Режим на Пиер Дюкан - 30 част

  • 24 362
  • 607
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 245
Виждам всичко, хич не се отпускайте!!!




Ама нищо не казваш Вещи...както каза Фоли, да не би да стачкуваш и тук?  Joy

# 556
  • София
  • Мнения: 3 789
Ееее, зтрахотни сте! Hug
Много ви благодаря!
Започвам!
Даже ще си сложа и лентичка, ама довечера, та мотивацията (визуална) да е по-силна!
Sun, ако искаш книжката- има я в книжарницата на "Сиела" в МОЛ-а на Стамболийски

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 10:42 от Вили_

# 557
  • София
  • Мнения: 2 245
започваш със закуска от 3 лъжици трици с 1 чаша кисело мляко. Обед - пилешко месо или риба - колкото ти се яде. Следобед чаша мляко със малко степче вътре и вечеря яйца по панагюрски на тефлон.
И си готова!  Hug

Това е част от менюто в ресторанта ни в Рим нали Миши Simple Smile

Да, ПепиHug   chef

# 558
  • Мнения: 1 314
Вещи, само гледаш и стреляш, кажи нещо! Wink
Вили, добре дошла!

# 559
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Вещи от учителската ли наблюдаваш?  Laughing

И пропуснах да кажа, че видях снимките от Пловдивската среща. Ама много сте хубави значи Simple Smile)) Едни такива усмихнати и чаровни   bouquet

# 560
  • Мнения: 3 640
Вили, благодаря за инфото!  Hug

# 561
  • Мнения: 1 454
Михаелка, и аз така позмислих и предположих, че апетита се увеличава, но на едно момиче от друга тема диетолог и го е казал...

Иначе заради липсата на плодове и доста вещества започнах да ги пия, защото много ме е страх от някоя авитаминоза, а и наскоро цикъла ми стана доста оскъден та ...затова започнах да ги пия...

сега си правя почивка около месец или 20 дни и ще продължа с геритамина поне, че ....не знам

# 562
  • Мнения: 220
Добро утро и от мен на всички дюканки.Добре дошла и на адашката ВИЛИ.Няма какво да се чудиш.Почвай смело още от днес.Много е лесно.А пък днес при нас е едно дъждовно и мръчно,та ме мързи да работя даже.Но няма начин.Пожелавам един прекрасен и  усмихнат дюкански ден на всички,пък бил той и дъждовен. newsm10

# 563
  • София
  • Мнения: 2 245
Михаелка, и аз така позмислих и предположих, че апетита се увеличава, но на едно момиче от друга тема диетолог и го е казал...

Иначе заради липсата на плодове и доста вещества започнах да ги пия, защото много ме е страх от някоя авитаминоза, а и наскоро цикъла ми стана доста оскъден та ...затова започнах да ги пия...

сега си правя почивка около месец или 20 дни и ще продължа с геритамина поне, че ....не знам


Да Дайси, сега като се замисля и на мен ми свърши миналия месец за 3 дни. От онзи ден започнах някакви мултивитамини с много добър състав и не мога да кажа, че имам по-голям апетит. Но вит А, Е и С са много важни. Освен да сме слаби искаме да имаме хубави никоти, коса и кожа, нали така.  Wink

# 564
  • Мнения: 1 454
Така е, аз вчера направо бях възмутена като го чух...и нямаше да вярвам, ако не бяха вмъкнали в разговора въпросният диетолог...

иначе ако е до повишаване на апетита, аз определено не страдах от това докато ги пих...аз имах и ПМС по това време- той не ме спря да съм на диета, че някакви си витамини ли...
Иначе на мен винаги ми е по няколко дни- 3 максимум, ама по едно време си бяха някакви нищожни капки за по ден и се уплаших, защото доста момичета във форума са надебелели именно от хормонални таблетки!

А иначе да се похваля, е си взех поука и преди малко хапнах няколко парченца свежо сирене...
за обед ме чака млекцето!

# 565
  • София
  • Мнения: 2 245
Така е, аз вчера направо бях възмутена като го чух...и нямаше да вярвам, ако не бяха вмъкнали в разговора въпросният диетолог...

иначе ако е до повишаване на апетита, аз определено не страдах от това докато ги пих...аз имах и ПМС по това време- той не ме спря да съм на диета, че някакви си витамини ли...
Иначе на мен винаги ми е по няколко дни- 3 максимум, ама по едно време си бяха някакви нищожни капки за по ден и се уплаших, защото доста момичета във форума са надебелели именно от хормонални таблетки!

А иначе да се похваля, е си взех поука и преди малко хапнах няколко парченца свежо сирене...
за обед ме чака млекцето!


Браво за закуската и мен ме чака млекце със степче, но още съм на кафе.   bouquet

А за хормоналните таблетки... пила съм 3 пъти за по 5-6 месеца и ми се отразиха много зле. Надебелявам, подувам се, абе ужас. Сега само презервативи... никакви хормони!

# 566
  • Мнения: 980
Дайсичка, относно апетита няма проблем... Дюки разрешава да ядем !! Само да е режимно!!   bouquet

# 567
  • Мнения: 1 454
Михичка, аз съм пила веднъж, но за кратко и нямаше никакъв кой знае какъв ефект...но няма да повтарям де Simple Smile

 BlackSnake , то апетита ,ако беше за режимни храни ехееей, аз ще съм фиданка...

Честно да ви кажа много диети  и много време ми трябваше да се реша да почна Дюкан...
само заради темичката и само заради вас, понеже наистина най-най- омразната ми храна са яйца и месо....

добре , че може млечни, било то и обезмаслени Simple Smile


  bouquet  bouquet  bouquet

# 568
  • София
  • Мнения: 2 245

Честно да ви кажа много диети  и много време ми трябваше да се реша да почна Дюкан...
само заради темичката и само заради вас, понеже наистина най-най- омразната ми храна са яйца и месо....

добре , че може млечни, било то и обезмаслени Simple Smile[/i]

  bouquet  bouquet  bouquet

Дайси, преди Дюкан не бях яла месо 1,5 г. Какво ли не правим, за да изглеждаме и чувстваме по-добре... целта оправдава средствата...

# 569
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!Извинявайте,че се намесвам така.От доста време ви чете и сте ми голяма мотивация.Възхищавам ви се,че сте такива амбициозни мами във всяко едно отношение.Бъдете винаги такива.Моят въпрос е къде в Пловдив има трици.Благодаря Ви.Лек и отслабващ ден ви желая. Laughing  

Общи условия

Активация на акаунт