Откъде обувки PRIMIGI?

  • 2 223
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 073
В аутлета на Била Младост1А продават вече и новата колекция на Примиджи, и Чико (ако някой се интересува)
Може ли малко пове4е подробности. Къде се намира този аутлет и на коя фирма е???/
Мерси, предварително!

На ШухКидс е. Няма как да не го видиш ако отидеш до Била - постройката вляво Peace
Mного благодаря!

# 16
  • Мнения: 184
В Пловдив обувки PRIMIGI се продават в магазин GRAND, на третия етаж. Аз също съм много доволна от тях, но за съжаление са само до 34 размер. Който има поотраснали деца ще ме разбере.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
А в този Шукидс в какъв диапазон са цените горе долу. И има ли нещо интересно като за девойка-ботушки ,боти, нещо подходущо за големите студове.

# 18
  • Мнения: 8 917
А в този Шукидс в какъв диапазон са цените горе долу. И има ли нещо интересно като за девойка-ботушки ,боти, нещо подходущо за големите студове.

Там има на Колев и Колев голямо разнообразие, има на Moshino - към 100 тина лева са. Аз съм купувала оттам на Гери намалени 50% италиански обувки Romagnioli за 60 и няколко лева, а преди това са били 130+ - т.е. диапазона е различен Peace

# 19
  • Мнения: 196
Tatalina, бяха ли заредили нова зимна колекция в магазина? Аз ходих преди две седмици в магазина им в Люлин - голям магазин, но останах с впечатление, че от всички детски обувки имат само изложените, разбирай само този номер който го виждаш на витрината. Останах много разочарована, защото се бях настроила да купя зимни обувчици на детето, а се оказа че това което съм видяла в сайта им няма нищо общо с това в магазина...

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Tatalina, бяха ли заредили нова зимна колекция в магазина? Аз ходих преди две седмици в магазина им в Люлин - голям магазин, но останах с впечатление, че от всички детски обувки имат само изложените, разбирай само този номер който го виждаш на витрината. Останах много разочарована, защото се бях настроила да купя зимни обувчици на детето, а се оказа че това което съм видяла в сайта им няма нищо общо с това в магазина...

  Там винаги е така,всичко е въпрос на късмет. PeaceИ да,нямат нищо общо с моделите от сайта им,тях ги има в ЦУМ където цените започват от 80 лв до... ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 332
Има и в магазин "Най-най-най" до кръстовището на бул. "България" и бул. "Ив. Гешов"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт