Консултирах се с д-р Стаменов!

  • 19 633
  • 222
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 715
Вяра,перфектни са Simple Smile.Много късмет утре! Hug

Мерси,Мерси, Мерси..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 166
  • Мнения: 1 950
ИМАМ ВЯРА, супер са изследванията да се включа и аз в пожеланията за успех утре Hug

blu_se , разбира се, че смяната на клиника не е просто нещо. Но ти сама каза, че си ходила само 2 пъти и си се разочаровала, затова те посъветвах, щом не ти харесва нещо в отношението, организацията и т.н., да потърсиш друго място.
Да чака се много, но и пациентите сме много. За всеки неговия си случай е най-важен разбира се, а доктора не е Господ да огрее всички.
За мен загубата на време и то с години при некадърни и недобросъвестни лекари е много по-страшна, от това, че ще изчакам месец, два, че ще поседя 2 часа преди да дойде време за моя час, че няма да се свържа от първия път по телефона.
Аз също съм на възраст, знам какво е да усещаш как времето ти изтича. Просто трябва да сме по-търпеливи и толерантни.
Успех ти желая Hug

# 167
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА, супер са изследванията да се включа и аз в пожеланията за успех утре Hug

blu_se , разбира се, че смяната на клиника не е просто нещо. Но ти сама каза, че си ходила само 2 пъти и си се разочаровала, затова те посъветвах, щом не ти харесва нещо в отношението, организацията и т.н., да потърсиш друго място.
Да чака се много, но и пациентите сме много. За всеки неговия си случай е най-важен разбира се, а доктора не е Господ да огрее всички.
За мен загубата на време и то с години при некадърни и недобросъвестни лекари е много по-страшна, от това, че ще изчакам месец, два, че ще поседя 2 часа преди да дойде време за моя час, че няма да се свържа от първия път по телефона.
Аз също съм на възраст, знам какво е да усещаш как времето ти изтича. Просто трябва да сме по-търпеливи и толерантни.
Успех ти желая Hug
Мерси! Незнам дали е тук мястото,но да попитам,моя братов4едка е бремена,но е в 4ужбина,6те идва в Бг да ражда.Там са и изписали дуфастон 3х1 до 20 седмица,интересува я до кога се пие дуфастон и може ли до по-късно да го приема???Мерси много!!! Hug Hug

# 168
  • Мнения: 7 716
До когато са и го изписали - дотогава, лекарите са тези, които преценяват. Ние не знаем причината, както и състоянието и.

# 169
  • Мнения: 14
zvetun4o, само за протокола - бъркаш ме с някого. Мноого повече от два пъти съм ходила там - почти всеки месец от около година. Но това само за протокола Cry

# 170
  • Мнения: 1 950
zvetun4o, само за протокола - бъркаш ме с някого. Мноого повече от два пъти съм ходила там - почти всеки месец от около година. Но това само за протокола Cry
Да объркала съм те с друга девойка Hug

# 171
  • Мнения: 1 715
Здравейте!В4ера не можах да пиша,прибрах се късно.мина прегледа,изследванията са ми добри,но не съм реагирала на клостила Sad,така ми каза доктора.има един по голям фоликул 11      и във вторник ме вика пак на УЗ да види дали нараства. но........едва ли. също в вторник сме на спермограма. ми ..това е..нищо хубаво Hug

# 172
  • Мнения: 945
Може би ти трябва по-силна стимулация с по-съвършени препарати.
Не се отчайвай, моля те.

# 173
  • Мнения: 3 376
Вяра, не се отчайвай  Hug Всъщност много от жените не успяват да реагират на стимулация с клостил. Няма нищо фатално в това, за това се опитват различни препарати, понякога и в комбинация. Другата седмица ако няма резултат от клостила, д-р Стаменов може да опита да те стимулира и с други лекарства. Продължаваме да стискаме палците!  Peace

# 174
  • Мнения: 1 715
А има ли др лекарства,има ли и др вариант?или инвитро Sad

# 175
  • Мнения: 945
Доколкото знам клостила си енай-леката стимулация. има, не бой се.

# 176
  • Мнения: 7 716
Вяра, някои забременяват и с един фоликул, въпрос на късмет е. А някои с по три-четири - не успяват.
Не се предавай. Praynig

# 177
  • Мнения: 2 342
ИМАМ ВЯРА, знаеш ли как ще почиват в клиниката по празниците?
Аз май трябва да отида за преглед преди инсето на 31.04- 1.05,  Sad голям късмет  ooooh!

# 178
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА, знаеш ли как ще почиват в клиниката по празниците?
Аз май трябва да отида за преглед преди инсето на 31.04- 1.05,  Sad голям късмет  ooooh!
[/quote

незнам. Мии ще попиташ по телефона,ще обясниш за какво става въпрос

# 179
  • Мнения: 2 342
Ще звънна, но не знам дали ще имам късмета да ми вдигнат Wink. Дано да стане по-бързо от миналия път Praynig

Общи условия

Активация на акаунт