Кога започна при вас косопада?

  • 2 754
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 325
От преди месец сипя косми из цялата къща, т.е. 3 месеца след раждането. От години използвам за себе си шампоан джонсън с лавандула. Преди да забременея правех всяка пролет по 1 курс с Мерц и съм много доволна, но сега ще изчакам с тях, защото още кърмя.

# 16
  • Мнения: 412
През цялата бременност косата ми преживя небивал възход. Не знам на какво се дължи. Беше страхотна, както никога и досега. След като родих започна да й се разкатава м....та и използвах козметика за коса на една фирма (не съм сигурна дали м0га да я напиша тук) с масло от норка. Много ми помогна.

# 17
  • Мнения: 4 621
За щастие така и не започна Peace

# 18
  • Мнения: 773
Започна да ми пада на третия месец от раждането. С нищо не съм я третирала. Не се и претеснявах, защото през цялата бременност един косъм не ми падна от главата. Спря да пада някъде на петия или шестия месец.

# 19
  • Мнения: 174
Косата эапочна да ми капе към края на 3-ти месец, но май при всеки си е индивидуално.  Не съм я третирала с нищо,след два месеца и половина от самосебе си спря да капе Peace
Успех!  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 677
За щастие така и не започна Peace

И аз мога да се похваля със същото!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 074
От първия до скоро (сега бебокът е на 6 без малко), направо ми се отвори пътечка вече. Ще порасте, казват.

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз не съм имала косопад, или поне не съм забелязала да имам.

# 23
  • Мнения: 9 973
хе-хе,аз се чудя защо от 1 седм. ми капе косата,а то било нормално! newsm78 Laughing

# 24
  • Мнения: 7 914
на мен започна към 4-ия месец след раждането... днес започнах да пия ревалид Peace

# 25
  • Мнения: 560
Аз съм си все същия урунгел.Честно казано имам толкова много косище,че и да капне малко като родя,едва ли ще се притесня много.И без това искам след време да я изправя,а няма да ми стигнат мазилата,които ми донесоха за трайно изправяне.Така че и да се лиша от малко космалаци....абе коса-пак ще покара.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебо беше, примерно, на 2 месеца. Сега е на 3, още капе... Sad

# 27
  • Мнения: 1 155
Косата ми започна да капе 1 месец след като бях родила, постригах се доста и изпих 30 хапчета геритамин по едно на ден. Сега нямам никакъв косопад. Peace

# 28
  • Мнения: 1 335
Косата ми започна да капе 1 месец след като бях родила, постригах се доста и изпих 30 хапчета геритамин по едно на ден. Сега нямам никакъв косопад. Peace
А геритамин влияе ли на кърмата? Не че много кърмя, за съжаление имам много малко кърма и само за предястие, но все пак не искам нещо да премине през нея в бебо..

# 29
  • Мнения: 8 917
Явно съм била от щастливките, които ги е подминал.

Общи условия

Активация на акаунт