НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 No1 - Вси Светии наближават

  • 12 664
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 253
Сердика пазех кристалите известно време, ама после ги посях накъде.
Уф пуши ми главата от обзавеждания, мебели, осветителни тела, дивани, маси......тъкмо си мислех, че вкарах нещата в почти в релси и мъжът ми окончателно реши да купи още 1 къща...уморих се вече да ви кажа.....

# 61
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Еххо, от такива неща да ти пуши главата, не от лоши...
Ще взема да ти се присмея, та дано и мен ме споходи собствено жилище  Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 44 354
Еххо, от такива неща да ти пуши главата, не от лоши...
Ще взема да ти се присмея, та дано и мен ме споходи собствено жилище  Wink

 hahaha направо ми взе думите от устата  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 253
Абе много е уморително....след поредното 2 часово посещение на магазин толкова изключих, че се опитах да си отворя асансьора с картата с която влизам в офиса и най-странното е, че забелязах какво съм направила след няколко минути.
Аз по принцип не съм от типа жени, които обичат да се занимават с подобни неща и когато за капак имам мъж, който и той не знае какво иска по повод обзвеждане, но винаги има мнение по всички въпроси...

# 64
  • Мнения: 1 541
Eй, оживя темичката и днес  Grinning
Еххо, ето от къде ги купувате вие тия къщи.....щом кристали от устата ти вадят Money  Wink   Разбирам те колко ти е писнало от обзавеждане и майстори и тем подобни! Ти вече може да започнеш и страничен бизнес като интериорен дизайнер  Mr. Green Дай му на съпруга ти той да я обзаведе тази. Ще видиш как ще му секне ентусиазма  Twisted Evil

За да не остана по- назад ще си похваля и аз детето колко е послушно по принцип, като се изключи, че вчера заспа в 23.30 след като няколко пъти се събличахме, за да мием "пипо" , че имал пиш, обяснявахме си как мама е изгонила лошия чичо, правихме си капки за нос, че й потече пак ( #2gunfire ) и си бърсахме каквото можеше да бъде избърсано плюс други от сорта и четене на приказка до полуда  Crazy Не спа спокойно, а бълнува цяла нощ- аз вече съм и свикнала и в просъница и отговарям- ту казва, че иска стафиди, ту нещо друго, което я е впечатлило през деня, а пък в същото време си спи  Laughing Цели диалози си провеждаме понякога, докато тя си нанка кротко  Mr. Green А сутринта стана в 7.00  Tired Баба й вчера реши, че трябва да намерим къде са му сложени батериите на това дете....а щяхме да знаем, ако идваха с упътване за употреба  Whistling

Поля, гадна работа е зъбаря! Дано скоро не се виждате пак. Аз съм с много лош ген за зъбите и съм си вечно присъствие в кабинета. Искрено завиждам на хората със здрави зъбки  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 091
ми наемете човек  Peace
пп - май мога да препоръчам едно лице

а камен се дере вече 3-ти час. главата ми тупти от звука. и няма значение дали е на ръце, на крака, в леглото, навън, в количката или както - все тая. сега го оставих малко, поне да ми починат ръцете  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 1 253
Майче имаме 2-ма човека (архитекти), които се занимават с нас, ама нали се сещаш, че ако ти не си наясно какво искаш (не визирам себе си) хората няма как да ти помогнат. Те помагат много с идеи проекти и т.н. но все пак има неща които не могат да изберат те, защото са много субективни. Ние едни аплици с него не можем да изберем, защото всеки има различно мнение, а пък камо ли за по-сложно нещо....Хеле днес избрахме почти цялото осветление за новия апартамент, но все пак остана една неясна лампа.....
Тя моята е дълга за разказване....ама да не ви занимавам....

# 67
  • Мнения: 1 608
Еххо, а къде е къщата този път?

# 68
  • Мнения: 1 253
Последната е в Орешака

# 69
  • Мнения: 1 608
Е супер! Ще чакаме снимки като мине бъркотията.

# 70
  • Мнения: 3 091
Последната е в Орешака
а къде е това, моля?

# 71
  • Мнения: 1 253
Троянския манастир

# 72
  • Мнения: 1 465
А стая за гости ще има ли? Wink

Зъбарят, вчера ми разясни, след като нагледно ми показа върху някакъв макет на зъб всички очакващи ме процедури, че трябвало да се виждаме още 3 пъти Sad
Диди, вие определено сте по-пристрастени към колите, но пък колко сладко си подремва само.
Аз нямам проблеми с бълнувания и т.н. - като не говори още... Май само Поло още не говори newsm78

# 73
  • Мнения: 811
Олее, диди, как спокойно си спи самоо... И е завит ...

Ади нон-стоп се върти в леглото си. През половин -един час ревва ... не знам за какво ... заспива ... пак реве за незнам какво .. и така няколко пъти на нощ. Откакто тръгна на ясла се държи невъзможно у дома, а там е най-доброто и любимо дете. Не иска нито да яде, нито да спи, непрекъснато пищи и се сърди дори и за наистина незначителни неща. В чудо съм направо... Някой има ли идея как да се справя с проблема???? Нито кротък тон, нито повишен тон, нито нищо не може да я укроти. Невъзможна е просто, ни приема-ни предава.  Twisted Evil Twisted Evil

еххо, аз се чудя с толкова много къщи не ви ли е страх от грабежи като ви няма там през повечето време? Иначе лошо няма. Недвижимите имоти са най-добрата инвестиция  Peace

Поля, да те успокоя  Wink И Ади не говори, поне не истински език  Laughing Има си някои думички, които използва често - там, тук, ето, ела. Ей такива едносрични леснотийки.

# 74
  • Мнения: 1 253
Dominika ако си ми чела постингите ше видиш, че и Ния минава през подобен период. За съжаление, съвет не мога да дам, но мога да ти съчувствам  Hug
Не ни е страх от грабежи. На Сл.браяг има СОТ 161, който е от полицията. Там е най-рисковото място. Иначе на Боровец, той си е в сграда с много други апартаменти, ами си фирма която ги стопанисва и ги дава под наем, защото голяма част от собствениците са ги купили с такава цел. т.е. има постоянна охрана.
За Орешака, пак е в затворен комплекс, който се стопанисва и охранява от фирма на наши приятели, които са местни и така. Не е чак толова страшно. Както писах Сл. бряг е рисков, но ще видим как ще е тази зима.

Общи условия

Активация на акаунт