какво показва пълната кръвна картина?

  • 24 125
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
...ама и ниско в корема имам малко болки от време на време...

 Във връзка с тази болка, която в тази област не е за подценяване.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 428
Направи си една снимка на дробовете за по сигурно.

# 17
ще отида на видеозон...ще ходя и за ренгенова снимка.искам да попитам-някой знае ли какво представлява спиралния скенер и по-точно да моля ли личната да ме изследва с него и какво точно,защото с него не се прави цялостен преглед,а може само в едно определено направление(в което се предполага че има проблем).защото ако направя тази ренгенова снимка после няма да може да се използва ренген или скенер за поне половин година...нали така..
Aleksander,този "синдром при грип",освен с кръвната картина може ли по друг начин да се открие?

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Aleksander,този "синдром при грип",освен с кръвната картина може ли по друг начин да се открие?

 Разберете че кръвните изследвания не са "Панацея"! Изследване се прави за да се отхвърлят предположения и съмнения за опасни болести, но те не могат сами за себе си да дадат точната медицинска диагноза. Техният принос към това е само 10 - 15% - не повече!
 Много по ценна и точна, специално и при гинекологични проблеми е информацията от Видеозона.
 - Попитах те дали си вземала Парацетамол, Панадол, но не ми отговори?...
 

# 19
извинявай,мислех ,че съм ти отговорила- не съм взимала нищо за температурата...

# 20
# 21
  • Мнения: 4 150
В човеШкото тяло живеят милиони вируси и бактерии в симбиоzа.Крьвните иzследвания не покаzват наличието на вирус или бактерия,а дали има инфекция.
Вьzможно е да имаШ проблем,който не може да бьде открит zаЩото е на психична основа.Помисли дали неЩо  не те тормоzи или не те е тормоzило преди около 3 месеца....
Не раzбирам сьЩо какво те тревожи? Уморяемостта и Температурата ли?

Спиралният скенер е индициран при определени сьмнения zа някои болести.Не мисля,че в случая Ще ти бьде дадено направление,а и не мисля,че е нужно да се подлагаШ на подобно тежко обльчване беz причина. Peace

# 22
  • Мнения: 1 984
много състояния са си физиологични... макар да не изглеждат така.

# 23
точно в момента специално проблемите, който съм имала са намалели,но състоянието ми не е много по-добро...освен това аз тази уморяемост я имам от години,но просто всичко ми стана невъзможно тежко този 1 месец..затова мисля,че не би трябвало да е на психическа основа.как няма да ме притесняват всички тезе симптоми,като аз не само че немога да работя,не само че немога да върша домакинска работа ,но и  когато ме хване това немога да стана да ям,т.е сама не мога да се оправя....
"а и не мисля,че е нужно да се подлагаШ на подобно тежко обльчване беz причина. " незнам колко тежко е облъчването,но на рентгена не ли същото??

# 24
# 25
и на мен ми стана интересно...

# 26
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Задължително видеозон, за да се види дали в коремната област всичко е наред. И рентген. Трябва да се изключи тези симптоми да са продиктувани от някоя сериозна болест. Относно уморяемостта - може да е вследствие на критическата възраст. Потенето също. Но температурата... трябва да се проследи откъде идва.

# 27
  • Мнения: X
Чудех се дали да го напиша анонимно, защото наистина не съм много запозната но изчетох малко в интернет......и съвсем приятелски и с добри чувства ти предлагам, ако не си, да си направиш тест за спин. Не всички симптоми, но някои от тези които изреждаш, особено температурата и лесната уморяемост както и болките ( като при настинка), са характерни ( според информацията ми от интернет), именно при тази болест. Неискам да се засягам с нещо, но както казва моя позната - добра лекарка :" По -добре да се шашнем и да си правим "излишни" изследвания, отколкото сериозният проблем да ни мъчи, а ние да търсим отговорите в неща, които на нас ни отърват..." Водейки се от това съм ходила на всякакви лекари и съм си правила много профилактични прегледи. За мен спокойствието е най-важно! Не бих могла да седя спокойно и да се чудя кое от какво може да е....първо ходя на лекар, после размишлявам. Дано се окаже нещо безобидно при теб.

# 28
  • Мнения: 4 150
Тестовете zа СПИН са подвеждаЩи и неточни.Един може да е поzитивен,друг негативен и само да обьрка и раzруШи човеШки живот.

# 29
  • Мнения: X
Тестовете zа СПИН са подвеждаЩи и неточни.Един може да е поzитивен,друг негативен и само да обьрка и раzруШи човеШки живот.

И как тогава може да се разбере ако не с тест?

Общи условия

Активация на акаунт