Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Кога ще го бебето дадеш на баба му да го гледа, ти сама решаваш. Наистина сега не е момента да ти се говорят такива неща. И аз не обичам такива изказвания, затова не им обръщам внимание. Свекито си отвори устата да ги гледа (защото имала опит - мъжът ми е близнак), но още от първия месец на децата й казах да не си прави такива илюзии (буквално й го казах), защото има здравословни проблеми и не ми се рискува да ги й ги поверя. От тогава ме гледа малко накриво, но се прави, че нищо й няма. Майка ми и тя се гласи, но... казах й, че е още рано и ще й ги дам като станат на 5-6 години.
Кажи им директно, че ще оставиш детето като поотрасне, за да може да изказва само какво му е и т.н. Пък за последиците.. надали ще се скарат с теб, та нали трябва д аси виждат внучето Rolling Eyes.

# 16
  • Мнения: 474
Заглавието наистина е доста стряскащо ..... Shocked Когато Алекс беше на два-три месеца не давах дори и на баща й да я извежда сам на разходка, дори и да умирах за сън  smile3555..... Не се притеснявай - първо имаш подкрепата на мъжа ти...това е достатъчно  Wink... каквото и да те притеснява, е предполагам, че наистина е изнервящо постоянно да повтарят това - "без мама и тати" /наистина и аз бих се впрегнала/..... Crossing Arms Ама колкото и да искат свекитата, за едно дете мама и тати са си най-, най-....... дядо и баба не могат да ги заместят ако ще и на "ушите да си стъпят"  Mr. Green....Пък и няма лошо от време на време да взимат детето....... има още доста време до тогава и самата ти ще почнеш да мислиш по друг начин...... Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 3 360
Хубаво е и че със съпругът ти сте на едно мнение-гледайте си детето и му се радвайте!Като порастне и започне само да изявява желания ще му мислите Peace

# 18
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Това е ужсно! Щом мъжът е на твоята страна, трабва да поговори с тях! За да си нямаш ти проблеми, нито с него, нито с тях, той сам трябва да се оправи със своите родители!
Аз бих се нагърбила даже сама да свърша тази работа, защото няма да изтрая, дълго да продължава така!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Хич не им се връзвай. Има много време докато решиш да се върнеш на работа - дотогава може и друга песен да запеят. И на мен майка ми само ми мрънкаше няма ли да им закараме Таня да я гледат и ние решихме да я оставим за 4 дни - е, то не беше мрънкане, то не беше чудо - твойта дъщеря това, твойта онова - забравили са какво е да гледаш малко дете  Wink освен всимки хубави мигове има и мнооооооооого грижи, нерви и безсънни нощи, а на възрастните им идва нанагорно  Simple Smile

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Спокойно, ще им отмине ентусиазма с времето!

И една от нашите баби така приказваше, а сега и на разходка не сеща да предложи да я изведе.
Сама си бие отбой, без да съм я молила за помощ. Та болна била, та детето било още малко, ама като пораснело...най-много да я забрави!

Не се притеснявай щом не ти излизат с конкретни оферти, а само приказват.

Тези приказки повечето от нас тук сме ги чувалЕ!

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Доста стяскащо заглавие,а проблема е почти нулев!Като се успокоят хормоните нещата ще се наредят!

# 22
  • Мнения: 438
Щом мъжа ти е на твоето мнение,не се притеснявай.Ако много нахалстват бих ги скастрила,дори да има риск да си развалим отношенията.Всеки трябва да знае къде е границата и да се съобразява! Peace Наистина е доста страшничко заглавието.

# 23
  • Мнения: 6 618
Доста стяскащо заглавие,а проблема е почти нулев!Като се успокоят хормоните нещата ще се наредят!
Абсолютно съм съгласна .Как може да се сърдите ,че бабите и дядовците си обичат внучетета newsm78 вие  баби ,дядовци нямате ли?

# 24
  • Мнения: 5 362
Деси,акъла ми изкара с това заглавие ooooh!

Не се притеснявай-никой не може да ти вземе детето.Не си внушавай подобни мисли и не се ядосвай за такива глупости.
Я изчакай малката да порастне и да почне да "шета" едно хубаво,че тогава им я прати на гости.Да видиш как ще те чакат с нетърпение да отидеш да си я вземеш Laughing
Всички възрастни хора са така-като знам моите баба и дядо как ми се радваха и как са ме гледали като малка... Нооо,майката си е майка.Нея никой не може да я замени Wink

# 25
  • софия
  • Мнения: 555
Малеее... супер заглавие!! Казвам си тук ще има разпра, бой и кръв Simple Smile, а то - само малко повече хормони.
След раждането наистина хормоните влияят на мисленето и емоциите. Успокой се, всичко ще мине ден до пладне. И при теб и при тях.
И аз така не си давах първото и го гледах до 3-4 год. сам сама, но пораснах и ... помъдрях. Сега имам акъл в главата, но бабите не щат толкова мъжорля на един куп Simple Smile) С една дума - гледайте си сами децата. Е ще си ги гледам я, няма да ги оставя на улицата. Но идва момет децата порастват и обичат да сменят обстановката и да ходят тук там на гости без мама и тате. И за мама и тате е добре и за детето. Но до тогава има толкова време при теб, че няма какво да се притесняваш и кахъриш. Пък и мъжът ти мисли като теб. Така че споко - гушкай Лили и се радвай на усмивките й.

# 26
  • Мнения: 6 164
Оф аз мислех, че за развод става дума и ще го присъдят на таткото... ooooh!

Жено, стегни се бе! Grinning Искали, говорели, остави ги да си говорят, като порасне малко сама ще искаш да я дадеш да я погледат. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: X
Щом мъжа ти е на твоето мнение,не се притеснявай.Ако много нахалстват бих ги скастрила,дори да има риск да си развалим отношенията.Всеки трябва да знае къде е границата и да се съобразява! Peace Наистина е доста страшничко заглавието.
Подкрепям напълно! Те и моите се пробват, ама няма да ги огрее! Не си губи времето за глупости, а си се радвай на малкото съкровище!  bouquet

# 28
  • Мнения: 753
Споко...една седмица у тях и ще ти я върнат сами....те и моите баби така говореха, сега на 2-ия ден и ми звънят да питат кога ще го взимам

# 29
  • Мнения: 873
Доста стяскащо заглавие,а проблема е почти нулев!Като се успокоят хормоните нещата ще се наредят!
Абсолютно съм съгласна .Как може да се сърдите ,че бабите и дядовците си обичат внучетета newsm78 вие  баби ,дядовци нямате ли?
нямаше да ме мислите за излишно луднала,ако бяхте слушали това,което аз слушам откакто бях бременна Naughtyосвен това най-добрите приятели на моите свекита отдавна са иззели функциите на родителите на своето внуче и си го гледат откакто ги познавам,та за моите свекита това е идеала-баба,дядо и внуче.как са го постигнали не знам,но на мойте трябва да им стане ясно,че при нас няма да е така и вместо да ми се подигравате,дайте акъл как да им го направя от ясно по-ясно...... Naughtyдруг е въпросът,че бабата и дядодо на Лили са на възрастта на моите баба и дядо-мъжът ми е изтърсакът в семейството и се ужасявам като си представя как биха ми гледали детето дори за един уикенд ooooh!
благодаря на тези от вас,които ме подкрепят с отговорите си  bouquet
П.С. на една моя позната,родителите пък имат следната идея-те да гледат детето и,което още няма годинка,а тя да се грижи за болната си баба.и тя е възмутена,но не вярвам да е чак пък от хормоните Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт