Златни пръстени и бяло злато. Грозно ли е?

  • 12 070
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Благодаря за съветите и мненията.

 Two Hearts  Two Hearts  Two Hearts  Two Hearts  Two Hearts

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
Не харесвам комбицията бяло и жълто злато  Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
От комбинацийката няма да се получи циганийка, може да се получи от броя на пръстените.

 Peace

# 18
  • Мнения: 2 407
Става,защо не.

# 19
  • Мнения: 386
абе според мен моделът има значение.  Rolling Eyes
днес видях една халка от бяло и жълто злато, която никак не ми хареса например, ноооооооо въпрос на вкус.
иначе може да бъде много красиво

# 20
  • Мнения: 1 318
Всичките ми бижута са комбинация бяло и жълто злато и стои много елегантно. Ако обаче са масивни, става прекалено... Съобрази формата и броя, разбира се Grinning

# 21
  • Мнения: 4 621
От комбинацийката няма да се получи циганийка, може да се получи от броя на пръстените.
Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
Циганийката се получава най-вече от количество, от качество е малко трудно Wink

# 23
  • Мнения: 819
не пречи

# 24
  • Мнения: 504
халката ми е с такава комбинация и много ми харесва  Peace Грозно е когато наслагаш по 7-8 пръстена  Shocked

# 25
  • Мнения: 6 017
и аз мисля, че броят може да е неподходящ, а не комбинацията в един пръстен  Wink
Точно така, по принцип не харесвам жени с много пръстени окичени като коледни елхи! Това на какво прилича? Нормално е да се носят от 2 до 4 пръстена- примерно два на едната и два на другата ръка, но повече  #Crazy твърдо Не. Иначе за пръстена ако е комбиниран от бяло и жълто злато става да си сложиш- няма да е грозно, виждала съм жени който носят комбиниран пръстен от бяло и жълто злато и пръстени само с жълто злато. А ако пръстенът беше само от бяло злато, а всички други от жълто- категорично Не.

# 26
  • Мнения: 645

От комбинацийката няма да се получи циганийка, може да се получи от броя на пръстените.

 newsm10

# 27
  • Мнения: 5 317
Циганийката се получава най-вече от количество, от качество е малко трудно Wink
Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
Не, няма. Нося си ги без притеснения, както и сребро със злато също  Peace

# 29
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
А знаете ли, че в момента е модерно розовото злато, това, на което в България му се вика "руско"?

Общи условия

Активация на акаунт