КОНКУРС: Моята борба

  • 7 543
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
Голди, поздравления от мен! Браво! Много свежо, оригинално и остроумно си представила историята си по темата! newsm10

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 13:31 от Фен

# 16
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Я какъв конкурс  Flutter тъкмо за моя милост,да събуди поета в мене и да разголи безволевата ми душица за спазване на диети,и да си се търкалям аз все така 100..и килограмова,пък как се лепят пустите ,а  Sick ?! Тази вечер зарязвам брачното ложе и сядам да творя,а утре ще споделя сътвореното,написаните истини  Mr. Green ...с вас
Браво на престрашилите се ...много хубаво написано  bouquet

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Чудесна идея за конкурса. Може и аз да поразмърдам мозъчните си клетки и да спретна нещо, въпреки че няма да се похваля с големи резултати от борбата ми с омразните килограми...

# 18
  • Мнения: 595
ооооооооо да!
това е моята тема!
и то не щото успешно слабея а защото успешно говоря за слабеене
и как точно на мен време не ми остава да ида на фитнес
а пък и безплатна карта имам, и ми е наблизо
но нееееееееееее
това да си намираш извинения е къде къде по-лесно
а да не ви разправям само каква аптечка съм заформила с идеята че все някога ще го изобретят
НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО ВЪЛШЕБНОТО ХАПЧЕ!
те това чудо просто така ще ми оправи живота
та благодарение на едно такова хапченце аз бих могла да хапвам на воля и да съм с размери на манекенка лелееееееееееее какво само чудо ще е това хапче
още по-готино дори ще е за има по една вълшебна пръчка и като махнеш с нея хоп - 30 кила да паднат от раз
за какво ли не съм си мечтала - като се почне от пръстена на Арабела и са свърши с лампата на Аладин ама не!
уви и книгите не помагат
имам книги от всевъзможни диетолози - все светила в тая област но и те като хапчетата са безполезни
и така дрешките ми от добрите времена седят в гардероба без да мога да ги облека, минава им модата...
но нали се сещате от друга страна че ми е мъчно да ги изхвърля
че и нови тесни дрешки купувам с идеята че ще ми бъдат стимул
или ми харесва идеята как бих изглеждала в тях когато отслабна
даааааааааа
едва ли не целия ми живот ще се промени когато отслабна
живея си с тая мисъл и вече ми се струва че пропускам да живея в момента
все едно времето е спряло и чакам само момента в който ще бъда слаба и секси а дотогава някак времето минава без да го мисля
вярно напоследък съм се абмицирала защото не ми се иска синът ми да ме вижда такава дебела, искам да си играя с него пълноценно, искам да танцувам...
и както всеки път си казвам "От утре съм на диета! Дано този път да успея!"
стискайте ми палци Wink

# 19
  • Мнения: 1 455
Голди, C-3PO,   bouquet  Hug .

# 20
  • Мнения: 7 263
Темичка прекрасна спретнали сте тука я сега и кака да сподели поука.

С моите килца същи си бяхме много близки, толкова години заедно искаш не искаш свикваш.
Трупаха се, ли трупаха неусетно чувствах се все по-тежаща на мястото си дама на средна възраст. Ми така де сериозно трябва да изглеждам все пак жена на средна възраст, майка на две деца по какво да ме познаят хората. По килограмите естествено. hahaha hahaha hahaha
С една колежка основахме клуб "вечно на диета и вечно дебели", какво ли не ядяхме за да отслабнем и нейсе. Ама казвам ви от всичко опитахме - то пици, то шоколади, то сладоледи и не става и не става.
Две седмици диета два свалени килограма, а в края на месеца 4 отгоре  ooooh! ooooh! ooooh!
Имах дрехи от 4 размера  #Crazy #Crazy #Crazy
Като отворя гардероба и се чудя това дали и мое или .... не е идвала някоя мацка при мъж ми тайно Joy Joy Joy
Такааааа търпях, търпях цели 4 години - това щот съм търпелива по принцип и добричка каквото ми сипат хората и колкото сипят всичко се изяжда ми така де няма да го хвърлим.
Накрая като се качих една сутрин сънена на кантарчето милинкото то старото не издържа на напрежението.... и Гледам и пак гледам................... 72 кила.
Толкоз навремето влязох да раждам големия син, който тази година направи десет, пък и малкия не е бебе вече цели 5.
Че като кипнах, ама така както само мома македонка може да кипне.
Иииииииииииии взех им здравето ви казвам на тия килограми, ама ха.....
Добри хора ми помогнаха със съвети, с игли ме бодоха / то в началото не ги усещах де, на толкоз сланинки/ и така след тежка и неравна битка ги сразих, надявам се за вечни времена омразните килца.
Вече знам че мога да си хапна малко парченце торта, а не цялата, че е вкусна и половин филийка черно хлебче, и не е нужно да изяждам по половин бял за да съм сита.
Напоследък намерих едни страхотни момичета, които ми помагат със съвети как да запазя килцата, спазвайки Разделно хранене, на които мога само да кажа едно голяяяяммоо


