Намесвате ли се при нередности?

  • 1 521
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
И аз се меся постоянно, но до полиция не съм стигала  Twisted Evil. Обаче в случаите с проблеми с деца не говоря с родителите, а с детето директно /е, не заплашително де  Mr. Green/. Така или иначе тук повечето родители карат бавачките да се занимават с тези неща /на мен това не ми харесва/, а ако говоря с родителя ще се започнат пак истории като "а, не, моето дете не прави така" и как да им обясниш, че ти си го видяла със собствените ти очи  newsm78.

с пуберите съм определено заплаШителна  Twisted Evil
само като им зърна наглия поглед, докато се приближавам, блажено вярваЩа, 4е Ще разберат преди да съм стигнала до тях, ми минава всякакво желание за културна забележка  Embarassed


# 16
  • Мнения: 580
ами намесвам се, какво да правя. когато някое дете си пълни устата с вода и я изплЮва на пързалката, където другите деца 4акат да се пуснат, докато майка му си лафи по мобифона; когато ритат топка (та понякога и татковци  #Crazy) в 4астта, отделена за малки деца; като сваря 60 килограмови пубери на лЮлката за бебета, която болезнено скърца под тежестта им; когато си оставят домаШните лЮбимци да си свърШат работата около детските съуражения  Sick.

Ако изобщо се намесвам, което става много рядко, то само в тези ситуации, които е описала feiam и то ако родителите не са наоколо или не забелязват какво става.
Тука е точно обратното - пълно е с разни отегчени, свръхприлежни майки - домакини, които прилагат методите си на възпитание на чуждите деца и им се карат по заместване.

# 17
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Намесвам се ако заплашват синът ми по някакъв начин.Но гледам до конфликт да не се стига с др родители.Всеки има право да въспитава детето си както намери за добре.Определено не ми е приятно да видя "млатещи" се деца,и още по неприятно родители седнали отстрани и невзимащи никакви мерки.Много пъти ми се е искало да отрезвя някоя майка която казва на детето си да удря щом  го удрят.

# 18
  • Мнения: 1 238
Цитат
60 килограмови пубери

Тук пуберите са просто...... #Cussing out #Cussing out

До нас наскоро направиха детска площадка, има една малка пързалка и три люлки. И кой седи най- често там? Пуберите.
Последната мода беше да си домъкнат колелетата горе на пързалката и да се спуснат с колелото надолу  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Чак Оли, дето беше на 3 годинки се възмути и каза, че правили опасни неща. Е, как да се вредиш на пързалката. Изобщо на площадката. Или пък вързали две големи кучета на пейката, а те седнали на люлката и си слушат музика по мобилните телефони, а кучетата лаят, пищят, дерат се, защото не им се седи вързани. Едното момиче веднъж освободи едното куче и то се хвърли върху Оли и я събори на земята. От тогава детето ми го е страх от кучета. Аз се развиках, защото много се уплаших и им казах, че площадкат е за деца, не за кучетата им. Язък, че сложиха чист, нов бял пясък. Те кучетата му разказаха играта.

# 19
  • Мнения: 1 184
с пуберите съм определено заплаШителна  Twisted Evil
само като им зърна наглия поглед, докато се приближавам, блажено вярваЩа, 4е Ще разберат преди да съм стигнала до тях, ми минава всякакво желание за културна забележка  Embarassed
Laughing Ти сигурно си много миличка и не можеш да ги изплашиш само с поглед. Ела да ме видиш мен в такива ситуации  Twisted Evil...
Но при нас няма много пубери и това до известна степен е в моя полза. С по-малки деца е по-лесно да се разбереш понякога.

# 20
  • Мнения: 247
Когато стана свидетел на нещо нередно-според моите разбирания-винаги се намесвам....,не ме е страх от последствия,нито от коментари.Принципите трябва да се отстояват ! Peace

# 21
винаги се намесвам щом става въпрос за деца! разчитам , че и моето пораснало вече дете е имало кой да защити или дори нахока ако е трябвало когато не съм била със него за да реагирам. изхождам от мисълта всички деца са невинни и всички деца са мой, каквото напиша на тази книга дете от ще се превърне в такъв човек! често ми се е случвало да казвам: помисли си мама и татко са на работа и си мислят ,че ти си добре, а ако сега паднеш от там дали ще си добре? ще отидеш в болница и когато се приберат в къщи родителите ти къде ще те търсят? ти нали не искаш да ги тревожиш? и др. подобни ВИНАГИ ПОМАГА АКО ГИ НАКАРАШ ПО НЯКЪКЪВ НАЧИН ДА РАЗМИАЛЯТ ВЪРХУ ТОВА КАКВО ПРАВЯТ И ТРЯБВА ЛИ ДА ГО ПРАВЯТ

Общи условия

Активация на акаунт