дадоха ли ви Епикриза от родилния дом

  • 4 023
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Самоков
  • Мнения: 562
От болницата, в която родих ми дадоха епикриза, в нея обаче не пишеше колко шева имам.

# 46
  • Мнения: 100
Да - на мен и на бебето - дадоха ми ги при изписването. Не знам защо някои казват, че се дават чак след месец - сутринта казаха, че ни изписват с дребния и на обед дойде старшата акушерка да ми ги донесе, същия ден тази на бебето я дадох на педиатърката, а моята си е у мен досега. Раждах в МД София.
И при мен беше така, родих във Варна

# 47
  • Мнения: 2 908
Нямам епикриза.Дадоха ми на бебето после ,след месец ,когато я изписаха от неонатологията.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 903
Дадоха ми я при изписването - в два екземпляра, единият за мен и единият за Джи-пито ми, така ми казаха.
За "Тина Киркова" говоря.

# 49
  • Мнения: 1 044
Да, дадоха ми. дадоха такава и за детето ми и нея представих на личната му лекарка.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 603
Раждах нормално в Окръжна болница - София.
При изписването се дават епикризи на майката и бебето. Бебешката е за педиатъра, а моята сигурно за моят док /ма не съм му я носила, то пък и едва ли ще му трябва/
Няма такива неща като чакане с месеци... или ако има някой го е домързяло да пише.

# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Дадоха ми, да. Става дума за Окръжна болница - Варна.

# 52
  • Мнения: 4 111
От болницата, в която родих ми дадоха епикриза, в нея обаче не пишеше колко шева имам.

Същото и при мен.

# 53
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456
Не - ВМИ, Пловдив> Само на един лист беше записано на коя дата кави ваксини са сложили на детето (за педиатърката)

# 54
  • София
  • Мнения: 606
Родих в Селена Пловдив дадоха ми и за мен в 2 екземпляра и за бебето, която да дам на педиатъра.

# 55
  • Мнения: 676
Да, в два екземпляра за мен и за педиатъра.

# 56
  • Мнения: 285
Момичета, а да ви попитам, ако не са я дали епикризата, както на мен, мога ли сега да отида и да си я искам от някой архив(все пак раждах преди близо 10 месеца)? Или никой няма да си направи труда да ми я намери  и даде? Раждах във ВИП етажа на АГ- Варна.

# 57
  • Мнения: 311
Не съм получавала епикриза за мен.

# 58
  • Мнения: 3 500
Разбира се, че ми дадоха Епикриза - две -едната за детето,едната за мен. Раждах в Тина Киркова.

# 59
  • Мнения: 1 371
Момичета, а да ви попитам, ако не са я дали епикризата, както на мен, мога ли сега да отида и да си я искам от някой архив(все пак раждах преди близо 10 месеца)? Или никой няма да си направи труда да ми я намери  и даде? Раждах във ВИП етажа на АГ- Варна.
Защо пък от архив?
Искай си я, все пак сме още в тази година, не е минало много време.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт