Рицарки на Бялото Кантарче 24.09.2007 - 01.10.2007

  • 18 608
  • 604
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 147
Добро утро милички Simple Smile
... и аз не чела последните странички Hug, да си сменя ли лентат  newsm78  :oops:70 и от днес по сериозно Blush
Лека седмица на всички  Heart Eyes
  bouquet за рицарките , които заслужават Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 956
Добър ви ден  Heart Eyes
Лудата седмица ми беше миналата...таз дано е по-спокойна  Praynig
Повишения имам , надявам се  бързо да се разкарат  ooooh!

За Арбанаси съм напълно ЗА  Peace страхотно местенце е. Пък и не съм ходиля няколко години. Никой няма да съжалява,ако идем там   Simple Smile

Ставам да се оправям за навън,че малката не е на ясла , а на вас желая лек ден и успешна седмица   bouquet  Hug

# 17
  • Мнения: 406
Добро утро момичета!  bouquetДенят още не е започнал а аз съгреших с баничка и боза Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush

# 18
  • Мнения: 2 492
Добро утро и от мен !
Вчера деня мина диетичен , да видим дали така добре ще продължи .
Тази седмица съм любимата ми смяна - редовна .
Ще се меря само в понеделник и до рождения ден трябва да съм самата стриктност . Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 147
 Embarassed смених си лентичката, за да ме е срам от Вас Simple Smile Hug
За срещата дали Арбанаси или Търново  Hug
Видях и една хубава първокласничка, да  ти е жива и здрава Попче , много да те радва Heart Eyes
...ще ви дочитам Hug

# 20
  • Мнения: 1 479
Добро утро, момичета! И аз не съм прочела всичко от старата тема! Но ще го направя!
Горе-долу съм режимна!
Желая успешна седмица на всички девойки! И дано имам повече време да пиша!

# 21
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета - кокичета!
Аз пък уж изчетох цялата тема и всичко забравих  newsm78
Честито на всички с поводи и на свалилите също!
Аз от днес уж също съм сирьозна амаа не мога да почна Дюкан, че хладилника ми пълен с домати и пипер и просто не мога да ги оставя да изгният. Така че съм на режим но мой си докато ги изям и после ще е Дюкан. Таничке хайде двете ще действаме  Hug
За срещата съм за където и да изберете: но наистина момичета, да вземем да се организираме и да решим щото трябва да се резервират места за спане и задение, че то времето си минава.

# 22
  • Мнения: 1 369
Нямам много време  ooooh!, зат'ва вкратце: Ако трябва да се пусне анкета и за мястото - Търново или Арбанаси - казвайте.
За датата, да разбирам, че остава 10-11.11

бягам, ще ви наглеждам  Hug
убичъм ва  Heart Eyes  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 147
...аз кат Силви, да изям от мама армагана и после Дюкана Simple Smile( и рима има)
 Арбанаси, от дете не съм ходила Hug разгледах сайта от Ванчето има голям избор, ако може спящите рицарки в един хотел да се настаним newsm78 Hug

# 24
  • Мнения: 4 806
A видяхте ли новата закована тема?
Мисля, че с приемните тестове при нас - направо може да се включите в конкурса - имаше много добри попадения. А, и Таня, разбира се Simple Smile - нашата муза.

Лудницата е в ход  Crazy Карам на кафе и вода засега. Ще взема да глътна витаминка С, че да не се сгърча днес.

# 25
  • Мнения: 2 147
Ассе Hug
... а защо си само на кафе, ще вземе съвсем да изчезнеш Simple Smile Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 487
     Аз съм за Арбанаси. Хубаво е , спокойно и има какво да се види.

    Мисля си обаче , дали е удачно да товарим Ванчето и Мариетка с резервации за нощувки. Не е ли по-добре всеки сам да си я свърши таз работа. За тях да остане само заплюването на кръчма.

    Конкурсът ще мине без мен. Днес нещо хич не ми е шегуващо се по темата.

    Пиете ли вода.
    Аз пия  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 642
Само прелитам - ЗА Арбанаси съм с двете ръце, само моля да уточним датата, че ми е много важно! Идвам с Калина, стига да сме здрави, аз също съм с кола и мога да взема някого

# 28
  • Мнения: 1 479
И аз съм за Арбанаси, ама какво се нареждам като за 10-11 ноември още не съм правила график и не знам дали ще съм на работа!

# 29
  • Мнения: 2 147
Ева, така го нареди, че да си свободна Simple Smile
.. и аз съм за Арбанаси Hug
Колко ще пътуваме от София newsm78......не искам да притесняваме никой и затова трябва да се доуточним  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт