
А з съм си режимна, и с тренировките съм добре, ама вчера на тренировката ми се зави свят, явно малко бях яла през деня, ама като пих повече вода се оправих Sunglasses
Желая ви лек и прекрасен ден, момичета Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 371
Здравейте,сладурки!
Разбирам че съм съгрешила дето не съм се снимала напоследък,но ша поправя тая грешка повярвайте ми.Иначе снимки от 92кг,от 82кг и междинни периоди ще ви покажа няма проблеми,но снимките са в къщи,а аз съм в работата в момента и както вече ви се оплаках неколкократни само от тук успявам да поствам.Нещо нета в къщи не го бива май,но няма да се крия още дълго-обещавам,а да не говорим че не е и умишлено.Аз съм приятелка на Ангелина от детска възраст и тя ме запали да се включа при вас,но вие сте прави тя ме знае и преди и сега,а на вас не съм се показала.Тия дни ще сложа снимки и то повечко за компенсация.

# 78
  • Мнения: 463
MissCaprice  не съм била аз

# 79
  • Мнения: 371
http://snimka.bg/album.php?album_id=24435
Това е албум на дъщеричката ми Моника,но от времето когато беше малко бебе.Изнамерих го от един сватбен форум дето се включвах.Там съм някъде между 87-89кг.Това е на първо четене.Сега търся и сватбения албум-та да ви покажа към какво се стремя.

# 80
  • Мнения: 1 254
Ридик, извинявай моя грешка, Росето е питала, поправям не
Мария, много хубави снимки. Дъщеричката ти е страхотен сладур

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 12:53 от MissCaprice

# 81
  • Мнения: 371
http://community.webshots.com/user/mariayo101100
Това съм аз като булка-тогава бях 72кг от притеснение,а нормално тежах около 75кг.
Можете сами да видите на една от последните снимки кой хваща булченския ми букет.
Е,това е засега-само тези 2 албума съм направила за 3 години семеен живот.
Ех,накарахте ме да се разчуствам,защото си припомних колко хубаво беше да си булка и за времето,когато Монето беше малко бебенце.Много бързо минава времето.Сега тя е на ясла (на 2 години и 5 месеца-голямо момиче).Айде ще гледам да се щракна,за да покажа сегашните 75кг-е,не са като тези от сватбата щото вече съм на 30г.,а там бях на 27г.ЕГН-то си казва думата-цели две години се боря,за да си върна фигурата.Може би трябваше по-рано да се заинатя повечко.
Хубав ден и доскоро

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 13:13 от MariaYo

# 82
  • Мнения: 621
http://snimka.bg/album.php?album_id=24435
Това е албум на дъщеричката ми Моника,но от времето когато беше малко бебе.Изнамерих го от един сватбен форум дето се включвах.Там съм някъде между 87-89кг.

Хааааа подозирах, че сме били заедно в сватбения форум  bouquet ама ти беше от по-ранната селекция булки Peace

# 83
  • Мнения: 371
Радвам се,че за теб Галатея съм виртуално позната.За съжаление аз отдавна спрях да го следа този форум-някъде след раждането на Мона.От скоро пак отделям време за себе си.Просто така вървеше нашето гледане,че ми поглъщаше цялото време-имам си една сладка палавница,а явно и моята организация е лоша.Борбата с кг започна отдавна и началото беше трудно,защото не ви бях открила-предполагам че с вас щеше да ми е с пъти по-лесно.Благодаря,че ви има.Всеки ден с такъв интерес си ви чета.

# 84
  • Мнения: 1 339
Здравейте милички  Hug

Мис Каприз бързо докато не съм забравила, невероятни крака  Heart Eyes  Страхотно ти седи костюмчето с полата. Трябва да носиш поли по-често (ако  не го правиш де  Wink)

MariaYo че то не ти личат тия 72 кг.  newsm78 Колко си висока ?

vodka_s_led браво бе, кога ги свали тия 2 кг... Виждам си на Японското. От колко дни си на нея ?  А да те питам, къде записа в крайна сметка ? Май съм пропуснала...

ane_sim дано не си изяла цялата кутия  Laughing Laughing Laughing

Abigail честито ти завършване  Grinning Айде колежке, стягай се и да ги борим тия кила, че.....  Tired

galiq_82 ти си истински борец.  Simple Smile Въпреки леките прегрешение пак си караш диетично, поддържаш та и сваляш килограми. Едно Браво от мен имаш   bouquet

abirena като гледам и ти си се амбицирала нещо да слабееш  Sunglasses  Какво става с мъжо, опрайхте ли се  Simple Smile

Бухтичка честито ти преместване в долната таблица! Успешно задържане на кг-те.  Hug

valeria81 никво слабеене от мъка  Naughty По-добре да сме пълни, но много щастливи  Grinning Аз поне го предпочитам пред другото  Wink  Писах ти на лични за линка с предаването дано се оправиш  Peace


Аз като цяло не съм хич диетична. Май ще трябва да стресна организма си малко  с нещо по-строгичко  Rolling Eyes

Приятен и усмихнат ден   bouquet

# 85
  • Мнения: 621


MariaYo и от тука да ти кажа, че си била много хубава булка bouquet На снимките изглеждаш доста слаба Peace

Мис Каприз аз нещо се отдадох на работа и житейски разсъждения и малко позапуснах строгите режими, седя си на някакъв мой си режим и за щастие от него не качвам, но за сега е не отслабва, килата са си 66,5. О днес ще се пробвам далунувам - днес на айрян, утре на вода и кафе, а в петък на салати и после пак отивам на страОтната диета (както казва Скорпето) за да смъкна още 3-4 кила до края на есента, но на мен целта ми е 58 и още имам доста да я гоня. Сега отивам да ти разгледам снимкитеееее Heart Eyes

Ралче  Hug и ти си нещо много работна Peace

Abigail браво за изпитите, абе образоването си е важно нещо  bouquet

Хайде пак успешен ден от мен  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 424
MissCaprice много добре ти стои костюма   bouquet
MariaYo много красива булка си  Heart Eyes и кг не ти личат   bouquet Пусни някоя снимка и как изглеждаш в момента  Praynig
sisin4e на японската съм да, за 2 дни свалих 2 кг и съм безкрайно доволна и продължавам напред  Peace
В момента съм 58кг  Embarassed бях станала 60кг  Embarassed и така се стреснах,че се захванах здраво  Peace  Иначе се записах в СУ специалност География  Grinning  Ами ти ?

# 87
  • Мнения: 621
Капризче и с пола и с гаща все си хубав мацка  bouquet

Смених си линийката с по ниска цел и с по-малко свалени килограми, та да са стимулиргвам къмто слабеене! Да не се уплаши някой от новия ми тикер ...

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 16:56 от galateia

# 88
  • Мнения: 371
Мерси за комплиментите,милички.Всички булки са хубави.Просто само тези два албума са в нета-та ги използвах,за да ви се покажа как изглеждам.Иначе съм висока 180см и 72-75кг ми стоят прилично.Е,като бях абитуриентка бях 62кг и си мислех че съм дебела ама това е тема на друг разговор.Просто с изключение на един много слаб период(59кг) винаги съм била в норма.Два пъти досега съм се освинвала(с извинение за израза)-първия път беше от силен стре,а втория път през бременността.Тогава просто не мислех за себе си и исках да съм сигурна че детето получава всичко необходимо-е,ако бях внимавала със сладкото сега по-малко работа щях да имам.Ех,това време навън ме разбива-пак ме заболя главата.Сега отивам на род. среща в яслата.
Приятна вечер и успех,момичета Grinning

# 89
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Сисинче,получих съобщението,изтеглила съм предаването,само ще видя кога ще го гледам Wink.Нямам проблем със Замундата,даже от там теглим филни,обаче си мислех че си дала направо линка към предаването Embarassed
Мария,много добре изглеждаш като булка и много сладка принцеска имаш Heart Eyes
Водчице,радвам се за сваленото и мисля тези дни пак да минавам на яйчица по японски  Joy
Мис Каприз,тоалета ти е супер,браво Wink
Галатея, Shocked какви са тези килограми дето ги написа на линийката бе жена............ hahaha Joyшегичка е... Grinning
Момичета аз мога спокойна да споделя,че в момента не съм на диета и от 5-6 дена се освинвам тотално без да ми мигне окото и килограмите след седмица на Японското си стоят дето ги свалих,е ..качих 300 грама де,но на фона на изяденото количесто #Crazy,незнам как е възможно това newsm78.Затова ще се захващам пак с тази диета и докато не преборя килограмите няма да има спирка Peace,а само като си помисля че мога за 2 седмици да кажа ЧАО на сегашните ми панталони и още повече се мотивирам! WinkОбичкам ви всичките и много се радвам че съм част от вас и заедно ще успеем!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт