Какво давате на децата за закуска? Аз вече съвсем луднах!

  • 5 817
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 044
Преди да тръгнем на градина закусвахме:
кус-кус
попара със сирене, мед, масло и чай
овесени ядки с мляко
филия - с яйце и сирене, с пастет / обикновено този на НАМЕ/, с кашкавал, избягвам колбасите
бисквити с мляко
мекици
палачинки

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Ние сме само на попара.Не знам дали не можеш да даваш макарони? Peace

# 17
  • Мнения: 7 723
Баничка, кифла, или друга закуска от най- близката закусвалня с айрян или сок Simple Smile

# 18
  • Мнения: 187
Сандвич с шунка и кашкавал,кус-кус,бутер баничка,филия с лутеница и попарен кренвирш,Nesquik с мляко

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213340.0
Има много идеи тук.

# 20
  • Мнения: 145
На 1г.4м е, но и досега закусва само Нестле Джуниър с една бисквита вътре.

# 21
  • Мнения: 1 485
Много обича топли сандвичи,попара с мляко и бисквити,
но повече обича да не закусва! Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
моя син сутрин не признава нищо друго освен каша - бебешките - млечна, плодова...и толкова, другите неща ги яде следобятд за закуска-кисело с овесени ядки, мляко с бисквити, мляко с гис, мляко с орис, киселчета , кремчета, корн флейкс, кус-кус (това изключително рядко) и т.н....за 9 месечно бебе мисля, че е много рано да яде сандвичи, мекици, палачинки, колбаси и сладка, мед и др такива....

# 23
  • Мнения: 1 049
Ако не закусва йогурт и давам банан с бисквитка, парченце домашна баница, филийка с пастет и кашкавал (много обича кашкавал ) Wink кроасан или отскоро прояде също качамак със сирене и масло...  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 929
Тони е на 1,11 тод. и яде всичко, каквото и ние. Давам му макарони, пържени филийки с кисело мляко, попара, сандвич със салам и кашкавал затоплен на микровълновата, сандвич с кашкавалено роле, сандвич със сирене и яйце, бухти, баница домашна, банички от бутер тесто - вътре с кашкавал, сирене и яйце, кренвирш.

# 25
  • Мнения: 1 432
Леле, колко много неща ядат децата ви.На мен ми се вижда много малко детето на 9 месеца да яде това.Само моето ли су4е за закуска?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 267
Аз давам на бебка сутрин сурови плодове смесени с овесени ядки или безмлечна каша, попарата й давам за следобедна закуска и то не класическата попара, а както е писала една мама-грис, елда, овесени ядки\ако не е яла за закуска/, ечемичени ядки.

# 27
  • Мнения: 3 205
Леле, колко много неща ядат децата ви.На мен ми се вижда много малко детето на 9 месеца да яде това.Само моето ли су4е за закуска?  Rolling Eyes

Иво пие само АМ - сутрин в осем, след това към десет понякога се навива да хапне някакъв плод.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Кус-кус,юфка,попара,зърнена закуска с мляко,кроасан,сандвич с масло и каквото има в хладилника.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
Леле, колко много неща ядат децата ви.На мен ми се вижда много малко детето на 9 месеца да яде това.Само моето ли су4е за закуска?  Rolling Eyes

виж колко много от децата са на над годинка Wink нормално е да не закусват само мляко....въпреки, че ние от началото почти иам закуска каша, но към 10-11 часа беше...а иначе преди това си сучеше...

Общи условия

Активация на акаунт