Готик, лак, кожа и мрак

  • 22 891
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 737
Както чета ти ще имаш най-интересното занимание на Хелоуин Peace
Ще ти стискаме палци Peace

# 271
  • Мнения: 1 194
Мерси за тази /стара от преди година/тема.Никога не влизам в този подфорум, бях приятно изненадана, нямаше как да не се запиша.Върнахте ме в 90 години-объркани спомени от един друг за мен живот, но май най-интересния за сега...
Един поздрав:
 http://fr.youtube.com/watch?v=1p2g2WuGXwE.

Сърби ме езикът да питам някоя от вас (от по-старите Wink) ходеше ли в "Иво Дългия" навремето?

# 272
  • Мнения: 737
Абе моите старчески спомени за Иво-дългия са,че беше човек,а ти си го написала като име на заведение или нещо такова newsm78

# 273
  • София
  • Мнения: 2 671
Чакайте, сега, той си е, човекът - жив и здрав, доколкото знам Wink
В "Пънка" не съм ходила редовно, но имам ярки спомени от немногото посещения... един концерт на Виолето генерал преди 100 години...

# 274
  • Мнения: 737
Хубаво е,че имаш ярки спомени от онова време. Peace
Моите отдавна са много мътни и неясни WinkАми то няма с кой да си ги освежаваш-всички се разпиляхме нагоре-надолу...
За това и ме хвана яд,че не успях да отида на концерта на Сестрите-със сигурност щях да видя някой от старите дружки.

# 275
  • Мнения: 1 194
Да бе, разбира се , че е човек. надявам се, да е жив и здрав. Просто мястото, заведението или дупката или как да го нарека не знам, май нямаше официално име? Laughing
Иначе моите спомени са повече от мътни, особено откакто съм в чужбина, всичко ми се слива...

# 276
  • Мнения: 3 611
Някой ходи ли на Таря сноЩи?
Да разказва бьрже  Wink

# 277
  • Мнения: 737
Брат ми ходи.Зала Фестивална била пълна Peace
Концертът е бил на страхотно ниво Peace

# 278
  • Мнения: 2 907
Ех, пак никой не пусна снимки от концерта на Diary, ходих на сайта на горгон, ама имаше точно една снимка. Както и да е, поне прочетох разказчето за концерта.

Интересно защо мадам Горгон не пише тук, явно не желае. Понеже я засичам тук-таме във форума  Confused

# 279
# 280
# 281
  • София
  • Мнения: 64
Някой ходи ли на Таря сноЩи?
Да разказва бьрже  Wink



Аз бях. Това ми е любимата изпълнителка. Разплаках се като я видях... толкова красива, толкова усмихната, толкова лъчезарна и с настроение... с уникален глас... Песните бяха прекрасно подбрани. Изпя и песни на Nightwish... Обстановката също беше прекрасна. Много хора бяхме, а на края на концерта като я викахме на бис, слезна долу до оградите и ни пипна тези, които бяхме отпред:-) Абе бееш страхотно. Другата година пак;-)

# 282
  • Мнения: 3 611
Някой ходи ли на Таря сноЩи?
Да разказва бьрже  Wink



Аз бях. Това ми е любимата изпълнителка. Разплаках се като я видях... толкова красива, толкова усмихната, толкова лъчезарна и с настроение... с уникален глас... Песните бяха прекрасно подбрани. Изпя и песни на Nightwish... Обстановката също беше прекрасна. Много хора бяхме, а на края на концерта като я викахме на бис, слезна долу до оградите и ни пипна тези, които бяхме отпред:-) Абе бееш страхотно. Другата година пак;-)


Настръхнах, докато те четох. Аз също я харесвам много и съжалявам, че не отидох. Тази година - февруари - Nightwish и Таря имаха концерти тук в Берлин. Дълго се двоумих на кой да ида, защото харесвам групата като цяло, а Таря си беше като неразделна част от тях в представите ми. Пък финансите ми не стигаха да ида и на двата концерта. В крайна сметка реших Nightwish. Голяма грешка. Новата певица ми се стори повече от посредствена (ама то след Таря коя ли не би била), стилът и въобще е друг и облика на групата е променен, абе с 2 думи не ми харесаха. После гледах части от концерта на Таря и сега я чакам да дойде пак  Hug

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 15:13 от arrows

# 283
  • София
  • Мнения: 547
запис  Peace

# 284
  • София
  • Мнения: 64
Настръхнах, докато те четох. Аз също я харесвам много и съжалявам, че не отидох. Тази година - февруари - Nightwish и Таря имаха концерти тук в Берлин. Дълго се двоумих на кой да ида, защото харесвам групата като цяло, а Таря си беше като неразделна част от тях в представите ми. Пък финансите ми не стигаха да ида и на двата концерта. В крайна сметка реших Nightwish. Голяма грешка. Новата певица ми се стори повече от посредствена (ама то след Таря коя ли не би била), стилът и въобще е друг и облика на групата е променен, абе с 2 думи не ми харесаха. После гледах части от концерта на Таря и сега я чакам да дойде пак  Hug

Хихих, ще я видиш, убедена съм в това;-) Но като се замислим, все пак не може да са същите без Таря, която и певица да сложат. Те с това си бяха уникални.. тази личност.. този глас.. Но пък мисля, че и сама прави чудесни песни. Албумът е много добър и ще чакам с нетърпение следващите й:-)Ако можеш да отваряш zamunda, там са качили концерта Wink 
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт