Консултирах се с д-р Стаменов!

  • 19 649
  • 222
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,миличко!Още малко и ще дойде така дългоочаквания ден за прегледа ти при д-р Стаменов,а на него ти пожелавам да откриеш Твоя лекар,който да ти помогне за осъществяването на най-съкровената ти мечта!!!

# 76
  • Мнения: 7 716
Имам Вяра, вярвай, довери се на лекаря си, заедно ще успеете!

# 77
  • Мнения: 120
Здравейте всички борещи се момичета!
Благодаря ви за подкрепата. Днес правих тест и.... имам 2 чертички!!!
Пожелавам същото и на вас. Стискам ви палци! Praynig

# 78
  • София
  • Мнения: 4 272
И тук те поздравявам! Леки 9 месеца и здрави бебенца!   bouquet

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Чудесна новина!Честито,миличка,прекрасни девет месеца ти желая!

# 80
  • Мнения: 1 715
Здравейте всички борещи се момичета!
Благодаря ви за подкрепата. Днес правих тест и.... имам 2 чертички!!!
Пожелавам същото и на вас. Стискам ви палци! Praynig

Много се радвам за теб! И ти си 4акала мн дълго.Безкрайно съм щастлива....нямам думи.
Пожелавам ти вси4ко да е ОК. Hug Hug Hug newsm51
А какъв беше проблема при вас?Тъй като и аз скоро съм при Стаменов,горещо 4аках резултата от инвитрото ти,от колко време го посещавате?
Успех мили4ка!!! Hug

# 81
  • Мнения: 4 700
legeo ,  честито. Лека бременност ти желая.  Hug

# 82
  • Мнения: 120
Здравей, Имам Вяра.Благодаря за милите думи. Пожелавам ти и на теб същото щастие възможно най-скоро.
Проблемите бяха при мен. При мъжа ми всичко е ок.
Аз съм с ендометриоза, един блокиран от ендометриозна киста яйчник и с двурога матка. При Стаменов ходех от дъжд на вятър от близо 4 години. Тогава се лекувах в Пловдив /голяма грешка/ и при него ходех за консултации. Три години ходих из пловдивските специалисти, а още при първото ходене при Стаменов той предположи , че може да имам ендометриоза и тя да е проблема. Сериозно започнах да го посещавам миналия юни. Той ми обясни, че освен ин-витро друг вид лечение при мен няма да е удачно. Последваха хормонални изследвания, цветна снимка. После те излязоха в отпуска. Септември отново бях при него, оказа се че и вторият яйчник е блокиран. За щастие се разминах само с хапчета. После изчаках коледната им отпуска и започнахме стимулацията през януари. Общо взето това е. Ако имаш още въпроси - насреща съм. Успех Hug Praynig

# 83
  • Мнения: 1 715
здравейте моми4ета!на 14 февруари ми дойде,на третия ден след като спрях дуфастона.искам да ви попитам за тестовете за овулация ,от кой ден запо4ват да се правят? Hug

# 84
  • Мнения: 7 716
Колко дни ти е цикълът обикновено?

# 85
  • Мнения: 1 715
Колко дни ти е цикълът обикновено?
ами мн време нямах цикъл,имах след лапарото 2 месеца и край,сега го предизвиках с дуфастон.знам,4е сигурно няма да има ову,но все пак

# 86
  • Мнения: 7 716
Моят съвет е  да започнеш меренето на температура.

# 87
  • Мнения: 1 715
Моят съвет е  да започнеш меренето на температура.
да.Благодаря ти за отговорите!

# 88
  • Мнения: 7 716
Пиши, ще помагаме. Laughing

# 89
  • Мнения: 1 715
здравейте момичета!Всеки ден ви чета,въпреки,4е не пиша.Няма с какво да се похваля.
Днес ми е 14 ден и започвам дуфастона(от 14-26ден),но не съм следила овулация,това пречи ли?Но ако не го пия пак няма да ми дойде.Мисля до срещата ми с Стаменов да го пия както ми каза.
Пожелавам ви Баба Марта да ви донесе много щастие!

Общи условия

Активация на акаунт