Урок #28:how to live healthy in this unhealthy environment?

  • 12 195
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 255
Бистра лек полет.И очакваме включване:)

# 76
  • Мнения: 2 563
Бистре, лек полет!

Моята свеки навсякъде пипа, за нищо не пита. Веднъж си беше избърсала косата с парцал за под, защото сама бъркала, вадила, вместо да ми каже на мен "Дай ми моля те една по-малка кърпа за косата". Редовно сочи към разни неща и настоява "На вас тези чаршафи, кърпи, чаши ... не ви трябват, дайте ми ги на мен".

Ние, живот и здраве, ще й ходим на гости за деня на благодарността. Преместила се е с най-новото си гадже и децата му в къща. Доволна съм, така поне ще се сеща да говори на английски и няма да е толкова обсебваща към сина си. Ми не мога да я трая, личи ми, нали?

# 77
  • Мнения: 2 255
Хохохоо....ама тук остана ли друга(освен мен) да не пищи от свекърва  Mr. Green
  злорадствам чак,а...заформям се като зла такава(свекърва) един ден...мхм...умеем ги нещата,ей...

# 78
  • Мнения: 1 593
Хохохоо....ама тук остана ли друга(освен мен) да не пищи от свекърва  Mr. Green
  злорадствам чак,а...заформям се като зла такава(свекърва) един ден...мхм...умеем ги нещата,ей...

Аз не пищя. Но причината е основателна - виждала съм се с жената я има я няма 15тина пъти - разстоянията са голямо нещо - разделят ни, но ни събират  Mr. Green
Блажка, заемам от моето ежедневие:
хик-хик-хик-пфуу-хих-хик-хик-пфуу (Трета техника за дишане на Ламаз, за когато имаш нужда през Октомври, пък дано да нямаш нужда  Laughing )

Бенсън, впечатлена съм много от разказа ти - специално ти завиждам за посещението на резервата - какви ли снимки стават там...
На нас ни е скъпо да правим екскурзия още до Африка, но някой ден и това ще стане...

Записвам се за Френдс- аддикт
От най-сериозните. Толкова сериозен, че по едно време всеки момент в живота ми, все ми изникваше подходяща фраза от Френдс. Най ми допада Чандлър.

# 79
  • Мнения: 810
Бенсън, страхотна история! Звучи като разказ от книга, авантюристично и някак...топло, африканско Simple Smile Аз също съм била в Африка, за една година, но съм била дете. Много искам да се върна и да я видя сега. Нашите съседи/приятели занимават след няколко месеца за там, още не са решили точно къде ще отидат. Те ходят през 2-3месеца на най-екзотичните места. Като ги обходят ще правят бебета. Ако не бяхме бременни, щяхме да отидем с тях до Африка, но сега ще се правим на разумни хора  Laughing

Блажка  Laughing закъсваш я скоро значи. Ех, зная как се чувстваш! На мен като ми казаха, че трябва да съм на бед рест, а мъжа ми заминава за 1месец в Европа, решихме да викнем свекърва ми да ми помага 1месец /но то от 1 щяха да станат 3, щото как да я изгоним преди да види бебето/. Купихме билет, минаха няколко дни и на мен ми дойде акъла в главата и й се обадихме да не идва  Embarassed Тя е много опък човек и щяхме да се изтрепем...не е момента за войни.

# 80
  • Мнения: 7 837
О, и аз тактично и дипломатично отказах помощ за след като се роди бебето. Нямам нужда някой да ми се мотка в краката. Даже майка ми не бих изтърпяла в такъв момент.
Блажка, няма да ти съчувствам,  защото знам че ще се справиш  Simple Smile

Бистре, лек път.
Мишолина, тъкмо си мислех тази сутрин къде се изгуби. С теб сме следващите и ще се гоним коя да е първа  Laughing

# 81
  • Мнения: 810
Кейси, в коя седмица си сега? Мишолина напредва дааа  Grinning Зори и аз сме с термин Ноември, обаче аз сигурно ще се гоня с вас двете /дано/. Вие сте много тихички, надйте глас  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 7 837
Влизам в 37-ма тия дни  Simple Smile
Със Самуил ми изтекоха водите в края на 36-та, та поне си бия рекорда тоя път.

И ще те помоля да не се тикаш, моля. Имаш още много време.  Grinning

# 83
  • Мнения: 7 091
Бистре, лек път и от мен и да не ни забравяш!!! Влизай тука да те виждаме!!! Hug Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 1 783
Мерси на всички за пожеланията, ама аз ще вляза още един-два пъти да по-форумя преди да тръгна Hug

# 85
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бистре, и от мен лек път и всичко да се нареди в България.

Хиър, много се радвам, че вече подслушваш! Hug И на майка ти много здраве и късмет в лечението!

Аз сама съм виновна (с мъжа ми де), че си натресохме майка и свекърва/тъща за една година в къщата. Оживяхме, както е видно, но не го повтаряме. Каня ги вече само за по месец.  Crossing Arms
Свекърва ми ми пререди къщата, майка ми за всичко питаше по 100 пъти. Еднакво изнервящо е. Е, може би на мама ще й дам преднина, че си е моя и си я обичам.  Grinning

Джена, Кейси, Мишолина, такъв ли е реда? Все момченца!

# 86
  • Мнения: 3 491
Мерси на всички за пожеланията, ама аз ще вляза още един-два пъти да по-форумя преди да тръгна Hug

Надявам се, че не съм те изтървала.  Hug Лек път и от мене!  bouquet

# 87
  • Мнения: 337
Аз тъкмо се тюхках и чудех да викам ли майка като се роди бебето , ама като ви чета оставам с впечатление , че повече ще пречи отколкото помага . За свекито изобщо не отварям дума , не че и тя ще хукне да идва де...
Ама си ми е малко притеснително ще се справим ли в началото . Мъжа ми отсъства често и ние сами със синчето и бебока какво ще се правим ...сега ми е малко страшно , но сигурно като дойде живот и здраве нещата ще се наместят

# 88
  • Мнения: 948
Джена, Кейси, Мишолина, такъв ли е реда? Все момченца!

Джена,  Мишолина, Кейси  Simple Smile Пък Зори, МисЗ и Пумпал по-нататък, като им дойде времето.

На този етап, когато стане - стане  Mr. Green Ама аз довършвам ремонт, та не съм се разбързала.

За момченцата: няма лошо. Нали е някаква специална (китайска) година на златната свиня; супер било за бебета по принцип, и за момчета допълнително  Sunglasses

Опасна работа е свободното време; кажете ми да отивам да си лягам  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 800
Mай е по-добре да няма никой от родата за помощ newsm78. Мен ме хвана шубето в последната минута и извикахме свеки. Добре беше, но по-добре, че си тръгна след седмица. Мъжа ми тогава учеше за бар и го нямаше от 8ам-12ам, та все едно сама гледах АJ. Издържа се и няма напрежението да  трябва да се съобразявам с още някой.

misholina, да ти кажа да си лягаш ама и аз до 3ам стоя из форумите последната седмица. Лека ти нощ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт