Какъв абсорбатор-коминен тип-препоръки,марка?

  • 15 812
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Faber е най-добрата фирма за аспиратори и абсорбатори- както ми казаха колегите от там има ОГРОМНА разлика м/у двете
Eurolux е търгивска марка на фирмата, т.е. са едно и също

Не разбрах защо е необходима аспиратора ти да е коминен тип, може би чисто визуално.
А ко не е задължително си вземи Flexa Vitro A60-телескопичен е има добри показатели и можеш да избираш м/у дже мощности и две цени разбира се.
Успех

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аспиратора ни не може да е за вграждане,защото кухнята ни не го позволява.Няма такъв вид плоскост,от която да се изработи същия цвят шкаф за вграждане на аспиратор.Кухнята е от полските и затова.Благодаря ви за отговорите.

# 17
  • Мнения: 505
Здрасти, Камелия! Ами, оплаках се на съседите - те се събират долу пред входа на по биричка. И те казаха, че няма какво да отпушвам комина, сигурно някой ГО Е ОТРЯЗАЛ И СИ Е НАПРАВИЛ БАРБЕКЮ. Аз се вкиснах много лошо, докривя ми до немай къде и си тръгнах. Обаче вечерта мъжът ми се връща и пуска аспиратора за да види какво е положението и кво да видим - той смуче като невидял. Не се усеща миризмица изобщо и парата фучи нагоре! Да пукна, ако знам какво е станало - нищо не разбирам нито от комини, нито от барбекюта, не смея да питам комшиите, че ще взема да напсувам някого. Радвам се, че най-накрая имам нормални условия за готвене, щото напоследък в кръчма не стъпваме, банички не ядем и готвенето е неизбежно.

Общи условия

Активация на акаунт