БЛАГОДАРЯ


Сега стрелката се върти около 59-60, аз поне в гръб мога да мина за тинейджърка  bowuu bowuu bowuu нося дънки от племенниците  bowuu bowuu

И така момичета сега стартиращи борбата - морете килцата за да не морят те вас и знайте няма невъзможни неща, ако сте го решили наистина твърдо!!!

УСПЕХ

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
А дали в конкурса могат да участват дами, които се борят да качат килограми?
Не че съм от тях, ама съм чувала, че има такива....

# 22
  • Мнения: 7 430
Момичета, страхотни сте Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 22
браво на вас момичета , чудесни сте!благодаря , че ви има!  bouquetдавайте смело напред и надолу с килограмите - дано и аз да съм със вас!!! babydust7

# 24
  • Мнения: X
Никой, който не го е изпитал не може да усети сладостта, която се излива по цялото ти тяло, когато погледнеш в огледалото и видиш как 15 килограма са си отишли! Оххххоооооо! Flutter
Гледаш се в профил и в анфас, завърташ се, ах ненагледна!
Ах, коремчето колко симпатично закръглено е, как се очертават костите, каква симпатична хлътнина има на мястото на увисналите сланинки!  Heart Eyes
О-о-о, аз имам талия! Вижте ме, ходя по улиците и се надувам, а това сако така добре подчертава тънкото ми кръстче!
Имало и по-хубави, и по-слаби, много по-слаби? Не е верно! Аз съм и слаба и апетитна и съм просто върха!
А бях ужасна, отпусната, дебела! Но вече не е така, реших и го направих! Без усилие, без диети, без хапчета, почти без спорт, просто реших, настроих се, изгоних лакомията, ходя, тичам, имам енергия за десет тигъра! Промених се! И вие можете! Наслаждавайте се на уважението към себе си, опивайте се! Бъдете горди и красиви!
Никоя, надарена от Господ с кльощавост, никога няма да може да усети екстаза от тази победа!
Няма такова тяло, вярвайте ми, перфектна съм! Харесвам сеееее!
 Wink

# 25
  • Мнения: 1 279
Аз като седя, седя - и все ме избива да се изявявам!
Това го бях писала при РИЦАРКИТЕ, ама реших да го споделя и с вас!
Ей тъй, просто за забавление!Признавам си без бой, че откраднах част от стихчето, ама...с добри помисли!!!

                "Моята Борбъ"

Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Въй - дебилина!
Викъм сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай колку съ "убичъх"
сляпа бех тогаз!
Тъй пу нощник и тарлъци,
с чорлава куса
друсам дупи, друсам цици
и треса света!
Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх дано съ уручасъм -
тъй съ ужъсих!
Дъл на пустуту глидалу
съ яви дифект!?
Тъй дъ съм надибилялъ...
А сига де!Дерт!
Съ умислих отведнъжки -
как навън ш`въря?
Момцити ку съ натръшкат
кату мъ съзрат?
Рекух си - не мой то
требе ми режим,
требе дъ приследвъм здраву
моя блян нидостижим!
Со моливу, со тетрадка,
с Интернету под ръка,
с тоз акъл зер за три патки,
кату заблеста...
И откриф тогива ЧУДУ -
Рицарки бизброй.
Умни, верни и красиви,
до идна - гирой!
Свалям шапкъ и забрадкъ,
с майданозу у ръка
и водъ у чаша - прясна
- брех чи добрутъ!
С технъ помощ и пудкрепъ
веч ни съ тръкалям аз!
А са фръцкъм кат дукеса,
пък ни съм такваз!
И килцатъ си отиват
и не ща се спра,
докът ЧУДНА УБАВИЦЪ
ни съ назувъ!
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъжд...
Някуй тряа ма ущипи!
/пу възможнус мъж!/

                         Мама Слонка
 
 

# 26
  • Мнения: 1 455
Момичета, браво, страхотни сте   bouquet .

Голди, още не мога да спра да се смея  Laughing  Hug   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 263
GoldyV   hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Направо ме разби - страшна си!

# 28
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Евалата GoldyV ! Евалата, пич!
Пусни го в Клюкарника, молим тъ - това трябва да се види от мноО народ!

# 29
  • Мнения: 2 377
GoldyV много яко си го измислила Joy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт