Не мога да науча половинката да се храни акуратно

  • 13 373
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 425

Между другото, направи ми впечатление, че май нито една от нас не се похвали, че мъжът й се храни като аристократ и не освинва всичко около себе си.  newsm78 (Ако съм пропуснала някого, моля да ме извини!

Ами да се похваля тогава  Mr. Green. Моя е супер в това отношение. Храни се човешки, използва прибори, чинийка за отпадъци, салфетки и т.нт. А пък как подрежда храната - страшен е. Направо мъж - мечта си имам.

# 76
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
feiam, твърде тенденциозно обобщаваш нещата. Сравнението ти не е обективно. Peace
Между другото има една сентенция, че хората правят любов точно по начина, по който се хранят. Оставям за размисъл. Wink

заЩо да е тенденциозно?  Rolling Eyes
всеки държи на определени неЩа, заЩо трябва жената да направи компромиси, за да е уЮтно на съпруга и, а той да не се напрегне да и достави съЩото удоволствие?
при това, струва ми се, говорим за елементарни навици на културно поведение. никой пък не може да ме убеди, 4е споделя с кеф трапезата с хранеЩ се като хиЩно животно, или абориген.

за сентенцията съм съгласна, говори много, но и в този слу4ай, за мен изводите са в уЩърб на този вид мъже (да ти ги изброя ли сравненията, които ми идват?  Laughing)

# 77
  • Мнения: 3 715

за сентенцията съм съгласна, говори много, но и в този слу4ай, за мен изводите са в уЩърб на този вид мъже (да ти ги изброя ли сравненията, които ми идват?  Laughing)

Не че темата е за това, но сентенцията е вярна и за обратния случай.

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
никой пък не може да ме убеди, 4е споделя с кеф трапезата с хранеЩ се като хиЩно животно, или абориген.
Компромисно решение- всеки да се храни сам Peace Wink

# 79
  • Мнения: 4 300
..Между другото, направи ми впечатление, че май нито една от нас не се похвали, че мъжът й се храни като аристократ и не освинва всичко около себе си.  newsm78 (Ако съм пропуснала някого, моля да ме извини!   bouquet)
Та какъв извод можем да си направим от тази тема, скъпи дами? Дали това не е световната конспирация на свекървите - да възпитат синовете си като свинИ, за да отмъстят веднъж завинаги на снахите или просто мъжете са си свине по принцип?  newsm78
Дали пък някои не са прекалили със сапунките и розовите романчета в пубертета...  Thinking
Абе аз моя не го хваля, да не вземе да ми завиди некоя Mr. Green С до 3 прибора се справя перфектно, не мляска и рядко прави петна.

П.С. Майтапа настрана, преди две години се включи в една служебна програма, която се състои от обеди с топ мениджмънта на дружеството, в което работи ( нещо като обедите на Капитал). Та тогава извади отнякъде една книжка "Как да се държим в обществото". Не съм го проверявала обаче какво е научил. А у дома имаме една книга, издание от началото на 20 век, готварска, но и с описания на всякакви прибори, начини на сервиране, дори има и глава за облеклото на прислужниците #Crazy.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 761
Свиква се да се храниш на покривка чистичко и без да хвърляш храна около себе си.
В дома на родителите ми ,моята майка изведнъж преди около15г. реши да замени мушамата с покривка Rolling Eyes/да оточня че тогава с брат ми сме били около 15годишни/.
Отначало ни беше доста трудно да пазим чиста покривката ,докато се храним,но леко-полеко стана....
И досега е с покривка масата у дома- въпрос на навик е - просто не ти прави впечатление

п.с.- аз с мъжлето нямам този проблем,дори детето се научи да яде чистичко/нали е девичка Mr. Green/

# 81
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

за сентенцията съм съгласна, говори много, но и в този слу4ай, за мен изводите са в уЩърб на този вид мъже (да ти ги изброя ли сравненията, които ми идват?  Laughing)

Не че темата е за това, но сентенцията е вярна и за обратния случай.

абсолЮтно: с прекалено гнуслив, прецизен и т.н. добър секс нема да стане   Embarassed Mr. Green

никой пък не може да ме убеди, 4е споделя с кеф трапезата с хранеЩ се като хиЩно животно, или абориген.
Компромисно решение- всеки да се храни сам Peace Wink

оЩе по_комромисно : всеки да живее сам  Twisted Evil

# 82
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Четох, четох и не разбрах какво точно предизвиква възмущение - подложките за хранене, самото хранене, некрасивото изхвърляне на отпадъците или самите мъже newsm78

И аз да споделя своя опит.
Подложки за хранене или както се казва хангали /ако са от плат/ лично купувам и след известно време пак лично изхвърлям, защото у дома никой не желае да ги ползва.
Покривките ми не са от мушама, но са от плат, съобразен за ежедневно хранене. Обикновено се слага за пране през ден и по тях няма петна, а и си осигурявам нужното ми разнообразие от десени.
Всички се храним нормално и според настроението ни. Всеки си има чинии, прибори, чаша и салфетка. Единственото на което държа е да се яде на масата и само на нея.
Навремето свекърва ми е тормозела мъжа ми да се храни с книги под мишниците, но той определено не се е поддал. Joy Joy

 newsm78 Като цяло мисля, че имам достатъчно други грижи, за да се ядосвам, за това, че някой не се чувства като в музей, седнал на собствената си маса. Дори и да е красиво и естетически подредена.


# 83
  • Мнения: 6 029
леле само у нас ли не  ядем на покривки.... почвам да се срамувам вече.

# 84
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Julie,

с тези две слънчица те съветвам скоро да не слагаш покривка. newsm53

# 85
  • Мнения: X
Това ми е проблема.  И много ме дразни да ви кажа, не знам вече какво да го правя това прасе. Работата е там че е свикнал при майка си да се храни на мушама ( Close) и си свини масата на хранене както си иска. При мен мушама няма никакъв шанс да се посели в дома ми. Но имам няколко placemat от пластик и съответно всякакви други се заместват с тях за да си мърля. ooooh!

Каквато и декорация да направя на масата, моментално отгоре се мятка пластика, а чиниите се сменят на тези които са му по-удобни. #2gunfire

Кажете само аз ли съм потърпевша и как да го отучавам това прасе. ooooh! Да ги изхвърля тези пластиковите матове мислих вече. Страхувам се после да не пера покривки. Sick Дали би помогнало, как мислите?

По принцип избягвам да пиша в подобни теми, но ми стана интересно, що за човек може да нарече собствения си съпруг "това прасе"? И що за човек може да предпочете да си пази покривките и завъртулките, пред това собствения му съпруг да се чувства комфортно и уютно в дома си? Или "дома ми", както го наричаш, не е и негов дом, в който той да си прави каквото му харесва? Без да съм на 100 процента сигурна естествено, сигурно съпруга ти е основния "виновник" да притежавате този дом - с неговия труд, пари и време. Остави го да се храни както си иска и обръщай внимание повече на важните неща, а не на някакви покривки, кърпи и завъртулки! Мога да напиша още много, но ще се въздържа, защото все пак не те познавам.

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
леле само у нас ли не  ядем на покривки.... почвам да се срамувам вече.
Не си ССФ Naughty Беж в ъгъла Mr. Green

# 87
  • Мнения: 6 029
леле само у нас ли не  ядем на покривки.... почвам да се срамувам вече.
Не си ССФ Naughty Беж в ъгъла Mr. Green
о аз знам, че не съм. освен това не си сортирам прането... не го простирам както трябва и спя на диван, вместо на спалня...

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ау, и аз спя на диван Embarassed

# 89
  • Мнения: 6 029
тогава кво ми размахваш пръсти....

оспамихме.

Общи условия

Активация на акаунт