Мебели Севрол - мнения?

  • 9 615
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • MJF
  • Мнения: 8 591
краставичка събирам координати на мебелисти, че имим още за обзавеждане.може на лични.

# 16
  • Мнения: 3 641
Севрол са клиент на фирмата,в която работя, никак не са коректни Rolling EyesНие си купихме спалня от Еником М и съм много доволна. Полско производство, но има и на български фирми Hug

# 17
  • Мнения: 388
Мебелите ни пристигнаха  Grinning Страхотни са, изключително съм доволна   bouquet , нямаше никакви проблеми с майсторите - което за първи път ми се случва от месеци насам. Изобщо не съжалявам че се отказахме да поръчаме при Севрол, предвид че на тях им трябваха 10-тина срещи да ни направят чертежа и пак беше грешен, а с този майстор се видяхме 3-4 пъти и всичко е точно както го искахме  Mr. Green  Hug ( а ако някой ми каже как да вмъкна снимка в поста ще ви покажа и новата ни секция  Wink )

# 18
  • Мнения: 1 152
краставичка Първо ги качваш в някой сайт за снимки, после следвай указанията.

# 19
  • Мнения: 388
Нещо не ми се отдаде да я кача тук... затова давам линкче към нея - това е холната ни секция  Heart Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4752351

# 20
  • Мнения: 1 152
Много хубаво се е получило. И моят гардероб в коридора е подобен.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 042
Краставичке, много хубаво е станало! А колко ви излезе и за колко време го направиха? Може и на лични  Praynig.

# 22
  • Мнения: 388
Много благодаря, приемам го като личен комплимент защото дизайна си е почти изцяло наш Grinning Още не можем да им се нарадваме  Hug   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 891
Може ли на лични да ми пратиш координатите на майстора?

# 24
  • MJF
  • Мнения: 8 591
супер.браво че има и доволни клиенти и кадърни мебелисти.аз сега си пиля нервите предколедно с" нова идея"утре приключвам с тях и вече само с частник мебелист.краставичке да си ползвате секциите с кеф и здраве

Общи условия

Активация на акаунт